Local Race Single
February 20, 2014
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2014-02-20
Rider Results
Rider Results
District / 13 / Cruiser
- 1 JORDAN SCOTT
- 2 KYLE PRUDHOMME
- 3 BRENDEN HEMPEL
District / 26-30 / Cruiser
- 1 CHASE LOPEZ
- 2 NATHANIEL RODRIGUEZ
- 3 MARK JOHNSON
District / 36-40 / Cruiser
District / 5 & Under / Novice
- 1 KELLEN HARDY
- 1 CODY KAAHEA
- 2 SHAWN BREWER
- 2 LUCAS ROSSETTI
- 3 CAMDEN BREWER
- 4 JOEY BROWN
- 5 KAWAI KAAHEA
- 6 ANDREW GUEVARA
- 7 TY HEMPEL
- 8 FRANKIE SALAZAR
- CRUZ FLORES
- SAGE STOVALL
- DALLAS SALAZAR
District / 6 / Novice
- 1 CHASE ANTILL
- 2 RYDER JOYCE
- 3 JACE LOCKS
- 4 COLE CONCOBY
- RYLEE HAYES
District / 7 / Novice
- 1 GAVIN MUNDING
- 2 ASHLYNN BREWER
- 3 DUSTIN PERRY
- JADYN BROWN
District / 8 / Novice
- 1 LUKE RASMUSSEN
- 2 MASON PERRY
- 3 ADAM MACFARLANE
- 4 CHLOE KANIRIE
District / 9 / Novice
- 1 ADRIEL MELENDEZ
- 2 JON N GARDNER
- 3 BRENDEN HEMPEL
- JOSEPHINE PAREDES
District / 10 / Novice
- 1 CONNOR KANIRIE
- 2 BRETT HAMILTON
- 3 GAVIN ROBINSON
- 4 HUNTER MONTOYA
- LUZELENA J APARICIO
District / 11 / Novice
- 1 JACOB SIBLEY
- 2 GAVIN MAES
- 3 BROOKLIN RAIN LUCERO
District / 12 / Novice
- 1 CHRISOPHER MANN
- 2 BREANNA PRUDHOMME
- 3 JACOB BROWN
District / 6 / Intermediate
- 1 CASSHE HOPSON
- 2 TZURIEL YADEGAR
- 3 GAVIN DUGAN
- 4 COOLEY CAMPBELL
- BLAKE SMITH
District / 7 / Intermediate
- 1 YORGI PICCART
- 2 EAGAN BLANCHARD
- 3 RORY BRAMMER
District / 9 / Intermediate
- 1 JEFFREY WOLFF
- 2 SETH STOVALL
- 3 JACK WOLFF
District / 10 / Intermediate
- 1 BRANDON CORR
- 2 JAKE DOVER
- 3 JUSTIN PETERS
District / 13 / Intermediate
- 1 TYLER HAMILTON
- 2 MATTHEW PINO
- 3 GAVIN HUNLEY
- 4 ETHAN LOURENCO
- ANTHONY BABER
District / 14 / Intermediate
- 1 JEAN SAEKI
- 2 ANDY HOLLAND
- 3 NATHANIEL RODRIGUEZ
- ALEXIS GOJKOVICH-GARDNER
District / 15 / Intermediate
- 1 RAYMOND MARTINEZ
- 2 TREVOR OWENS
- 3 LEONARDO APARICIO
District / 10 / Girls
- 1 ALLISON JOHNSON
- 2 DYMINIQUE CRICHTON
- 3 CLARISSA PIERCE
- 4 CHLOE VILLA
- JASMINE SMITH
District / 12 / Girls
- 1 LAUREN LOPEZ
- 2 JORDYN BLANCHARD
- 3 BAILEY AGINIGA
- KAITLYN JOHNSON
District / 7 / Expert
- 1 MORDECHAI YADEGAR II
- 2 PAUL LIVERMORE
- 3 MASON SNOW
District / 9 / Expert
- 1 AUSTIN JACOBSON
- 2 SEAN BOYLAN
- 3 BRAYDEN LOZADA
- 4 BRENDAN JOHNSON
- MORGAN LUCERO
District / 11 / Expert
- 1 TANNER JOHNSON
- 2 JADINE YOUNG
- 3 JUSTIN URELLO
- 4 CHRISTOPHER MOTT
- DAWSON GREMORE
District / 12 / Expert
- 1 JORDAN SCOTT
- 2 COLIN JOYCE
- 3 JOSEPH GIRARD
District / 13 / Expert
- 1 TROY BLACK
- 2 BRYCE HOLLY
- 3 RYAN PARRIERA
- 4 KYLE PRUDHOMME
- 5 MORGAN DOVER
- HANS BABER
District / 14 / Expert
- 1 GARY PIERCE
- 2 JARED BLANCHARD
- 3 TANNER CRISAFI
- DYLAN DEARING
District / 16 / Expert
- 1 MAKIEVA HOPSON
- 2 ASHTON MCGRAW
- 3 LAUREN PIERCE
- 4 KODY KOCH
- 5 AUSTIN MCLENDON
- JOSHUA WILLIAMS
District / 28-35 / Expert
- 1 GARRET HUNLEY
- 2 CORY WELLS
- 3 JAMIE WESOLOWSKI
District / 41-45 / Expert
- 1 RAY SNOW
- 2 GARY PIERCE
- 3 DAVID DASTA
- ERIC SMITH
Social