Race Results
Race Date: 2010-04-23
Rider Results
Rider Results
District / 21-25 / Cruiser
- 1 BRANDON ROBERTS
- 2 SHANDOM SPANGLER
- 3 JORDAN SPANGLER
District / 26-30 / Cruiser
- 1 MYKE MUNOZ
- 2 DENNY GRANT
- 3 PATRICK MAHANEY
District / 36-40 / Cruiser
- 1 CHRISTOPHER AGARD
- 2 EDWARD MROZ
- 3 BOBBY BEARD
- 4 TIMOTHY BLEW
- 5 RUSS FIRESTONE
- 6 DAVID RIVERA
- TONY BOONE
District / 51-55 / Cruiser
- 1 MIKE SCHWARTZ
- 2 WAYNE WILT
- 3 LARRY DOLL
- CURTIS SYKES
District / 5 & Under / Novice
- 1 RAFE WINTHROP
- 2 DANIEL DUDLEY
- 3 ANTHONY MAROULIS
- 4 JUSTIN ROSE
- 5 ALEXANDER BUCKLER
District / 7 / Novice
- 1 KENNETH DUDLEY
- 2 KYLE WINGATE
- 3 BRYCE DUDLEY
- 4 AMIR BAUSERMAN
- 5 RYAN MONEY
- 6 WILLIAM HAILEY
- TREY BARBOUR
District / 8 / Novice
- 1 CAMERON SPANGLER
- 2 SAM BUCKLER
- 3 JONAS YOCKELSON
District / 9 / Novice
- 1 REESE RUSSELL
- 2 JOHN ALESHIRE
- 3 COLBY PAPANICOLAS
District / 11 / Novice
- 1 JOSHUA SMITH
- 2 JOSHUA SCHELFE
- 3 ANDREW GERHARDT
- 4 JUSTIN MIDDLETON
District / 12 / Novice
- 1 JAMES HOWELL
- 2 THOMAS GUNTHER
- 3 DALTON BURGESS
District / 14 / Novice
- 1 TYLER CORLE
- 2 DREW WILLIAMS
- 3 AARON BLYLER
- 4 VICTOR MARQUART
- 5 RYAN STRAUB
- MICHAEL LINS
District / 15 / Novice
- 1 CARSON PONDER
District / 19-27 / Novice
- 1 ALEX NEWELL
- 2 JACOB BEAULIEU
- 3 JORDAN JOHNS
- 4 BEAU BLOOM
- ADAM NEAL
District / 28-35 / Novice
- 1 ALAN GERHARDT
- 2 JOHN MASON
- 3 JAMES MASSIE
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 KAMREN KRICKLER
- 2 RACHEIL CONEY
- 3 G T HENDERSON
- MARISSA DOUTRICH
District / 7 / Intermediate
- 1 BRYCE ROSE
- 2 JACOB HANNAH
- 3 GREGORY MAROULIS
District / 9 / Intermediate
- 1 KHRISTIAN KRICKLER
- 2 KYLE REMSON
- 3 NATHAN SYKES
- AUSTIN DOUTRICH
District / 11 / Intermediate
- 1 BRADLEY GRIMES
- 2 NOAH DEATLEY
- 3 NOLAN BROCKMEYER
- JUSTIN SCHNEIDER
District / 12 / Intermediate
- 1 KEVIN LINO-KENNEDY
- 2 MASON VISELE
- 3 KOLLIN BAER
- 4 RILEY WILLIAMS
- 5 ERIK SCHROEN
- 6 ELLIOTT RUSSELL
- 7 ANDREW FLOYD
- 8 ASA MIZE
- KYLE COPELAND
- CODY DOLL
District / 14 / Intermediate
- 1 LANE VISELE
- 2 TONY SMIROLDO
- 3 CURTIS SYKES III
- ALEC ALBRECHT
District / 16 / Intermediate
- 1 NICK ICE
- 2 JUSTIN ROBERT BOHANNON
- 3 STEVEN STAGGERS
- JOHN OTTO
District / 19-27 / Intermediate
- 1 MICHAEL MONEY
- 2 DILLON GATTON
- 3 DOMINICK ERIC COATES
- ANTHONY CYPHERS
District / 12 / Girls
- 1 BROOKE CARLOSS
- 2 CASSIDY ELLIS
- 3 NICOLE FREEMAN
District / 9 / Expert
- 1 DAVID FREEMAN
- 2 EVAN SINCHAK
- 3 CAMRON MASON
- EVAN BOONE
District / 11 / Expert
- 1 BRANDON SMITH
- 2 BRANDON FREEMAN
- 3 COLE HENDERSON
District / 13 / Expert
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 JON MCCARRON
- 3 WILLIAM BAUSERMAN
District / 15 / Expert
- 1 JUSTIN MACKALL
- 2 ALEX RIVERA
- 3 MICHAEL JENKINS
District / 16 / Expert
- 1 DEVIN JONES
- 2 DEYONTA GROSS
- 3 MAX GAWTHROP
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 LACIE ROBERTS
- 2 PATTY ICE
- 3 ELEANOR SCHWARTZ
Social