Race Results
Race Date: 2011-09-20
Rider Results
Rider Results
District / 26-30 / Cruiser
- 1 BRENDEN DAVIES
- 2 ROBIN LONEY
- 3 JAMES KUCHIRKA
District / 36-40 / Cruiser
- 1 CHRIS SPENCE
- 2 ROGER TEPPER
- 3 WADE GARROD
District / 41-45 / Cruiser
- 1 DEAN BOTTERILL
- 2 ROBERT BITZ
- 3 DEAN KNOPF
- 4 KEITH WOOD
- JAMES BRIDGE
District / 5 & Under / Novice
- 1 RAIDEN STYMIEST
- 2 ELIJAH RILEY
- 3 CAITLYN LONEY
- 4 LOGAN GOTRO
- 5 JEREMIAH MAST
- 6 MATTHEW RAKOS
- 7 AIDAN MCWHINNEY
- TYLER WALLACH
District / 6 / Novice
- 1 TATE GARROD
- 2 LOGAN STEWART
- 3 ZACHARY MILNE
- 4 JAMES RICHARDSON
- 5 BRENDEN RAKOS
- 6 COLE DESAUTELS
- 7 AIDEN SATTERTHWAITE
- 8 FINN BRUCE
- GAVIN HECKRODT
District / 7 / Novice
- 1 ALAN LEWIS
- 3 NATHAN STEWART
- 4 DANE JENSEN
- COLE DANBY
District / 8 / Novice
- 1 CAYDEN MOFFATT
- 2 EVAN BUSH
- 3 HANYA RIDDICK
- 4 WILLIAM SATTERTHWAITE
- 5 LIAM HECKRODT
- 6 JEREMY SNOW
- 7 NICOLA THOMPSON
- 8 HAYLEY RAKOS
- QUAID WILLETT
District / 10 / Novice
- 1 LIAM BUSH
- 2 ETHAN HECKRODT
- 3 TANE PURCELL
- 4 ALYSSA RAKOS
- 5 BRAEDEN BROWN
- 6 JOSHUA GIBSON
- NOAH THOM
District / 12 / Novice
- 1 TYE BUZIAK
- 2 DAYTON WALLACH
- 3 LEVI SMART
- 4 TRAVIS SARGENT
- LIAM LIGHTFOOT
District / 15 / Novice
- 1 KIERA WILKINSON
- 3 JAKE SPENCE
District / 6 / Intermediate
- 1 JJ MILNE
- 2 SCOTTY HOFFMAN
- 3 GRADY KRAUSE
- 4 EVAN HOPKINS
- MEKHI EMERENINI
District / 8 / Intermediate
- 1 CODY THOMPSON
- 2 XAVIER BITZ
- 3 CODY BECKNER
- 4 CODY WESSELS
- 5 NOAH WESSELS
- 6 DEVIN SENGOTTA
- 7 KAY FREEMAN
- JORDON KNOPF
District / 9 / Intermediate
- 1 TANNER WITT
- 2 TYE KRAUSE
- 3 PORTER TREVELYAN
- 4 BECK CORKLE
- 5 BRAYDEN LEVEILLE
- MAX IVANS
District / 12 / Intermediate
- 1 NOLAN CUMMINGS
- 2 JADON RIDDICK
- 3 RILEY CLARK
- KOLTEN JOHNSON
District / 16 / Intermediate
- 1 DRAVEN HEITT
- 2 JEREMY CLARK
- 3 KAISHA FAGRIE
District / 9 / Girls
- 1 KEIRA THOMPSON
- 2 CHAYSE KRAUSE
- 3 AVA TEPPER
District / 13 / Girls
- 1 CAITLYN RUSSELL
- 2 BRITTANY LUCHENE
- 3 FAITH RIDDICK
District / 11 / Expert
- 1 BRENDEN RUSSELL
- 2 LANDON FITT
- 3 JARED FITT
- LENNOX WINSLOW
District / 12 / Expert
- 1 KONRAD OYEN
- 2 TYLER RIVA
- 3 JEREMY DESCHAMPS
District / 14 / Expert
- 1 JOE FINAMORE
- 2 NATHAN MARTIN
- 3 WILLIAM WRIGHT
- 4 JACOB FAGRIE
- CAMERON JONES
District / 19-27 / Expert
- 1 BRENDEN DAVIES
- 2 MATT MCCORMACK
- 3 CASEY WOODS
District / 31-35 Girls / Cruiser
- 1 SHYLO ORCHARD
- 2 JENNIFER BITZ
Social