Race Results
Race Date: 2013-06-12
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 LAYNE ROWELL
- 2 JONAS YOCKELSON
- 3 ANNICKA JADE RICE
District / 26-30 / Cruiser
- 1 CURTIS SYKES III
- 2 NICK STOKES
- 3 BOBBY BEARD
District / 41-45 / Cruiser
- 1 DAVID RIVERA
- 2 DEREK HARTLINE
- 3 DANIEL O RAMEY
District / 5 & Under / Novice
- 1 NICHOLAS SIMMONS
- 2 COREY BROWN
- 3 TAYLOR RITTER
District / 6 / Novice
- 1 LUCAS WILLIAMS
- 2 CALEB RITTER
- 3 AVERY SYKES
District / 7 / Novice
- 1 HAYDEN BOYD
- 2 RYAN SCOTT
- 3 CODY OSHENSKA
- JOSEPH MOORE
District / 8 / Novice
- 1 DYLAN RITTER
- 2 JACK ROUX
- 3 BRANDON ROY
- 4 JACOB JANSEN
- AARON TINGLER
District / 12 / Novice
- 1 STEVEN VANDYKE
- 2 CAMERON ROY
- 3 ETHAN SHREVE
District / 14 / Novice
- 1 TYLER BLICKLEY
- 2 DIMITRIS PIZANIS
- 3 RICKY HARBAUGH
District / 28-35 / Novice
- 1 BENJAMIN BASSETT
- 2 BRENT WEBB
District / 6 / Intermediate
- 1 ISAAK POWELL
- 2 KODY BEAN
- 3 LAYTON ROWELL
District / 7 / Intermediate
- 1 RYLAN PALLE
- 2 CARTER CHANDLER
- 3 TYLER CHILDRESS
District / 9 / Intermediate
- 1 COLBY BROWN
- 2 MARK HEBRON
- 3 BRADLEY SHIPE
- RYAN BEAN
District / 10 / Intermediate
- 1 STEVEN HARRELL
- 2 KAST FRENCH
- 3 AUSTIN SHREVE
District / 12 / Intermediate
- 1 CAMERON ROWE
- 2 DAVID MARVEL
- 3 BRANDON HOLDA
- JYDEN SIMMS
District / 14 / Intermediate
- 1 DENVER BEAN
- 2 TYLER NEHRKORN
- 3 SEAN ARNOLD
- RICHARD THOMAS
District / 15 / Intermediate
- 1 DEVYN JOHNSON
- 2 BRUCE LUNT
- 3 TIMOTHY WHITE
District / 19-27 / Intermediate
- 1 TONY SMIROLDO
- 2 DYLAN WHITE
- 3 ELLIOTT BANKS
District / 36-40 / Intermediate
- 1 TOM SCOTT
- 2 ALLAN VANDYKE
- 3 RYAN CORBETT
District / 7 / Girls
- 1 AVA YOCKELSON
- 2 AURORA RINEMAN
- 3 NOELLE BLACKMAN
- 4 MIA CORBETT
- JULIANA BROWN
District / 10 / Girls
- 1 MIKAELA MCEVOY
- 2 MADISON DASCH
- 3 ISABELLA POWELL
District / 8 / Expert
- 1 LAYNE ROWELL
- 2 PIPER YOCKELSON
- 3 JUSTIN ROSE
District / 10 / Expert
- 1 BRYCE ROSE
- 2 AARON WILSON
- 3 MATTHEW LUNT
District / 11 / Expert
- 1 DAVID FREEMAN
- 2 LOGAN PRINGLE
- 3 BRADY HOLDA
District / 12 / Expert
- 1 JESSE WELCH
- 2 CONNOR KELLY-BIGELOW
- 3 NATHAN SYKES
- WILLIAM ELLIS
District / 15 / Expert
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 RILEY WILLIAMS
- 3 DALTON WILLIAMS
- SHAWNA PANTZKE
District / 41 & Over / Expert
- 1 CHRISTOPHER AGARD
- 2 CHRIS YOUNG
- 3 DEREK HARTLINE
Social