Local Race Single
February 27, 2014
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2014-02-27
Rider Results
Rider Results
District / 8 / Cruiser
District / 12 / Cruiser
- 1 ROMAN JAWORSKY
- 2 TANNER JOHNSON
- 3 ANTHONY BABER
District / 26-30 / Cruiser
- 1 JASON SIMPSON
- 2 JACOB STATEN
- 3 TWYLA COOK
District / 41-45 / Cruiser
- 1 LYLE SHIFFER
- 2 JIM WISCHMEYER
- 3 TIM EASTEP
- KEITH LAPLANTE
District / 5 & Under / Novice
- 1 CODY KAAHEA
- 1 JOEY BROWN
- 2 LOGAN MCLENDON
- 2 ERIC LIVERMORE
- 3 SHAWN BREWER
- 3 CAMDEN BREWER
- 4 DEXTER PETERSEN
- 5 MCCOY EUGENIO
- 6 FRANKIE SALAZAR
- 8 KAWAI KAAHEA
- DALLAS SALAZAR
- LEONIDAS OWEN
- CRUZ FLORES
- ANDREW GUEVARA
District / 6 / Novice
- 1 COLE CONCOBY
- 2 RYLEE HAYES
- 3 RYDER JOYCE
District / 7 / Novice
- 1 GAVIN MUNDING
- 2 ASHLYNN BREWER
- 3 LANDON BONSOLE
- JADYN BROWN
District / 8 / Novice
- 1 DRAKE BISBEE
- 2 GIANNA EASTEP
- 3 LUKE RASMUSSEN
- CHLOE KANIRIE
District / 9 / Novice
- 1 KADEN REIF
- 2 JON N GARDNER
- 3 CAROLINE LAURENT
District / 11 / Novice
- 1 GAVIN ROBINSON
- 2 LOGAN BONSOLE
- 3 BROOKLIN RAIN LUCERO
- 4 MEGAN HAYES
- LUZELENA J APARICIO
District / 12 / Novice
- 1 BRYAN FERNANDEZ
- 2 BREANNA PRUDHOMME
- 3 JACOB BROWN
District / 14 / Novice
- 1 ALEXIS GOJKOVICH-GARDNER
- 2 CHRISTIAN KROMINGA
- 3 ALEXANDRIA ANDERSON
District / 6 / Intermediate
- 1 TZURIEL YADEGAR
- 2 CASSHE HOPSON
- 3 GAVIN DUGAN
- COOLEY CAMPBELL
District / 7 / Intermediate
- 1 CALEB PETERSEN
- 2 JOAQUIN ESTRADA
- 3 MICHAEL MENDEZ
- EAGAN BLANCHARD
District / 8 / Intermediate
- 1 NATHANIEL EAST
- 2 JORDAN LEE
- 3 JACK WOLFF
- KALE CROTTS
District / 10 / Intermediate
- 1 JAKE DOVER
- 2 JEFFREY WOLFF
- 3 CONNOR KANIRIE
- EVYNN MOORE
District / 13 / Intermediate
- 1 MATTHEW PINO
- 2 KAITLYN JOHNSON
- 3 JORDYN BLANCHARD
District / 15 / Intermediate
- 1 JEAN SAEKI
- 2 ANDY HOLLAND
- 3 LEONARDO APARICIO
District / 10 / Girls
- 1 ALLISON JOHNSON
- 2 CHEYENNE KIRK
- 3 JASMINE SMITH
District / 7 / Expert
- 1 MORDECHAI YADEGAR II
- 2 BRYLYN GUEVARA
- 3 PAUL LIVERMORE
- MASON SNOW
District / 8 / Expert
- 1 BRAEDEN GUEVARA
- 2 CEDRIC CADE
- 3 BRAYDEN LOZADA
District / 9 / Expert
- 1 SEAN BOYLAN
- 2 BRENDAN JOHNSON
- 3 ANGEL MONTOYA
District / 11 / Expert
- 1 TANNER JOHNSON
- 2 RYAN WISCHMEYER
- 3 JUSTIN URELLO
- 4 DAWSON GREMORE
- 5 BRANDON CORR
- 6 JADINE YOUNG
- CHRISTOPHER MOTT
District / 13 / Expert
- 1 COLIN JOYCE
- 2 RYAN PARRIERA
- 3 MORGAN DOVER
- 4 BRYCE HOLLY
- 5 KYLE PRUDHOMME
- 6 TROY BLACK
- 6 ROMAN JAWORSKY
- HANS BABER
District / 15 / Expert
- 1 JACOB STATEN
- 2 DYLAN MARQUIS
- 3 KODY KOCH
- TANNER CRISAFI
District / 17-18 / Expert
- 1 CORY WELLS
- 2 ALLEN FRANZ
- 3 TURSTON LAPLANTE
- AUSTIN MCLENDON
District / 41-45 / Expert
- 1 MARK JOHNSON
- 2 RAY SNOW
- 3 JAMIE WESOLOWSKI
- 4 GARY LAURENT
- DAVID DASTA
Social