Local Race Single
April 26, 2013
- Registration Begins: 7:00 PM
- Registration Ends: 8:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-04-26
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 AIDAN TIMMONS
- 2 DYLAN MULLIGAN
- 3 LANE MARKHAM
District / 17-20 / Cruiser
- 1 CURTIS SYKES III
- 2 RYAN STRAUB
- 3 LOGAN PRINGLE
District / 26-30 / Cruiser
- 1 RODNEY BUYNUM
- 2 DWAYLON CARTER
- 3 CORY URIK
- CHRIS MEADOWS
District / 46-50 / Cruiser
- 1 BILL DOUGHERTY
- 2 MIKE SCHWARTZ
- 3 BRIAN STRAUB
- DANIEL O RAMEY
District / 5 & Under / Novice
- 1 NICHOLAS SIMMONS
- 2 DIEGO LEAL
- 3 COREY BROWN
- 4 JACOB WHEELER
- JAMES CYPHERS
District / 6 / Novice
- 1 AIDEN CLOUDE
- 2 NICHOLAS CHURCH
- 3 RYAN SCOTT
- 4 LUCAS WILLIAMS
- 5 CALEB RITTER
- 6 SANTIAGO TELLEZ
- AVERY SYKES
District / 7 / Novice
- 1 CARTER CHANDLER
- 2 JACK ROUX
- 3 DYLAN RITTER
- 4 JUSTIN SAUNDERS
- 5 CALEB JACOBS
- 6 JOSHUA WHEELER
- CHRIS MEADOWS
District / 8 / Novice
- 1 ANDREW NOEL
- 2 BRANDON ROY
- 3 JACOB JANSEN
- 4 AARON TINGLER
- EMILY SMITH
District / 10 / Novice
- 1 JALON MONTAGUE
- 2 NICK WAGNER
- 3 TRISTAN GEBER
- 4 KAITLIN KENNEY
- ETHAN SHREVE
District / 12 / Novice
- 1 DIMITRIS PIZANIS
- 2 JAMES NOEL
- 3 JYDEN SIMMS
District / 14 / Novice
- 1 TYLER NEHRKORN
- 2 TYLER BLICKLEY
- 3 TIMOTHY WHITE
District / 36-40 / Novice
- 1 TOM SCOTT
- 2 DAVID PETRIE
- 3 ALLAN VANDYKE
- 4 RYAN CORBETT
District / 7 / Intermediate
- 1 ISAAK POWELL
- 2 RYLAN PALLE
- 3 TYLER CHILDRESS
- 4 MASON DOVE
- MATTHEW WILLIAMS
District / 9 / Intermediate
- 1 KAI DOVE
- 2 CONNOR HARTLOVE
- 3 COLBY BROWN
- LANE MARKHAM
District / 10 / Intermediate
- 1 CONNER WESTERVELT
- 2 KAST FRENCH
- 3 DYLAN MULLIGAN
District / 12 / Intermediate
- 1 DAVID FREEMAN
- 2 NATHAN HARTLOVE
- 3 WILLIAM ELLIS
- DANNY SPICER
District / 14 / Intermediate
- 1 NATHAN RIDGELL
- 2 SARAH HILL
- 3 NATHAN SYKES
- CAMERON WILSON
District / 16 / Intermediate
- 1 NATHAN GIRARD
- 2 AARON BLYLER
- 3 RYAN MCLEAN
District / 8 / Girls
- 1 MADISON DASCH
- 2 AURORA RINEMAN
- 3 MIA CORBETT
District / 9 / Expert
- 1 AIDAN TIMMONS
- 2 RACHEIL CONEY
- 3 RAHKAI BUYNUM
- ANNICKA JADE RICE
District / 14 / Expert
- 1 DALTON WILLIAMS
- 2 MATTHEW DILLON
- 3 JUSTIN SCHNEIDER
District / 16 / Expert
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 TYLER HILL
- 3 RILEY WILLIAMS
District / 28-35 / Expert
- 1 LANCE MCGUIRE
- 2 TONY SMIROLDO
- 3 RYAN STRAUB
- DOMINICK ERIC COATES
District / 41-45 Girls / Cruiser
- 1 CHRISTI HARTLOVE
- 2 PATTY ICE
- 3 ELEANOR SCHWARTZ
Social