Local Race Single
July 10, 2014
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2014-07-10
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 RYAN WISCHMEYER
- 2 TANNER JOHNSON
- 3 BRENDAN JOHNSON
- AARON ALENSONORIN
District / 15 / Cruiser
- 1 GARY PIERCE
- 2 KYLE PRUDHOMME
- 3 ANTHONY BABER
District / 26-30 / Cruiser
- 1 KYLER MIFFLIN
- 2 STEVEN ADAMS
- 3 GASTON PAREDES
District / 41-45 / Cruiser
- 1 LYLE SHIFFER
- 2 BRIAN DINGMAN
- 3 KEITH LAPLANTE
District / 5 & Under / Novice
- 1 DEEGAN BISBEE
- 2 STERLING STEVENS-MCNAB
- 3 PRESTON PAGE
- 4 CORY LEBARON
- 5 COLTYN MORGAN
- 6 FRANKIE SALAZAR
- 7 ANDREW GUEVARA
- 8 AXEL CAMPBELL
- KAYDEN LEWIS
- DALLAS SALAZAR
District / 8 / Novice
- 1 LUKE RASMUSSEN
- 2 DEVYNN BISBEE
- 3 DRAKE BISBEE
- 4 LILEE ROWLEY
- CHLOE KANIRIE
District / 9 / Novice
- 1 KAYDIE LEWIS
- 2 KEVIN CAMEJO
- 3 ALEXANDRA TAYLOR
District / 10 / Novice
- 1 EVAN STRIPLIN
- 2 VICTOR PEREZ
- 3 LUZELENA J APARICIO
District / 13 / Novice
- 1 MICHAEL THOMPSON
- 2 CAMERON MACDONALD
- 3 RYAN STATEN
District / 7 / Intermediate
- 1 AARON TAYLOR
- 2 EAGAN BLANCHARD
- 3 COOLEY CAMPBELL
- LANDEN DE SOUSA DIAS
District / 13 / Intermediate
- 1 GAVIN HUNLEY
- 2 AARON ALENSONORIN
- 3 JORDYN BLANCHARD
- 4 CLAYTON WINIECKI
- KAITLYN JOHNSON
District / 15 / Intermediate
- 1 MATTHEW BAZAN
- 2 KODY WINIECKI
- 3 JESSE ALDRED
District / 28-35 / Intermediate
- 1 GARRET HUNLEY
- 2 MARK JOHNSON
- 3 LEONARDO M APARICIO
- ALEX PAYNE
District / 10 / Girls
- 1 HAILEY GOUDIE
- 2 BRYLYN GUEVARA
- 3 ALLISON JOHNSON
- DYMINIQUE CRICHTON
District / 8 / Expert
- 1 BRAYDEN LOZADA
- 2 CEDRIC CADE
- 3 WYATT STEVENS-MCNAB
- BLAKE GOUDIE
District / 9 / Expert
- 1 BRAEDEN GUEVARA
- 2 LANDON MARTIN
- 3 KALE CROTTS
District / 10 / Expert
- 1 RICO BEARMAN
- 2 LACHLAN STEVENS-MCNAB
- 3 CONNOR KANIRIE
- JAKE DOVER
District / 13 / Expert
- 1 TROY BLACK
- 2 KYLE PRUDHOMME
- 3 HANS BABER
- DAVID GOODWIN JR
District / 14 / Expert
- 1 BRENDAN DINGMAN
- 2 MATTHEW PINO
- 3 BRYCE HOLLY
- DYLAN DEARING
District / 15 / Expert
- 1 GARY PIERCE
- 2 JARED BLANCHARD
- 3 CHASE LOPEZ
- KODY KOCH
District / 16 / Expert
- 1 NATHAN HASTINGS
- 2 TURSTON LAPLANTE
- 3 LEONARDO APARICIO
District / 19-27 / Expert
- 1 DEIONDRE CRICHTON
- 2 SHANE ANZAI
- 3 STEVEN ADAMS
- KYLE PEOPLES
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MARY SHIFFER
- 2 BREANNA PRUDHOMME
- 3 TWYLA COOK
Social