Local Race Single
September 10, 2015
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: Racing ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2015-09-10
Rider Results
Rider Results
District / 11-12 Girls / Cruiser
- 1 AUBRIE YOST
- 2 MEGAN HAYES
- 3 GIANNA EASTEP
- ALEXANDRA TAYLOR
District / 10 / Cruiser
- 1 JOSHUA DOTY
- 2 SETH STOVALL
- 3 EZEKIEL DIXON
- CHASE ANTILL
District / 5 & Under / Novice
- 1 LOGAN GRESSER
- 2 DALLAS SALAZAR
- 3 BRIANNA SHERWOOD
- 4 SIERRA ODELL
- 5 KENT DOUGAN
- CALLIE CLIFFORD
District / 6 / Novice
- 1 KIRK DOUGAN
- 2 JAMESON BARNES
- 3 BRAYDEN BAKER-BROACH
District / 7 / Novice
- 1 JAYDYN FORD
- 2 ZACKARY WALKER
- 3 BAILEY WALLER
District / 8 / Novice
- 1 DYLAN HARRISON
- 2 DEVEN WEST
- 3 CHANCE HESTER
District / 9 / Novice
- 1 SEBASTIAN GOLUBIC
- 2 JASON ALONSO
- 3 CHLOE KANIRIE
- LOGAN BRONDYKE
District / 13 / Novice
- 1 DYLAN THOMAS
- 2 BODEY JEWETT
- 3 BRANSEN HUNTSMAN
District / 6 / Intermediate
- 1 CONNOR CLIFFORD
- 2 KELLEN HARDY
- 3 KHI NUNNO
- 4 STATLIN SIMINGTON
- FRANKIE SALAZAR
District / 7 / Intermediate
- 1 LOGAN MCLENDON
- 2 LIAM MANDERSCHEID
- 3 NATHAN LIM
District / 8 / Intermediate
- 1 COLE CONCOBY
- 2 ETHAN HANSEN
- 3 EZRA STEVENSON
- RYDER ANTILL
District / 9 / Intermediate
- 1 CONNOR DOCKSTADER
- 2 CHRIS EVANS
- 3 LUKE RASMUSSEN
- 4 JUSTIN REIMER
- CAIDEN BRADSHAW
District / 10 / Intermediate
- 1 DRAKE BISBEE
- 2 MICHAEL PALMIRA
- 3 CHANCE SMITH
- MATTHEW AUTRY
District / 15 / Intermediate
- 1 JAKE SHERMAN
- 2 DAMIEN HARRISON
- 3 AUGUST BLAKE
District / 36-40 / Intermediate
- 1 JERRY STOAFER
- 2 MARK JOHNSON
- 3 NOE VAZQUEZ
District / 41-45 / Intermediate
- 1 JUDD FREEMAN
- 2 TIM EASTEP
- 3 LEONARDO M APARICIO
- 4 PAUL SCHREIBER
- ERIC LIVERMORE
District / 8 / Girls
- 1 BROOKLYN BOWERS
- 2 SAGE STOVALL
- 3 SAVANNA STOKES
District / 11 / Girls
- 1 ALLISON JOHNSON
- 2 DYMINIQUE CRICHTON
- 3 CHLOE VILLA
- LILEE ROWLEY
District / 12 / Girls
- 1 MEGAN HAYES
- 2 LILY SHERMAN
- 3 AUBRIE YOST
- KAITLYN JOHNSON
District / 8 / Expert
- 1 PAUL LIVERMORE
- 2 EZEKIEL DIXON
- 3 GAVIN DUGAN
- 4 CHASE ANTILL
- 5 TEAGAN HEAP
- 6 BRYLYN GUEVARA
- EAGAN BLANCHARD
District / 9 / Expert
District / 10 / Expert
- 1 BRAEDEN GUEVARA
- 2 SETH STOVALL
- 3 MORGAN LUCERO
District / 11 / Expert
- 1 ANGEL MONTOYA
- 2 CONNOR KANIRIE
- 3 SEAN BOYLAN
- 4 BRENDAN JOHNSON
- JEFFREY WOLFF
District / 13 / Expert
- 1 TANNER JOHNSON
- 2 DAWSON GREMORE
- 3 JUSTIN URELLO
- 4 BRANDON CARITHERS
- SEAN KNEMEYER
District / 15 / Expert
- 1 BRYCE HOLLY
- 2 HANS BABER
- 3 ANTHONY BABER
- JORDYN BLANCHARD
District / 19-27 / Expert
- 1 JASON KULLMAN
- 2 JARED BLANCHARD
- 3 NATHANIEL RODRIGUEZ
Social