Race Results
Race Date: 2010-04-09
Rider Results
Rider Results
District / 26-30 / Cruiser
- 1 MYKE MUNOZ
- 2 RYAN BARNETT
- 3 DENNY GRANT
- RICHARD HAWES
District / 36-40 / Cruiser
- 1 BOBBY BEARD
- 2 TIMOTHY BLEW
- 3 RUSS FIRESTONE
- 4 STEVE SKISHALLEY
- TONY BOONE
District / 51-55 / Cruiser
- 1 MIKE SCHWARTZ
- 2 WAYNE WILT
- 3 LARRY DOLL
District / 7 / Novice
- 1 KENNETH DUDLEY
- 2 JACOB HANNAH
- 3 BRYCE DUDLEY
- 4 KYLE WINGATE
- 5 AMIR BAUSERMAN
- RAFE WINTHROP
District / 8 / Novice
- 1 RYAN HEUSTON
- 2 GAVIN CASTLE
- 3 JONAS YOCKELSON
District / 10 / Novice
- 1 ANDREW GERHARDT
- 2 JOHN ALESHIRE
- 3 RHEAN KEITH
District / 11 / Novice
- 1 SEAN ARNOLD
- 2 JOSHUA SCHELFE
- 3 JOSHUA SMITH
District / 12 / Novice
- 1 DEVON WATSON
- 2 THOMAS GUNTHER
- 3 DALTON BURGESS
District / 14 / Novice
- 1 TYLER CORLE
- 2 DREW WILLIAMS
- 3 AARON BLYLER
- 4 BILLY ALLISON
- RYAN STRAUB
District / 16 / Novice
- 1 JORDAN BLYLER
- 2 JACOB BEAULIEU
- 3 DARNELL LYNCH
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 KAMREN KRICKLER
- 2 RACHEIL CONEY
- 3 G T HENDERSON
District / 8 / Intermediate
- 1 KHRISTIAN KRICKLER
- 2 KYLE REMSON
- 3 BRYCE ROSE
District / 12 / Intermediate
- 1 KEVIN LINO-KENNEDY
- 2 KOLLIN BAER
- 3 MASON VISELE
- 4 RILEY WILLIAMS
- 5 ERIK SCHROEN
- 6 BROOKE CARLOSS
- 7 CODY DOLL
- AMY HEUSTON
District / 14 / Intermediate
- 1 LANE VISELE
- 2 TONY SMIROLDO
- 3 STEPHEN HEUSTON
- CURTIS SYKES III
District / 15 / Intermediate
- 1 MIKE PERRY
- 2 STEVEN STAGGERS
- 3 JOHN OTTO
District / 16 / Intermediate
- 1 JUSTIN ROBERT BOHANNON
- 2 LAKE SHUKERT
- 3 NICK ICE
District / 17-18 / Intermediate
- 1 DEYONTA GROSS
- 2 DILLON GATTON
- 3 ANTHONY CYPHERS
- RICARDO QUINONES
District / 28-35 / Intermediate
- 1 BRIAN NEMEC
- 2 JIMMY RABATIN
- 3 DOMINICK ERIC COATES
- JOSEPH RODRIGUEZ
District / 10 / Girls
- 1 CASSIDY ELLIS
- 2 NICOLE FREEMAN
- 3 DEBBIE BAKER
District / 9 / Expert
- 1 EVAN BOONE
- 2 EVAN SINCHAK
- 3 DAVID FREEMAN
- 4 CAMRON MASON
- NATHAN SYKES
District / 11 / Expert
- 1 BRANDON FREEMAN
- 2 COLE HENDERSON
- 3 JUSTIN SCHNEIDER
District / 13 / Expert
- 1 RORY O'CONNOR
- 2 JON MCCARRON
- 3 WILLIAM BAUSERMAN
District / 31-35 Girls / Cruiser
- 1 PATTY ICE
- 2 KIM MASON
- 3 ELEANOR SCHWARTZ
Social