Local Race Single
June 02, 2013
- Registration Begins: 12:00 PM
- Registration Ends: 1:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-06-02
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 ERIC JORRAND
- 2 BRADY HOLDA
- 3 JONAS YOCKELSON
- TIMOTHY SNAPP
District / 17-20 / Cruiser
- 1 RILEY WILLIAMS
- 2 CURTIS SYKES III
- 3 RYAN STRAUB
- 4 BRUCE LUNT
- SARAH SYKES
District / 46-50 / Cruiser
- 1 MICHAEL MONEY
- 2 CHRIS BLACKBURN
- 3 MIKE LAYFIELD
- 4 WALTER HOLDA
- 5 ERIC YUHAS
- 6 LAMAR DAVIS
- DANIEL O RAMEY
District / 5 & Under / Novice
- 1 DIEGO LEAL
- 2 NICHOLAS SIMMONS
- 3 AIDEN CACERES
- 4 COLIN CARROLL
- 5 LEVIN RHOADS
- TAYLOR RITTER
District / 6 / Novice
- 1 SANTIAGO TELLEZ
- 2 ETHAN MILLS
- 3 CALEB RITTER
- ANDREW BAKER
District / 7 / Novice
- 1 HAYDEN BOYD
- 2 CODY OSHENSKA
- 3 ANTHONY BANDOY
District / 8 / Novice
- 1 DYLAN RITTER
- 2 NATHAN GRAY
- 3 JACK ROUX
- 4 BRANDON ROY
- 5 AARON TINGLER
- 6 SIERRA MCDANIEL
- 7 EMILY SMITH
District / 15 / Novice
- 1 DEVYN JOHNSON
- 2 ZACHARY BOYCE
District / 36-40 / Novice
- 1 ADAM GRAY
- 2 RYAN CORBETT
- 3 BRIAN OSHENSKA
District / 7 / Intermediate
- 1 LANDON RHOADS
- 2 CARTER CHANDLER
- 3 TYLER CHILDRESS
- 4 KODY BEAN
- BRANDON FOXX
District / 8 / Intermediate
- 1 ANDREW DOROFEE
- 2 CUTTER WILLIAMS
- 3 CONNOR HARTLOVE
- RYAN BEAN
District / 9 / Intermediate
- 1 JUSTIN ROSE
- 2 ROCCO GUIDRY
- 3 MARCO BORDA
- 4 MARK HEBRON
- JUSTIN BANDOY
District / 11 / Intermediate
- 1 BRANDON HOLDA
- 2 TYREZ MONTAGUE
- 3 CONNER WESTERVELT
District / 12 / Intermediate
- 1 WILLIAM ELLIS
- 2 JYDEN SIMMS
- 3 DAVID MARVEL
- CAMERON ROY
District / 14 / Intermediate
- 1 CASSIDY ELLIS
- 2 TYLER NEHRKORN
- 3 DUSTIN GIPE
- 4 RICHARD THOMAS
- JUSTIN MABRY
District / 17-18 / Intermediate
- 1 RYAN STRAUB
- 2 ZACK PAUGH
- 3 ERIN MABRY
District / 19-27 / Intermediate
- 1 JACOB KULP
- 2 TREVOR WEST
- 3 ELLIOTT BANKS
District / 36-40 / Intermediate
District / 7 / Girls
- 1 AVA YOCKELSON
- 2 MIA CORBETT
- 3 NOELLE BLACKMAN
District / 8 / Girls
- 1 PIPER YOCKELSON
- 2 MADELYN MASON
- 3 RYLEE SORRELLS
District / 10 / Girls
- 1 BROOKE DOROFEE
- 2 MADISON DASCH
- 3 TINA LECLERCQ
District / 13 / Girls
- 1 SYDNEY NEBUS
- 2 SOPHIA LECLERCQ
- 3 HAILEY FURSE
District / 10 / Expert
- 1 BRYCE ROSE
- 2 AARON WILSON
- 3 MATTHEW LUNT
- TAYLOR BOHANNON
District / 11 / Expert
- 1 DAVID FREEMAN
- 2 ERIC JORRAND
- 3 JAMES FOXX
- 4 SAWYER SORRELLS
- 5 BRADY HOLDA
- JONAS YOCKELSON
District / 12 / Expert
- 1 EVAN SINCHAK
- 2 ROBERT BANDOY
- 3 NATHAN SYKES
District / 14 / Expert
- 1 QISHAN JOHNSON
- 2 EVAN BOONE
- 3 RYAN YUHAS
- DALTON WILLIAMS
District / 15 / Expert
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 RILEY WILLIAMS
- 3 CHASE YOUNG
District / 41 & Over / Expert
- 1 ERIC YUHAS
- 2 CHRIS YOUNG
- 3 CHRIS BLACKBURN
- 4 DOMINICK ERIC COATES
- DAVID PETRIE
Social