Local Race Single
November 05, 2015
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: Racing ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2015-11-05
Rider Results
Rider Results
District / 11-12 Girls / Cruiser
- 1 MEGAN HAYES
- 2 AUBRIE YOST
- 3 LUZELENA J APARICIO
- GIANNA EASTEP
District / 7 & Under / Cruiser
- 1 CORY LEBARON
- 2 KELLEN HARDY
- 3 TREVIN PIXLEY
District / 8 / Cruiser
- 1 EZEKIEL DIXON
- 2 COLBY GUNN
- 3 CHASE ANTILL
District / 21-25 / Cruiser
- 1 JASON SIMPSON
- 2 JOSHUA DOTY
- 3 TAY WILBORN
- SETH STOVALL
District / 5 & Under / Novice
- 1 HUNTER HAVERLOCK
- 2 NATHAN GOON
- 3 ETHAN MAY
- 4 KENT DOUGAN
- SIERRA ODELL
District / 7 / Novice
- 1 LIZBETH DIAZ
- 2 KIRK DOUGAN
- 3 HAYDEN HAVERLOCK
District / 9 / Novice
- 1 LOGAN BRONDYKE
- 2 ZACKARY WALKER
- 3 CHANCE HESTER
District / 10 / Novice
- 1 SEBASTIAN GOLUBIC
- 2 ADLER FREEMAN
- 3 GRACIE MANDERSCHEID
- 4 CHLOE KANIRIE
- RYDIA FREEMAN
District / 14 / Novice
- 1 RYAN STATEN
- 2 ETHAN BARTLETT
- 3 BODEY JEWETT
District / 15 / Novice
- 1 TRISTON ROSSON
- 2 ISIAH HOLLIS
- 3 AUGUST BLAKE
District / 7 / Intermediate
- 1 LIAM MANDERSCHEID
- 2 CONNOR CLIFFORD
- 3 STATLIN SIMINGTON
- LEONIDAS OWEN
District / 8 / Intermediate
- 1 BRADY ONEIL
- 2 RYDER ANTILL
- 3 TOMMY DEARING
District / 9 / Intermediate
- 1 CHRIS EVANS
- 2 CAIDEN BRADSHAW
- 3 JUSTIN SAXELBY
- JUSTIN REIMER
District / 11 / Intermediate
- 1 DUSTIN BARKER
- 2 MICHAEL PALMIRA
- 3 LUKE RASMUSSEN
District / 16 / Intermediate
- 1 EVAN DEPALMA
- 2 NATHANIEL RODRIGUEZ
- 3 DILLON BERNIER
District / 8 / Girls
- 1 ABBY FISHER
- 2 SAGE STOVALL
- 3 RYLEE HAYES
District / 10 / Girls
- 1 CHLOE VILLA
- 2 LILEE ROWLEY
- 3 ALEXANDRA TAYLOR
District / 12 / Girls
- 1 AALIYAH HOLLIS
- 2 BAILEY AGINIGA
- 3 MEGAN HAYES
- 4 ALLISON JOHNSON
- 5 DYMINIQUE CRICHTON
- 6 LUZELENA J APARICIO
- EMMA FRANCZAK
District / 8 / Expert
- 1 PAUL LIVERMORE
- 2 BRYLYN GUEVARA
- 3 EZEKIEL DIXON
- 4 CORY LEBARON
- 5 CHASE ANTILL
- 6 GAVIN DUGAN
- EAGAN BLANCHARD
District / 9 / Expert
- 1 CEDRIC CADE
- 2 CORBIN JACKSON
- 3 COLE FLOYD
- 4 CARSON NAVARRO
- 5 CONNOR DOCKSTADER
- AARON TAYLOR
District / 10 / Expert
- 1 BRAEDEN GUEVARA
- 2 BRAYDEN LOZADA
- 3 SETH STOVALL
- MORGAN LUCERO
District / 11 / Expert
- 1 BRENDAN JOHNSON
- 2 SEAN BOYLAN
- 3 KADEN REIF
District / 12 / Expert
- 1 CONNOR KANIRIE
- 2 MAXWELL WRIGHT
- 3 JAKE DOVER
District / 13 / Expert
- 1 TANNER JOHNSON
- 2 DAWSON GREMORE
- 3 JOSEPH GUNN
District / 15 / Expert
- 1 MORGAN DOVER
- 2 BRYCE HOLLY
- 3 CHAZ NAVARRO
District / 36-40 / Expert
- 1 JASON KULLMAN
- 2 MATTHEW BAZAN
- 3 MARK JOHNSON
District / 46 & Over / Expert
- 1 GARY LAURENT
- 2 TIM EASTEP
- 3 LEONARDO M APARICIO
Social