Local Race Single
August 23, 2013
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-08-23
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 TANNER CASSADY
- 2 JACK SMITH
- 3 COOPER REW
District / 17-20 / Cruiser
- 1 ANDREW RAU
- 2 CODY SKEEN
- 3 SAM SIRON
- JOCELYN BROWN
District / 36-40 / Cruiser
- 1 JESSE GEORGE
- 2 SEAN FLANDERMEYER
- 3 CHUCK MOSES
- 4 NATHAN JONJEVIC
- RYAN WEISSENBACH
District / 41-45 / Cruiser
- 1 MIKE OVERMYER
- 2 DARBY POOL
- 3 KEN REW
- 4 CHRIS SHINN
District / 5 & Under / Novice
- 2 LOLA JONJEVIC
- 3 CARSON MORGAN
- ELI STATON
District / 6 / Novice
- 1 BRADEN BRAUN
- 2 SETH MCKEEHAN
- 3 CONNOR PALMER
District / 7 / Novice
- 1 COOPER SMITH
- 2 BRADY KEMP
- 3 WYATT VAN METER
- 4 AIDAN TROUT
- 5 COOPER NALLY
- OWEN PHILLIPS
District / 8 / Novice
- 1 BLAKE RAMSEY
- 2 SETH FLANDERMEYER
- 3 AIDEN MCGHEE
- 4 SKYLER MCKEEHAN
District / 9 / Novice
District / 10 / Novice
- 1 ANDREW ALLEN
- 2 RYAN PHILLIPS
- 3 GRADY PHILLIPS
- 4 DAVID BERTRAND
District / 12 / Novice
- 1 JR ALLEN
- 2 GAVIN BENNETT
- 4 BRAYDEN MOSES
- JACK LISCHER
District / 14 / Novice
- 1 IAN FINES
- 2 TYLER THOMAS
- 3 MALISSA PENNINGTON
District / 7 / Intermediate
- 1 HENRY HOGE
- 2 CHARLIE LYDON
- 3 TYLER HASKELL
District / 8 / Intermediate
- 1 TUCKER BUSENITZ
- 2 DEREK CLARDY
- 3 CADEN SULLIVAN
- BLAKE DEMARIA
District / 9 / Intermediate
- 1 RYAN LOTZ
- 2 JACK SMITH
- 3 MATTHEW RITTER
District / 15 / Intermediate
- 1 JOEY TATE
- 2 COLTON RUSSELL
- 3 COREY CHRISSAN
District / 28-35 / Intermediate
- 1 CHRISTOPHER JACKSON
- 2 MIKE GEREN
- 3 JOHN GUSBETH
District / 9 / Expert
- 1 COLE CHACE
- 2 TRISTEN BUSENITZ
- 3 TANNER CASSADY
District / 10 / Expert
- 1 STEVIE SLOVER
- 2 TYLER HAGAN
- 3 COLE PEARCE
District / 11 / Expert
- 1 DRAKE SCHUCH
- 2 CALEB WARSON
- 3 ANDREW ASINGER
District / 13 / Expert
- 1 TYSHAWN CARR
- 2 CHANDLER BALLOWE
- 3 JACOB THALKEN
- WYATT VAUGHN
District / 17-18 / Expert
- 1 JACOB EVANS
- 2 GEORELL BULLOCK
- 3 DAVON JOHNSON
District / 28-35 / Expert
- 1 ANDREW RAU
- 2 TYLER MATTOON
- 3 TRAVIS SLOVER
- BRYAN JONES
District / 17-20 / Girls
- 1 JAMIE WINDHOLZ
- 2 KRISTA BERNICK
- 3 JOCELYN BROWN
District / 41 & Over / Novice
- 1 MIKE OVERMYER
- 2 SCOTTY SKEEN
- 3 JERRY RAU
Social