Local Race Single
May 15, 2014
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2014-05-15
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
District / 26-30 / Cruiser
- 1 KYLE PRUDHOMME
- 2 BREANNA PRUDHOMME
- 3 WYATT CARMAN
District / 41-45 / Cruiser
District / 5 & Under / Novice
- 1 DEEGAN BISBEE
- 2 PRESTON PAGE
- 3 JAXTEN PALMER
- 4 COLTYN MORGAN
- 5 KADEN RETTIG
- 6 STATLIN SIMINGTON
- 7 LEONIDAS OWEN
- 8 JAYLEIGH PALMER
- KHI NUNNO
- KAYDEN LEWIS
- TREVIN TAYLOR
District / 6 / Novice
- 1 RYDER ANTILL
- 2 RYLEE HAYES
- 3 LIAM MANDERSCHEID
- KAWAI KAAHEA
District / 7 / Novice
- 1 BROOKLYN BOWERS
- 2 GAVIN HARTSTROM
- 3 ETHAN HANSEN
- DEVYNN BISBEE
District / 8 / Novice
- 1 LOGAN THOMPSON
- 2 DRAKE BISBEE
- 3 HELEN RAMOS
- 4 JADYN BROWN
- 5 TYSON BELEN
- 6 SHANE ALEXANDER
- ALEXANDRA TAYLOR
District / 9 / Novice
- 1 GIANNA EASTEP
- 2 KAYDIE LEWIS
- 3 TERA SEMRAD
District / 10 / Novice
- 1 DALTON TAYLOR
- 2 NOAH BRIAN
- 3 CAROLINE LAURENT
- FRANKLIN SWITZER
District / 12 / Novice
- 1 MATTHEW PETERSON
- 2 BREANNA PRUDHOMME
- 3 BROOKLIN RAIN LUCERO
- AUBRIE YOST
District / 15 / Novice
- 1 CHRISTIAN KROMINGA
- 2 CHRISTIAN REYES
- 3 RYAN STATEN
District / 6 / Intermediate
- 1 CRU CARMAN
- 2 KELLEN HARDY
- 3 JOEY BROWN
District / 7 / Intermediate
- 1 AARON TAYLOR
- 2 GAVIN DUGAN
- 3 CHASE ANTILL
- 4 RORY BRAMMER
- GAVIN MUNDING
District / 9 / Intermediate
- 1 BRAEDEN GUEVARA
- 2 MORGAN LUCERO
- 3 KADEN REIF
- 4 KALE CROTTS
- 5 JORDAN LEE
- 6 JON N GARDNER
- NATHANIEL EAST
District / 12 / Intermediate
- 1 CHRISTOPHER MOTT
- 2 BRYAN FERNANDEZ
- 3 ANTHONY BABER
District / 14 / Intermediate
- 1 JEAN SAEKI
- 2 ANDY HOLLAND
- 3 ALEXIS GOJKOVICH-GARDNER
District / 16 / Intermediate
- 1 RAYMOND MARTINEZ
- 2 AUSTIN MCLENDON
- 3 LEONARDO APARICIO
- MATTHEW BAZAN
District / 28-35 / Intermediate
- 1 ASHTON MCGRAW
- 2 JOSHUA WILLIAMS
- 3 MARK JOHNSON
- CODY KAAHEA
District / 13 / Girls
- 1 LAUREN LOPEZ
- 2 KAITLYN JOHNSON
- 3 DYMINIQUE CRICHTON
District / 7 / Expert
- 1 BRYLYN GUEVARA
- 2 EZEKIEL DIXON
- 3 MASON SNOW
- PAUL LIVERMORE
District / 10 / Expert
- 1 BRANDON CORR
- 2 SEAN BOYLAN
- 3 CONNOR KANIRIE
District / 13 / Expert
- 1 TROY BLACK
- 2 JOSEPH GIRARD
- 3 KYLE PRUDHOMME
- HANS BABER
District / 15 / Expert
- 1 DYLAN MARQUIS
- 2 DYLAN DEARING
- 3 KODY KOCH
District / 41-45 / Expert
- 1 GARY LAURENT
- 2 JAMIE WESOLOWSKI
- 3 JAMES JEWELL
- 4 RICK FARASY
- 5 RAY SNOW
- 6 DENNIS PRUDHOMME
- TIM EASTEP
Social