Local Race Single
October 01, 2015
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: Racing ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2015-10-01
Rider Results
Rider Results
District / 11-12 Girls / Cruiser
- 1 MEGAN HAYES
- 2 KAYDIE LEWIS
- 3 JAYDYN FORD
District / 10 / Cruiser
- 1 SETH STOVALL
- 2 EZEKIEL DIXON
- 3 CHASE ANTILL
District / 26-30 / Cruiser
- 1 JACOB STATEN
- 2 JOSHUA DOTY
- 3 JIM WISCHMEYER
District / 5 & Under / Novice
- 1 DALLAS SALAZAR
- 2 GAVIN JAY
- 3 KARSON PACE
- 4 SIERRA ODELL
- 5 CALLIE CLIFFORD
- DEEGAN KENDRICK
District / 7 / Novice
- 1 JOHN FISH
- 2 JAYDYN FORD
- 3 LIZBETH DIAZ
- BRAYDEN BAKER-BROACH
District / 8 / Novice
- 1 ZACKARY WALKER
- 2 DEVEN WEST
- 3 CHANCE HESTER
- SCOTT COX
District / 9 / Novice
- 1 SEBASTIAN GOLUBIC
- 2 JASON ALONSO
- 3 ADDISON PACE
- LOGAN BRONDYKE
District / 12 / Novice
- 1 JAKE OSBORNE
- 2 BRANSEN HUNTSMAN
- 3 ADLER FREEMAN
- CHLOE KANIRIE
District / 14 / Novice
- 1 AUGUST BLAKE
- 2 BODEY JEWETT
- 3 RYAN STATEN
District / 15 / Novice
- 1 DILLON BERNIER
- 2 TRISTON ROSSON
- 3 ISIAH HOLLIS
- JOSEPH ACOSTA
District / 6 / Intermediate
- 1 DANNY LOPEZ
- 2 KELLEN HARDY
- 3 KHI NUNNO
- 4 KAYDEN LEWIS
- 5 FRANKIE SALAZAR
- BRODY MCLENDON
District / 8 / Intermediate
- 1 ETHAN HANSEN
- 2 CRU CARMAN
- 3 EZRA STEVENSON
- 4 JANSON PACE
- 5 LEONIDAS OWEN
- TOMMY DEARING
District / 9 / Intermediate
- 1 CASH COONFER
- 2 CHRIS EVANS
- 3 CAIDEN BRADSHAW
District / 10 / Intermediate
- 1 KALE CROTTS
- 2 LUKE RASMUSSEN
- 3 JESSE JOHNSON
District / 13 / Intermediate
- 1 ISAAC SMITH
- 2 LAUREN LOPEZ
- 3 SEAN KNEMEYER
- TAYLOR SHENK
District / 17-18 / Intermediate
- 1 MATTHEW BAZAN
- 2 DYLAN DEARING
- 3 ALYSSA BAZAN
District / 8 / Girls
- 1 TEAGAN HEAP
- 2 BROOKLYN BOWERS
- 3 SAGE STOVALL
- 4 RYLEE HAYES
- EVA LIVERMORE
District / 10 / Girls
- 1 CHLOE VILLA
- 2 VICKY MOROSINI
- 3 LILEE ROWLEY
District / 12 / Girls
- 1 MEGAN HAYES
- 2 ALLISON JOHNSON
- 3 AALIYAH HOLLIS
- 4 AUBRIE YOST
- 5 LILY SHERMAN
- LUZELENA J APARICIO
District / 6 / Expert
- 1 CORY LEBARON
- 2 LOGAN MCLENDON
- 3 CONNOR CLIFFORD
District / 8 / Expert
- 1 BRYLYN GUEVARA
- 2 EZEKIEL DIXON
- 3 PAUL LIVERMORE
- 4 GAVIN DUGAN
- CHASE ANTILL
District / 10 / Expert
- 1 CEDRIC CADE
- 2 BRAEDEN GUEVARA
- 3 SETH STOVALL
- 4 CORBIN JACKSON
- MORGAN LUCERO
District / 11 / Expert
- 1 ANGEL MONTOYA
- 2 CONNOR KANIRIE
- 3 MICHAEL PALMIRA
- JON N GARDNER
District / 13 / Expert
- 1 COLIN JOYCE
- 2 TANNER JOHNSON
- 3 RYAN WISCHMEYER
- CHRISTOPHER MOTT
District / 15 / Expert
- 1 MORGAN DOVER
- 2 HANS BABER
- 3 ANTHONY BABER
- ALEXIS GOJKOVICH-GARDNER
District / 41-45 / Expert
- 1 JUDD FREEMAN
- 2 ADAM PACE
- 3 LEONARDO M APARICIO
Social