Race Results
Race Date: 2010-04-30
Rider Results
Rider Results
District / 21-25 / Cruiser
- 1 BRANDON ROBERTS
- 2 SHANDOM SPANGLER
- 3 RICHARD HAWES
- EVAN SINCHAK
District / 26-30 / Cruiser
- 1 MYKE MUNOZ
- 2 DENNY GRANT
- 3 PATRICK MAHANEY
District / 36-40 / Cruiser
- 1 BOBBY BEARD
- 2 WALTER HOLDA
- 3 TONY BOONE
- STEPHEN HARMS
District / 51-55 / Cruiser
- 1 MIKE SCHWARTZ
- 2 WAYNE WILT
- 3 LARRY DOLL
District / 5 & Under / Novice
- 1 RAFE WINTHROP
- 2 ANTHONY MAROULIS
- 3 JUSTIN ROSE
- 4 DANIEL DUDLEY
- MADELYN MASON
District / 6 / Novice
- 1 BRYCE DUDLEY
- 2 JOSEPH SANTIAGO
- 3 BAILEE GARDNER
District / 7 / Novice
- 1 KENNETH DUDLEY
- 2 AMIR BAUSERMAN
- 3 KYLE WINGATE
- WILLIAM HAILEY
District / 8 / Novice
- 1 BRADY HOLDA
- 2 BRANDON HOLDA
- 3 GAVIN CASTLE
District / 9 / Novice
- 1 JOHN ALESHIRE
- 2 REESE RUSSELL
- 3 COLBY PAPANICOLAS
- 4 BRYCE MILLER
- ROBERT SCHEPERS
District / 11 / Novice
- 1 JOSHUA SCHELFE
- 2 ANDREW GERHARDT
- 3 JUSTIN MIDDLETON
- JOSHUA SMITH
District / 12 / Novice
- 1 JACOB PAPANICOLAS
- 2 JAMES HOWELL
- 3 DALTON BURGESS
- THOMAS GUNTHER
District / 13 / Novice
- 1 AARON BLYLER
- 2 ABEL GONZALEZ
District / 14 / Novice
- 1 TYLER CORLE
- 2 DREW WILLIAMS
- 3 ZACH MORRIS
District / 15 / Novice
- 1 JORDAN BLYLER
- 3 ALEXANDER POPE
- ABREEONNA GONZALEZ
District / 19-27 / Novice
- 1 JAMES WINDSOR
- 2 BEAU BLOOM
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 KAMREN KRICKLER
- 2 RACHEIL CONEY
- 3 MARISSA DOUTRICH
District / 7 / Intermediate
- 1 BRYCE ROSE
- 2 JACOB HANNAH
- 3 GREGORY MAROULIS
District / 8 / Intermediate
- 1 KHRISTIAN KRICKLER
- 2 GAVIN EVANS
- 3 KYLE REMSON
- 4 BRAYDEN HARMS
- CAMERON SPANGLER
District / 9 / Intermediate
- 1 NATHAN SYKES
- 2 AUSTIN DOUTRICH
- 3 KYLE HENDERSON
District / 12 / Intermediate
- 1 KEVIN LINO-KENNEDY
- 2 RILEY WILLIAMS
- 3 MASON VISELE
- 4 ELLIOTT RUSSELL
- 5 ERIK SCHROEN
- CODY DOLL
District / 14 / Intermediate
- 1 LANE VISELE
- 2 TONY SMIROLDO
- 3 CURTIS SYKES III
- ALEC ALBRECHT
District / 15 / Intermediate
- 1 MIKE PERRY
- 2 STEVEN STAGGERS
- 3 JOHN OTTO
District / 17-18 / Intermediate
- 1 DEYONTA GROSS
- 2 NICK ICE
- 3 DILLON GATTON
District / 28-35 / Intermediate
- 1 DOMINICK ERIC COATES
- 2 BRANDON GARDNER
- ALAN GERHARDT
District / 12 / Girls
- 1 BROOKE CARLOSS
- 2 KRISTIN GERHARDT
- 3 MEGAN BLYLER
- NICOLE FREEMAN
District / 9 / Expert
- 1 EVAN BOONE
- 2 DAVID FREEMAN
- 3 CAMRON MASON
District / 10 / Expert
- 1 BRANDON SMITH
- 2 TREVOR MORRIS
- 3 JUSTIN SCHNEIDER
District / 12 / Expert
- 1 WILLIAM BAUSERMAN
- 2 BRANDON FREEMAN
- 3 COLE HENDERSON
District / 17-27 / Girls
- 1 SARAH SYKES
- 2 TAYLOR HENDERSON
- 3 ASHLEY BAKER
District / 41-45 Girls / Cruiser
- 1 PATTY ICE
- 2 KIM MASON
- 3 ELEANOR SCHWARTZ
- SHARON GONZALEZ
Social