Local Race Single
September 17, 2015
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: Racing ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2015-09-17
Rider Results
Rider Results
District / 11-12 Girls / Cruiser
- 1 ALLISON JOHNSON
- 2 KAYDIE LEWIS
- 3 GIANNA EASTEP
District / 8 / Cruiser
- 1 EZEKIEL DIXON
- 2 AARON TAYLOR
- 3 CHASE ANTILL
District / 16 / Cruiser
- 1 JACOB STATEN
- 2 JOSHUA DOTY
- 3 KYLE PRUDHOMME
- 4 TAY WILBORN
- SETH STOVALL
District / 5 & Under / Novice
- 1 DALLAS SALAZAR
- 2 HUNTER HAVERLOCK
- 3 SIERRA ODELL
- JAGGER SEIMEARS
District / 7 / Novice
- 2 HAYDEN HAVERLOCK
- 3 JAMESON BARNES
- 4 LIZBETH DIAZ
- BAILEY WALLER
District / 8 / Novice
- 1 BRADY ONEIL
- 2 DEVEN WEST
- 3 ZACKARY WALKER
- 4 VAEDYNCE COOPER
- 5 CHANCE HESTER
- SCOTT COX
District / 9 / Novice
- 1 SEBASTIAN GOLUBIC
- 2 JASON ALONSO
- 3 CHLOE KANIRIE
- 4 LOGAN BRONDYKE
- NOA REYES
District / 12 / Novice
- 1 JAKE OSBORNE
- 2 BRANSEN HUNTSMAN
- 3 ADLER FREEMAN
District / 14 / Novice
- 1 DYLAN THOMAS
- 2 AUGUST BLAKE
- 3 BODEY JEWETT
- RYAN STATEN
District / 6 / Intermediate
- 1 HARLEY FISHER
- 2 KELLEN HARDY
- 3 KHI NUNNO
- 4 KAYDEN LEWIS
- 5 FRANKIE SALAZAR
- 6 COLTYN MORGAN
- 7 STATLIN SIMINGTON
- TREVIN PIXLEY
District / 7 / Intermediate
- 1 LIAM MANDERSCHEID
- 2 TUCKER SEIMEARS
- 3 LEONIDAS OWEN
- TOMMY DEARING
District / 9 / Intermediate
- 1 ETHAN HANSEN
- 2 COLBY GUNN
- 3 CHRIS EVANS
- 4 JUSTIN REIMER
- 5 JUSTIN SAXELBY
- CAIDEN BRADSHAW
District / 13 / Intermediate
- 1 DAWSON GREMORE
- 2 BRANDON CARITHERS
- 3 JOSEPH GUNN
District / 36-40 / Intermediate
- 1 JASON KULLMAN
- 2 MARK JOHNSON
- 3 NOE VAZQUEZ
District / 46 & Over / Intermediate
- 1 ADAM PACE
- 2 TIM EASTEP
- 3 LEONARDO M APARICIO
District / 8 / Girls
- 1 BROOKLYN BOWERS
- 2 ABBY FISHER
- 3 SAGE STOVALL
District / 10 / Girls
- 1 VICKY MOROSINI
- 2 CHLOE VILLA
- 3 LILEE ROWLEY
District / 12 / Girls
- 1 BAILEY AGINIGA
- 2 ALLISON JOHNSON
- 3 LILY SHERMAN
- 4 DYMINIQUE CRICHTON
- KAITLYN JOHNSON
District / 8 / Expert
- 1 EZEKIEL DIXON
- 2 BRYLYN GUEVARA
- 3 CHASE ANTILL
- 4 AARON TAYLOR
- GAVIN DUGAN
District / 10 / Expert
- 1 CEDRIC CADE
- 2 BRAEDEN GUEVARA
- 3 SETH STOVALL
- 4 CORBIN JACKSON
- MICHAEL PALMIRA
District / 11 / Expert
- 1 CONNOR KANIRIE
- 2 BRENDAN JOHNSON
- 3 SEAN BOYLAN
- JEFFREY WOLFF
District / 14 / Expert
- 1 MORGAN DOVER
- 2 PRESTON MUTZHAUS
- 3 TANNER JOHNSON
District / 16 / Expert
- 1 GARY PIERCE
- 2 MATTHEW BAZAN
- 3 DYLAN DEARING
- 4 JAKE SHERMAN
- 5 BRANDON RIGGS
- DILLON BERNIER
Social