Race Results
Race Date: 2008-09-02
Rider Results
Rider Results
District / 15 / Cruiser
- 1 BRENDEN DAVIES
- 2 RICARDO SMITH
- 3 ALEX MILNES
- SPENCER SCHMIDT
District / 31-35 / Cruiser
- 1 RICHARD LONEY
- 2 DEAN KNOPF
- 3 NASH COLLEE
- TIM LOVELADY
District / 41-45 / Cruiser
- 1 MARK KRAHN
- 2 MARK FOSTER
- 3 ERIC CULLEN
District / 5 & Under / Novice
- 1 TANNER BROWN
- 2 JORDON KNOPF
- 3 JAKOB PLANK
- 4 CONNOR HAMILTON
- 5 KARL URQUHART
- 6 TYLER HAMILTON
- 7 HARRISON KEAST
- TEEGAN DESCHAMPS
District / 6 / Novice
- 1 ERIK URQUHART
- 2 GAVIN MEDEMA
- 3 LIAM COOPER
- 4 DEVIN HOFSINK
- CARTER GILLESPIE
District / 7 / Novice
- 1 THEO CULLEN
- 2 SOFIE LOVELADY
- 3 TY BECKETT
- ETHAN KERR
District / 9 / Novice
- 1 BRETT VALL
- 2 DAKOTA KIENLEIN
- 3 CRUISE BROWN
- 4 JUSTIN DALZELL
- 5 KOLTEN JOHNSON
- JAKE SPENCE
District / 11 / Novice
- 2 RILEY MANAHAN
- 3 CAMERON JONES
- CAITLYN RUSSELL
District / 14 / Novice
- 1 DRAKE KOSICK
- 2 TYE KURY
- 3 AMY HUBER
- MICHAEL SCHWEMLER
District / 6 / Intermediate
- 1 CAYDEN HAMMING
- 2 DAWSON LUCHENE
- 3 JON MORLEY
- Not a Current Member
District / 7 / Intermediate
- 1 ZOE WILLIAMS
- 2 KEENON JEBERG
- 3 CARSON HAMMING
- 4 JARED FITT
- ISYK LEE
District / 8 / Intermediate
- 1 NATALIE SCHMIDT
- 2 JAMES NEVILLE
- 3 Not a Current Member
- 4 STEPHANE FOSTER
- 5 LENNOX WINSLOW
- NOAH COOPER
District / 10 / Intermediate
- 1 TYLER MOXIN
- 2 CONNOR MANAHAN
- 3 JAYDAN TODMAN
- 4 NATHYN HUYGENS
- 5 HADYN BROWN
- JEREMY DESCHAMPS
District / 11 / Intermediate
- 1 WILLIAM WRIGHT
- 2 DALE COOPER
- 3 COLTON CROWDER
District / 12 / Intermediate
- 1 JAMES KRAHN
- 2 KYLE LONEY
- 3 NOLAN DERSCH
- JAMIE BOTTERILL
District / 19-27 / Intermediate
- 1 MANI KAWAGUCHI
- 2 CODY STINN
- 3 NASH COLLEE
- 4 SHANDA HILL
- DUSTIN ISSEL
District / 8 / Expert
- 1 IAN KNOPF
- 2 BRENDEN RUSSELL
- 3 CLAYTON HAMMING
- 4 JARED HILDEBRANDT
- LANDON FITT
District / 10 / Expert
- 1 SPENCER SCHMIDT
- 2 CASEY KEAST
- 3 JAROD STOWELL
- 4 ERIC WRIGHT
- 5 KONRAD OYEN
- JAKOB GRAFTON
District / 12 / Expert
- 1 DAKOTA MARTIN
- 2 ALEX MILNES
- 3 JOE FINAMORE
District / 14 / Expert
- 1 COLIN HILDEBRANDT
- 2 COLTEN STOWELL
- 3 RYAN BOSCH
- BRITON HASS
District / 15 / Expert
- 1 CONNOR MCCORMACK
- 2 BRENDEN DAVIES
- 3 DEVIN WADSWORTH
- RICHARD WOOD
District / 31-35 Girls / Cruiser
- 1 SHANDA HILL
- 2 SHYLO ORCHARD
- 3 LEANNE BOTTERILL
- CATHERINE RUSSELL
District / 9 & Under / Cruiser
- 1 IAN KNOPF
- 2 CLAYTON HAMMING
- 3 JEREMY DESCHAMPS
Social