Local Race Single
February 13, 2014
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2014-02-13
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 TANNER JOHNSON
- 2 JOAQUIN ESTRADA
- 3 EZEKIEL DIXON
District / 15 / Cruiser
- 1 JACOB STATEN
- 2 CHASE LOPEZ
- 3 GAVIN HUNLEY
District / 41-45 / Cruiser
- 1 JASON SIMPSON
- 2 CHRIS FRANKE
- 3 LYLE SHIFFER
- 4 WYATT CARMAN
- 5 TIM EASTEP
- KEITH LAPLANTE
District / 5 & Under / Novice
- 1 JOEY BROWN
- 2 KELLEN HARDY
- 3 DEXTER PETERSEN
- 4 FRANKIE SALAZAR
- 5 KAWAI KAAHEA
- 6 LUCAS ROSSETTI
- 7 ADIELA YADEGAR
- 8 LEONIDAS OWEN
- DALLAS SALAZAR
- ANDREW GUEVARA
District / 6 / Novice
- 1 RYDER JOYCE
- 2 RYLEE HAYES
- 3 BROOKLYN GEOBLE
- 4 COLE CONCOBY
- CALE JARVIS
- CAMERON EASTON
District / 7 / Novice
- 1 GAVIN MUNDING
- 2 DUSTIN PERRY
- 3 JADYN BROWN
District / 8 / Novice
- 1 JORDAN LEE
- 2 DRAKE BISBEE
- 3 HELEN RAMOS
- 4 MASON PERRY
- 5 SHANE ALEXANDER
- 6 CHLOE KANIRIE
- 7 GIANNA EASTEP
District / 9 / Novice
- 1 ANTHONY LUGO
- 2 JON N GARDNER
- 3 ADRIEL MELENDEZ
- ROBERT BLANKS
District / 10 / Novice
- 1 CONNOR KANIRIE
- 2 JACKSON SIBLEY
- 3 BROOKLIN RAIN LUCERO
- LUZELENA J APARICIO
District / 11 / Novice
- 1 JACOB SIBLEY
- 2 ADAM GANZ
- 3 GAVIN MAES
District / 12 / Novice
- 1 CHRISOPHER MANN
- 2 BREANNA PRUDHOMME
- 3 JACOB BROWN
- RYAN STATEN
District / 14 / Novice
- 1 ALEXIS GOJKOVICH-GARDNER
- 2 BROCK WEISHEIM
- 3 ALEXANDRIA ANDERSON
- KADEN REIF
District / 6 / Intermediate
- 1 EZEKIEL DIXON
- 2 GAVIN DUGAN
- 3 CRU CARMAN
- 4 TZURIEL YADEGAR
- BLAKE SMITH
District / 7 / Intermediate
- 1 CALEB PETERSEN
- 2 YORGI PICCART
- 3 MICHAEL MENDEZ
- 4 RORY BRAMMER
- 5 EAGAN BLANCHARD
- 6 AARON TAYLOR
- JOAQUIN ESTRADA
District / 9 / Intermediate
- 1 JEFFREY WOLFF
- 2 SETH STOVALL
- 3 TRE TOIA
- JACK WOLFF
District / 10 / Intermediate
- 1 BRANDON CORR
- 2 JAKE DOVER
- 3 JUSTIN PETERS
District / 13 / Intermediate
- 1 MATTHEW PINO
- 2 GAVIN HUNLEY
- 3 ANTHONY BABER
District / 15 / Intermediate
- 1 RAYMOND MARTINEZ
- 2 ANDY HOLLAND
- 3 LEONARDO APARICIO
- TREVOR OWENS
District / 28-35 / Intermediate
- 1 GARRET HUNLEY
- 2 MARK JOHNSON
- 3 ERIC SMITH
- CODY KAAHEA
District / 8 / Girls
- 1 CHEYENNE KIRK
- 2 BRYLYN GUEVARA
- 3 JASMINE SMITH
District / 11 / Girls
- 1 LAUREN LOPEZ
- 2 ALLISON JOHNSON
- 3 DYMINIQUE CRICHTON
District / 12 / Girls
- 1 JORDAN SCOTT
- 2 JORDYN BLANCHARD
- 3 KAITLYN JOHNSON
District / 8 / Expert
- 1 BRAEDEN GUEVARA
- 2 MORDECHAI YADEGAR II
- 3 BRAYDEN LOZADA
- 4 CEDRIC CADE
- TRENT BAILEY
District / 9 / Expert
- 1 AUSTIN JACOBSON
- 2 SEAN BOYLAN
- 3 BRENDAN JOHNSON
District / 11 / Expert
- 1 JUSTIN URELLO
- 2 JADINE YOUNG
- 3 DAWSON GREMORE
- SEAN KNEMEYER
District / 13 / Expert
- 1 COLIN JOYCE
- 2 TROY BLACK
- 3 BRYCE HOLLY
- 4 KYLE PRUDHOMME
- 5 MORGAN DOVER
- 6 RYAN PARRIERA
- HANS BABER
District / 14 / Expert
- 1 NATHAN SCOTT
- 2 JARED BLANCHARD
- 3 IAN BLAKEY
- 4 DYLAN MARQUIS
- 5 TANNER CRISAFI
- DYLAN DEARING
District / 17-18 / Expert
- 1 JACOB STATEN
- 2 TURSTON LAPLANTE
- 3 JASON KULLMAN
- JAMIE WESOLOWSKI
Social