Race Results
Race Date: 2009-04-17
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 DAKOTA MORROW
- 2 LUKE WOODALL
- 3 ERIC GILLENWATER
District / 17-20 / Cruiser
- 1 CHRIS GROOM
- 2 CAMERON MCCORMICK
- 3 AC COCHRANE
District / 36-40 / Cruiser
- 1 BRANDON ANDREW
- 2 BEN TARWATER
- 3 MIKE CROMWELL
- 4 TONY CLEMENSON
- JERRY EDWARDS
District / 5 & Under / Novice
- 1 BRAYDON CROMWELL
- 2 ADAM COMBS
- 5 NATHAN WISHNE
- 6 HAYDEN MEYER
- ETHAN KIDD
District / 6 / Novice
- 1 MAGGIE CLEMENSON
- 2 DEVIN OPOKA
- 3 COLLIN FLANIGAN
- 4 RILEY BROWN
- 5 SKYLER SNYDER
District / 7 / Novice
- 1 ADAM NENNO
- 2 NOE GONZALEZ
- 3 PRESTON GARRETT
- 4 KEIGHAN ERK
- 5 CODY SANDERS
- ASHLYNN WALLACE
District / 8 / Novice
- 1 TREVOR WISHNE
- 2 TYSON CRESS
- 3 HUNTER GARRETT
- 4 ISABELLE CLEMENSON
- 5 OLIVE MCVICKER
- ERIC THOMAS
District / 9 / Novice
- 1 BARBARA EDWARDS
- 2 JACK SEIDEL
- 3 CORBIN GABRIEL
- 4 MCKENZIE BRONSON
- DYLAN OPOKA
District / 11 / Novice
- 1 ALEX HENRY
- 2 ABIGAIL ALBRECHT
- 3 SHAWN LLOYD
- 4 WILLIAM THAYER
- 5 AUSTIN DEMAREE
- 6 DEAN OPOKA
- 7 BRICK KITTLESON
- 8 ANDREW HOLLOWAY
- BENJAMIN KUDER
District / 13 / Novice
- 1 ZACHARY HOLLOWAY
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 CLAYTON ANDREW
- 2 QUINN TARWATER
- 3 GARRETT BANKS
District / 6 / Intermediate
- 1 WYATT HUFFMAN
- 2 MIKEY NEELEY
- 3 MILES MCVICKER
District / 8 / Intermediate
- 1 COLE BARNHART
- 2 CALEB JACKSON
- 3 MORGEN ADAIR
District / 9 / Intermediate
- 1 BLAKE VLASAK
- 2 JOEY TATE
- 3 JESSE COLEMAN
- 4 NOAH COOPER
- 5 BENJAMIN WHITFILL
- GEORGE GOINS
District / 10 / Intermediate
- 1 ELIJAH ALLEN
- 2 LUKE WOODALL
- 3 DONNIE FUNK
- 4 ERIC GILLENWATER
- 5 KEITH EDWARDS
- JUSTIN THRESHER
District / 12 / Intermediate
- 1 ADRIAN SANDERS
- 2 BENJAMIN PIERCE
- 3 JOSHUA RUSSELL
District / 13 / Intermediate
- 1 LANCE ASMUSSEN
- 2 LOGAN WOODALL
- 3 AC COCHRANE
- BRANDON BROWN
District / 11 / Girls
- 1 JAMIE WINDHOLZ
- 2 ERIN VLASAK
- 3 SHYANNE HILL
- LENA NEELEY
District / 13 / Expert
- 1 DAVID LUJAN
- 2 CODY POSTLETHWAIT
- 3 SETH STEVENS
District / 14 / Expert
- 1 TYLER MATTOON
- 2 CHRIS GROOM
- 3 TY CAIN
District / 16 / Expert
- 1 DILLON MEAD
- 2 ANDREW RAU
- 3 AARON VAN ALSTINE
District / 19-27 / Expert
- 1 RICKY LEIGH
- 2 JOHN NORMAN
- 3 KYLE SNYDER
- 4 CAMERON MCCORMICK
- ROB SKAGGS
District / 16-18 / Novice
- 1 CHRIS HEMPHILL
- 2 DENNIS PADILLA
- 3 MICHAEL BAKER
Social