Race Results
Race Date: 2010-04-11
Rider Results
Rider Results
District / 21-25 / Cruiser
- 1 RYAN BARNETT
- 2 BRANDON ROBERTS
- 3 SHANDOM SPANGLER
District / 26-30 / Cruiser
- 1 DONATHAN WILLIAMS
- 2 DENNY GRANT
- 3 MYKE MUNOZ
District / 36-40 / Cruiser
- 1 CHRISTOPHER AGARD
- 2 BOBBY BEARD
- 3 MICHAEL HARTLOVE
- 4 GLENN GRAHAM
- 5 NORBERT LOPEZ
- 6 WALTER HOLDA
- TONY BOONE
District / 51-55 / Cruiser
- 1 WAYNE WILT
- 2 LARRY DOLL
- 3 CURTIS SYKES
- JOSEPH KNOTT
District / 5 & Under / Novice
- 1 RAFE WINTHROP
- 2 CONNOR HARTLOVE
- 3 WILLIAM MCMINN
- 4 ANTHONY MAROULIS
District / 6 / Novice
- 1 BRYCE DUDLEY
- 2 JACKSON GRAHAM
- 3 RYAN MONEY
- MARTY HOUSTON
District / 7 / Novice
- 1 KENNETH DUDLEY
- 2 KYLE WINGATE
- 3 JACOB HANNAH
- 4 AMIR BAUSERMAN
- WILLIAM HAILEY
District / 8 / Novice
- 1 RILEY DAIGER
- 2 BRADY HOLDA
- 3 CAMERON SPANGLER
- RYAN HEUSTON
District / 9 / Novice
- 1 NATHAN HARTLOVE
- 2 JOHN ALESHIRE
- 3 BRYCE MILLER
District / 10 / Novice
- 1 ANDREW GERHARDT
- 2 GEORGE MOREY
- 4 KIER MCINTOSH
District / 11 / Novice
- 1 SEAN ARNOLD
- 2 JUSTIN MIDDLETON
- 3 JOSHUA SMITH
District / 12 / Novice
- 1 GRANT DOUGHERTY
- 2 JAMES HOWELL
- 3 FRANKLIN RAMSEY
- THOMAS GUNTHER
District / 13 / Novice
- 1 ALEC ALBRECHT
- 2 WILLIAM MAROULIS
- 3 TODD MCALISTER
- BILLY ALLISON
District / 15 / Novice
- 1 DREW WILLIAMS
- 2 TYLER CORLE
- 3 JOSH BUSICK
- DARNELL LYNCH
District / 28-35 / Novice
- 1 JIMMY RABATIN
- 2 GLENN HOUSTON
- 3 JOHN MASON
- 4 JASON DAIGER
- 5 ANDREW DOUGHERTY
- RICARDO QUINONES
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 KAMREN KRICKLER
- 2 RACHEIL CONEY
- 3 G T HENDERSON
District / 8 / Intermediate
- 1 GAVIN EVANS
- 2 KHRISTIAN KRICKLER
- 3 KYLE REMSON
- 4 BRYCE ROSE
- BILLY HARTLOVE
District / 12 / Intermediate
- 1 KEVIN LINO-KENNEDY
- 2 ERIK SCHROEN
- 3 ANDREW FLOYD
- 4 CODY DOLL
- RILEY WILLIAMS
District / 14 / Intermediate
- 1 SHAWN ODONNELL
- 2 TONY SMIROLDO
- 3 STEPHEN HEUSTON
- CURTIS SYKES III
District / 17-18 / Intermediate
- 1 DEVIN JONES
- 2 JAMES WINDSOR
- 3 NICK ICE
- JOSH CALLAHAN
District / 10 / Girls
- 1 CASSIDY ELLIS
- 2 NICOLE FREEMAN
- 3 DEBBIE BAKER
District / 13 / Girls
- 1 JESSICA VARGO
- 2 BROOKE CARLOSS
- 3 AMY HEUSTON
District / 9 / Expert
- 1 EVAN BOONE
- 2 DAVID FREEMAN
- 3 CAMRON MASON
- NATHAN SYKES
District / 11 / Expert
- 1 BRANDON FREEMAN
- 2 COLE HENDERSON
- 3 BRANDON SMITH
District / 13 / Expert
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 WILLIAM BAUSERMAN
- 3 JON MCCARRON
District / 15 / Expert
- 1 TRAVOR PAYTON
- 2 MIKE PERRY
- 3 MICHAEL JENKINS
District / 19-27 / Expert
- 1 BRIAN NEMEC
- 2 MICHAEL MONEY
- 3 STEWART HAKE
District / 28-35 / Expert
- 1 DOMINICK ERIC COATES
- 2 KYMONI MCCRAY
- 3 NORBERT LOPEZ
District / 36-40 Girls / Cruiser
- 1 CHRISTI HARTLOVE
- 2 LACIE ROBERTS
- 3 DANYELLE MOYER
- PATTY ICE
Social