Race Results
Race Date: 2010-06-11
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 LUKE WOODALL
- 2 CHRISTOPHER DRIVER
- 3 KADE UNDERWOOD
District / 13 / Cruiser
- 1 DAKOTA MORROW
- 2 ADRIAN SANDERS
- 3 SHYANNE HILL
District / 41-45 / Cruiser
- 1 CAMERON MCCORMICK
- 2 JUSTIN DRIVER
- 3 DAVID KOCH
- 4 JERRY EDWARDS
- MARK MALMBERG
District / 5 & Under / Novice
- 1 DESTYN WHITNEY
- 2 ADAM COMBS
- 3 PATRICK CORCORAN
- 4 HAYDEN MEYER
- 5 NOAH LEWIS
- 6 ALEXANDER GEORGE
- 7 NOAH ALANIZ
District / 7 / Novice
- 1 ANTHONY ENGELMOHR
- 2 SKYLER SNYDER
- 3 KILEY HALE
- 4 COLE PEARCE
- 5 BRETT DECHANT
- 6 ROSE HAYNES
District / 8 / Novice
- 1 ASHLYNN WALLACE
- 2 CALEB WARSON
- 3 ADAM NENNO
- KAMDEN GABRIEL
District / 10 / Novice
- 1 AUSTIN HUTSON
- 2 SAM WEBER
- 3 REECE LIGON
- 4 CODY SANDERS
- 5 CORBIN GABRIEL
- 6 TYSON CRESS
- SYDNEY SCHMID
District / 12 / Novice
- 1 CHARLES VANOVER
- 2 SHAWN LLOYD
- 3 JASON KAYE
District / 6 / Intermediate
- 1 SAMUEL NICHOLS
- 2 AIDEN KING
- 3 GRIFFIN MATHIS
- 4 BRODY COLE
- COLE CHACE
District / 7 / Intermediate
- 1 SPENCER NOLAN
- 2 ANDERSON UNDERWOOD
- 3 GRAYSON LEATHERMAN
District / 9 / Intermediate
- 1 MILAN POLLOCK
- 2 CHRISTOPHER DRIVER
- 3 ADAM WALTKE
- 4 KADE UNDERWOOD
- 5 JOEY SCHAPER
- 6 TIMOTHY VIERLING
- CHRISTOPHER GEORGE
District / 10 / Intermediate
- 1 NOAH COOPER
- 2 AUSTIN GARDNER
- 3 TYLER POPE
- 4 JACOB GEORGE
- GEORGE GOINS
District / 11 / Intermediate
- 1 SAM MALMBERG
- 2 LANDON HAYS
- 3 AUSTIN DEMAREE
District / 12 / Intermediate
- 1 ROSS NOLAN
- 2 ETHAN BINE
- 3 KEITH EDWARDS
- DYLAN DUNN
District / 15 / Intermediate
- 1 RAYSHAUN IDEEN
- 2 AUSTIN SADLER
- 3 ROGER BEILMAN
- COLIN WEIKLE
District / 9 / Girls
- 1 OLIVE MCVICKER
- 2 MADELINE EVANS
- 3 JENNA POPE
District / 12 / Girls
- 1 ADRIAN SANDERS
- 2 JAMIE WINDHOLZ
- 3 KRISTA BERNICK
- 4 BARBARA EDWARDS
- 5 JESSE ASMUSSEN
- 6 ABBIGAIL RUICKER
- SHYANNE HILL
District / 7 / Expert
- 1 MILES MCVICKER
- 2 CLAYTON ANDREW
- 3 BRADY BAKER
- 4 QUINN TARWATER
- BRAYDON CROMWELL
District / 8 / Expert
- 1 DJ EDWARDS
- 2 TYLER THOMAS
- 3 CALEB JACKSON
District / 10 / Expert
- 1 CARTER WEAVER
- 2 ZAYNE BENNETT
- 3 NICK WALTKE
District / 11 / Expert
- 1 LUKE WOODALL
- 2 BENJAMIN PIERCE
- 3 ELIJAH ALLEN
- ZACHARY CAVANAUGH
District / 12 / Expert
- 1 JASON BRIGHT
- 2 DAKOTA MORROW
- 3 CASEY YOUNG
- JADEN HALL
District / 13 / Expert
- 1 AUSTIN MCKAN
- 2 CODY POSTLETHWAIT
- 3 SETH STEVENS
- ALEXANDER STEWART
District / 14 / Expert
- 1 ALEX RUICKER
- 2 LANCE ASMUSSEN
- 3 MICHAEL HAHN
District / 15 / Expert
- 1 TY CAIN
- 2 CHRIS GROOM
- 3 DAVID LUJAN
- 4 TYLER MATTOON
- JARED WHITNEY
District / 17-18 / Expert
- 1 ANDREW RAU
- 2 CODY KENT
- 3 TRAVIS NEEDHAM
District / 19-27 / Expert
- 1 JOEL LYNGAR
- 2 CAMERON MCCORMICK
- 3 ERIK RABE
- 4 ROBERT JACKSON
- JEREMY ENGELMOHR
Social