Local Race Single
April 14, 2013
- Registration Begins: 12:00 PM
- Registration Ends: 1:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-04-14
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 BRYCE ROSE
- 2 AUSTIN SHREVE
- 3 TIMOTHY SNAPP
District / 15 / Cruiser
- 1 RILEY WILLIAMS
- 2 BRUCE LUNT
- 3 LOGAN PRINGLE
District / 21-25 / Cruiser
- 1 CURTIS SYKES III
- 2 RYAN STRAUB
- 3 CORY URIK
District / 26-30 / Cruiser
- 1 RODNEY BUYNUM
- 2 DWAYLON CARTER
- 3 NICK STOKES
District / 36-40 / Cruiser
- 1 CHRISTOPHER AGARD
- 2 SHANE BLACKMAN
- 3 TOMMY MARTIN
- JASON HARRIS
District / 46-50 / Cruiser
- 1 BILL DOUGHERTY
- 2 WALTER HOLDA
- 3 WAYNE WILT
- DANIEL O RAMEY
District / 5 & Under / Novice
- 1 KODY BEAN
- 2 DIEGO LEAL
- 3 NICHOLAS SIMMONS
- 4 JAMES CYPHERS
- COREY BROWN
District / 6 / Novice
- 1 AIDEN CLOUDE
- 2 JACKSON HARRIS
- 3 WILL SIMKO
- 4 AVERY SYKES
- ANDREW BAKER
District / 7 / Novice
- 1 JACK ROUX
- 2 DYLAN RITTER
- 3 ADEN SHANK
- 4 CODY OSHENSKA
- 5 JOSEPH MOORE
- 6 AZIZ BISHOP
- CALEB JACOBS
District / 8 / Novice
- 1 NATHAN GRAY
- 2 JACOB JANSEN
- 3 AARON TINGLER
District / 9 / Novice
- 1 BRADLEY SHIPE
- 2 DAVID JARBOE
- 3 PAIGE SIMKO
District / 11 / Novice
- 1 JALON MONTAGUE
- 2 STEVEN VANDYKE
- 3 ALONZOE LINDSEY
- 4 MATTHEW HICKIN
- 5 TYLER ROBINSON
- ETHAN SHREVE
District / 12 / Novice
- 1 DIMITRIS PIZANIS
- 2 ZAK SINGHAS
- 3 JYDEN SIMMS
District / 14 / Novice
- 1 NATHAN GIRARD
- 2 TYLER BLICKLEY
- 3 DANIEL VANDYKE
District / 28-35 / Novice
- 1 ADAM GRAY
- 2 OWEN STEPP
- 3 BRENT WEBB
District / 7 / Intermediate
- 1 ISAAK POWELL
- 2 TYLER CHILDRESS
- 3 RYLAN PALLE
- RYAN BEAN
District / 9 / Intermediate
- 1 TIMOTHY SNAPP
- 2 MARK HEBRON
- 3 CADEN VINCENT
District / 11 / Intermediate
- 1 CAMERON ROWE
- 2 WILLIAM ELLIS
- 3 CONNER WESTERVELT
- 4 TYREZ MONTAGUE
- 5 AUSTIN SHREVE
District / 14 / Intermediate
- 1 GRANT RAUM
- 2 DENVER BEAN
- 3 SYDNEY NEBUS
District / 16 / Intermediate
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 RILEY WILLIAMS
- 3 ZACK PAUGH
- 4 BROCK ABEL
- CHASE YOUNG
District / 19-27 / Intermediate
- 1 RYAN STRAUB
- 2 RICKY GREENE
- 3 ANTONIO MATHIS
District / 7 / Girls
- 1 ADDISON SHREVE
- 2 CARSYN VINCENT
- 3 AVA YOCKELSON
- 4 ELLA KAPPEN
- 5 JADA HARRIS
- 6 MIA CORBETT
- NOELLE BLACKMAN
District / 8 / Girls
- 1 MIKAELA MCEVOY
- 2 PIPER YOCKELSON
- 3 MADELYN MASON
- MADISON DASCH
District / 10 / Girls
- 1 ANNICKA JADE RICE
- 2 LILLYN RAUM
- 3 ISABELLA POWELL
District / 8 / Expert
- 1 KAMREN KRICKLER
- 2 RACHEIL CONEY
- 3 RAHKAI BUYNUM
- CHLOE KAPPEN
District / 10 / Expert
- 1 BRYCE ROSE
- 2 AIDAN TIMMONS
- 3 AARON WILSON
- 4 MATTHEW LUNT
- GABRIEL PEREZ
District / 11 / Expert
- 1 HAYDEN ROBINSON
- 2 DAVID FREEMAN
- 3 KHRISTIAN KRICKLER
- 4 LOGAN PRINGLE
- JONAS YOCKELSON
District / 12 / Expert
- 1 GABE HATEM
- 2 EVAN SINCHAK
- 3 CARL HARNEY
- NATHAN SYKES
District / 14 / Expert
- 1 PONTON CARY
- 2 JUSTIN MIDDLETON
- 3 DALTON WILLIAMS
- 4 AUSTIN HARNEY
- 5 ABAGAYLE MACLEOD
- JUSTIN SCHNEIDER
District / 19-27 / Expert
- 1 NICK ICE
- 3 ASHTON RAUM
District / 41-45 Girls / Cruiser
- 1 ERICKA HARNEY
- 2 PATTY ICE
- 3 SAMANTHA BARNES
- ELEANOR SCHWARTZ
District / 41 & Over / Expert
- 1 DOMINICK ERIC COATES
- 2 CHRIS YOUNG
- 3 ALLAN VANDYKE
- RYAN CORBETT
Social