Race Results
Race Date: 2012-10-06
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 LOGAN PRINGLE
- 2 JONAS YOCKELSON
- 3 JERSEY PICCARRETO
- 4 BRYCE ROSE
- JOSHUA HELMICK
District / 13 / Cruiser
- 1 NATHAN CREMEEN
- 2 NATHAN BRAMER
- 3 ABAGAYLE MACLEOD
- 4 EVAN BOONE
- CAMERON BRAMER
District / 31-35 / Cruiser
- 1 RODNEY BUYNUM
- 2 DWAYLON CARTER
- 3 SHANE BLACKMAN
- 4 NICK STOKES
- RILEY WILLIAMS
District / 36-40 / Cruiser
- 1 MYKE MUNOZ
- 2 BOBBY BEARD
- 3 DAVID MALLONEE
District / 41-45 / Cruiser
- 1 CHRIS CARLOSS
- 2 JIM BRAMER
- 3 BILL DOUGHERTY
- WALTER HOLDA
District / 5 & Under / Novice
- 1 AURORA RINEMAN
- 2 COOPER HEDRICK
- 3 NICHOLAS SIMMONS
District / 7 / Novice
- 1 BRANDON PARKS
- 2 JUSTIN SAUNDERS
- 3 RYAN SCOTT
- MICHAEL NADZADI
District / 9 / Novice
- 1 AIDAN KENNEDY
- 2 DANIEL WESTBROOK
- 3 RYAN BRAMER
District / 16 / Novice
- 1 MATTHEW CATALFAMO
- 2 TYLER NEHRKORN
- 3 BEN SETTERS
District / 28-35 / Novice
- 1 ANTONIO MATHIS
- 2 TOM SCOTT
- 3 FRANCIS VIATOR
District / 6 / Intermediate
- 1 ISAAC ROBERTS
- 2 TYLER CHILDRESS
- 3 MATTHEW WILLIAMS
District / 7 / Intermediate
- 1 RAHKAI BUYNUM
- 2 JACOB HELMICK
- 3 SHAUN HOFFMANN
- TUCKER HEDRICK
District / 8 / Intermediate
- 1 KAMREN KRICKLER
- 2 JUSTIN ROSE
- 3 MARK HEBRON
District / 9 / Intermediate
- 1 JOSHUA HELMICK
- 2 AARON WILSON
- 3 KAST FRENCH
- RACHEIL CONEY
District / 10 / Intermediate
- 1 BRADY HOLDA
- 2 IAN WAUGH
- 3 JONAS YOCKELSON
- 4 BRANDON HOLDA
- EVAN BARBER
District / 11 / Intermediate
- 1 WILLIAM ELLIS
- 2 CAMERON BRAMER
- 3 DAVID MARVEL
District / 13 / Intermediate
- 1 TRISTAN BAKER
- 2 GRANT RAUM
- 3 ABAGAYLE MACLEOD
- 4 CASSIDY ELLIS
- BENJAMIN WESTBROOK
District / 14 / Intermediate
- 1 BROCK ABEL
- 2 DANIEL VOSS
- 3 BRUCE LUNT
District / 17-18 / Intermediate
- 1 ASHTON RAUM
- 2 RYAN STRAUB
- 3 TERI MORROW
District / 28-35 / Intermediate
- 1 STEVEN STAGGERS
- 2 HUNTER SCHMIDT
- 3 MARTIN RAUM
District / 7 / Girls
- 1 MIKAELA MCEVOY
- 2 MADELYN MASON
- 3 AVA YOCKELSON
District / 9 / Girls
- 1 TAYLOR BOHANNON
- 2 ANNICKA JADE RICE
- 3 PIPER YOCKELSON
- 4 LILLYN RAUM
- MADISON DASCH
District / 11 / Girls
- 1 JERSEY PICCARRETO
- 2 MADI SANDOVAL
- 3 HAILEY FURSE
District / 10 / Expert
- 1 CAMRON MASON
- 2 DAVID FREEMAN
- 3 BRYCE ROSE
- MATTHEW LUNT
District / 11 / Expert
- 1 EVAN SINCHAK
- 2 KHRISTIAN KRICKLER
- 3 NATHAN SYKES
District / 13 / Expert
- 1 NATHAN CREMEEN
- 2 NATHAN MCCALLISTER
- 3 EVAN BOONE
- 4 NATHAN BRAMER
- 5 JUSTIN SCHNEIDER
- TREVOR MORRIS
District / 15 / Expert
- 1 DYLAN WHITE
- 2 RILEY WILLIAMS
- 3 DALTON WILLIAMS
- 4 JOSHUA PETERS
- 5 RORY O'CONNOR
- AARON BLYLER
District / 16 / Expert
- 1 LUKE ROARTY
- 2 BRANDON WOOD
- 3 CURTIS SYKES III
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 EDWARD LAURIE
- 2 CHRIS YOUNG
- 3 STEWART HAKE
- GLEN SCHMIDT
Social