Local Race Single
April 21, 2013
- Registration Begins: 12:00 PM
- Registration Ends: 1:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-04-21
Rider Results
Rider Results
District / 8 / Cruiser
- 1 KAMREN KRICKLER
- 2 JUSTIN ROSE
- 3 JIMMY LAMPLEY
District / 10 / Cruiser
- 1 MATTHEW LUNT
- 2 AUSTIN SHREVE
- 3 DYLAN MULLIGAN
District / 15 / Cruiser
- 1 BRUCE LUNT
- 2 KHRISTIAN KRICKLER
- 3 BROCK ABEL
- JERSEY PICCARRETO
District / 26-30 / Cruiser
- 1 NICK STOKES
- 2 CURTIS SYKES III
- 3 RYAN STRAUB
- SEAN HALL
District / 36-40 / Cruiser
- 1 SHANE BLACKMAN
- 2 TOMMY MARTIN
- 3 DIANE LAMPLEY
District / 46-50 / Cruiser
- 1 BILL DOUGHERTY
- 2 WALTER HOLDA
- 3 DANIEL O RAMEY
- BRIAN STRAUB
District / 5 & Under / Novice
- 1 COLIN CARROLL
- 2 DIEGO LEAL
- 3 NICHOLAS SIMMONS
- 4 JAMES CYPHERS
- JACOB WHEELER
District / 6 / Novice
- 1 JACKSON HARRIS
- 2 RYAN SCOTT
- 3 SANTIAGO TELLEZ
- 4 SEAN M HALL
- 5 WYATT KING
District / 7 / Novice
- 1 CARTER CHANDLER
- 2 JACK ROUX
- 3 DYLAN RITTER
- 4 JOSEPH MOORE
- 5 CODY OSHENSKA
- JOSHUA WHEELER
District / 10 / Novice
- 1 JALON MONTAGUE
- 2 ETHAN SHREVE
- 3 BRANDON ROY
- AARON TINGLER
District / 14 / Novice
- 1 NATHAN GIRARD
- 2 TYLER NEHRKORN
- 3 TIMOTHY WHITE
- 4 SETH LOPEZ
- 6 DEVYN JOHNSON
- DANIEL VANDYKE
District / 8 / Intermediate
- 1 CONNOR HARTLOVE
- 2 ISAAK POWELL
- 3 TYLER CHILDRESS
District / 9 / Intermediate
- 1 MARTY HOUSTON
- 2 MARK HEBRON
- 3 GAGE LOPEZ
District / 10 / Intermediate
- 1 LUCAS PAYTON
- 2 AUSTIN SHREVE
- 3 DYLAN MULLIGAN
District / 11 / Intermediate
- 1 WILLIAM ELLIS
- 2 BRANDON HOLDA
- 3 DAVID MARVEL
- ALEXANDER HEDDERICK
District / 12 / Intermediate
- 1 NATHAN HARTLOVE
- 2 NICHOLAS PAYTON
- 3 NOAH PAYTON
District / 13 / Intermediate
- 1 NATHAN SYKES
- 2 DUSTIN GIPE
- 3 RICHARD THOMAS
District / 14 / Intermediate
- 1 SEAN ARNOLD
- 2 ZEPHIN MANN
- 3 JUSTIN SCHNEIDER
- CAMERON WILSON
District / 15 / Intermediate
- 1 BROCK ABEL
- 2 BRUCE LUNT
- 3 ANDREW FLOYD
- 4 CHASE YOUNG
- JARED LOPEZ
District / 7 / Girls
- 1 ADDISON SHREVE
- 2 AVA YOCKELSON
- 3 MIA CORBETT
- 4 JADA HARRIS
- NOELLE BLACKMAN
District / 8 / Girls
- 1 JERSEY PICCARRETO
- 2 HAILEY FURSE
- 3 PIPER YOCKELSON
- 4 MADISON DASCH
- RYLEE SORRELLS
District / 10 / Expert
- 1 BRYCE ROSE
- 2 AARON WILSON
- 3 TAYLOR BOHANNON
District / 11 / Expert
- 1 CAMRON MASON
- 2 DAVID FREEMAN
- 3 LOGAN PRINGLE
- 4 JEFFREY KETRON
- 5 IAN WAUGH
- 6 SAWYER SORRELLS
- BRADY HOLDA
District / 15 / Expert
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 RILEY WILLIAMS
- 3 DALTON WILLIAMS
District / 17-18 / Expert
- 1 TONY SMIROLDO
- 2 TYLER HILL
- 3 RYAN STRAUB
- DYLAN WHITE
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 GLENN HOUSTON
- 2 RODNEY RICE
- 3 DOMINICK ERIC COATES
- 4 CHRIS YOUNG
- RICKY GREENE
District / 41 & Over / Novice
- 1 TOM SCOTT
- 2 DAVID PETRIE
- 3 CHRIS ZEALAND
Social