Race Results
Race Date: 2008-06-14
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 WYATT JONES
- 2 ZAKKARY CAMPBELL
- 3 JACK BEELER
District / 13 / Cruiser
- 1 JEREMY WILLIAMS
- 2 DANIEL ONCEA
- 3 SAGE GREEN
- TAYLOR STEPHENS
District / 15 / Cruiser
- 1 PHILIP KAISER
- 2 AUSTEN CORNO
- 3 CHANCE HENRY
District / 26-30 / Cruiser
- 1 NATHAN MUNOZ
- 2 PETER GOULD
- 3 SEAN BAISLEY
District / 36-40 / Cruiser
- 1 TOM WILLIAMS
- 2 BRENT FINBERG
- 3 JON SOTO
- JOHN R LEHTO
District / 6 / Novice
- 1 SEAN ANDERSON
- 2 MILO NORTON
- 3 ETHAN GUDGELL
- DAKOTA MOYE
District / 8 / Novice
- 1 DALTON MOYE
- 2 KOBY MOYE
District / 10 / Novice
- 1 TANNER ERICKSON
- 2 JORDAN DAVIS
- 3 SHYANNE BIGHAUS
- TACOMA CLOWERS
District / 14 / Novice
- 1 DEVIN CUPP
- 2 JEREMIAH BYRNE
- 3 BRETT KELLY
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 CHANCE MILLER
- 2 TYLER HELIE
- 3 CODY CLOUD
- AARON MCCORMICK
District / 7 / Intermediate
- 1 JORDAN KEENEY
- 2 DYLAN COUGHRAN
- 3 COLTON CLOSE
- 4 AIDEN MCCORMICK
- 5 KOLBY SLAVEN
- EMMETT HICKEY
District / 8 / Intermediate
- 1 Not a Current Member
- 2 JAKE MCBRIDE
- 3 JAXSON NORTON
- ALEX DUDLEY
District / 9 / Intermediate
- 1 JARED MCBRIDE
- 2 MIKE DAVIS
- 3 LEVI STURGILL
- 4 LOGAN GREEN
- JASON STEPHENS
District / 10 / Intermediate
- 1 JORDAN SOTO
- 2 REED JOHNSON
- 3 MICHAEL PHALEN
- ANDREW HERRERA
District / 11 / Intermediate
- 1 JACOBI GUDGELL
- 3 NASH HENRY
- 4 TANNER HARGETT
- 5 KEVIN WRIGHT
- LANE ANDERSON
District / 14 / Intermediate
- 1 CHANCE DERSCHON
- 2 ZACHARY SCHAAF
- 3 ZACKARY TRUDEAU
- 4 KEVIN CRAIG
- 5 TARIN HARGETT
- CHANCE HENRY
District / 15 / Intermediate
- 1 DEVON WRIGHT
- 2 ALLISTAR MCCLAIN
- 3 RYAN BIEHL
District / 28-35 / Intermediate
- 1 TOM WILLIAMS
- 2 JASON FRANZ
- 3 P J BEATY
- 4 KENNETH MILLER
- JERIMIA HYBL
District / 9 / Girls
- 1 DARIENE GALT
- 2 OLIVIA ARMSTRONG
- 3 TAYLOR JONES
- MARGIE BEELER
District / 13 / Girls
- 1 KRISSI CLARK
- 2 CHEYANNE CAMPBELL
- 3 AVALON MCCORMICK
District / 15 / Girls
- 1 BETHANY SCHULTZ
- 2 KAYLIE LINDER
- 3 TIFFANY GALT
- KATIE WILLIAMS
District / 7 / Expert
- 1 NATHAN HOSTETTER
- 2 RIZDIN MILLER
- 3 ETHAN SOTO
- CODY REDMOND
District / 9 / Expert
- 1 CALEB HANSEN
- 2 JAKOB YOUNG
- 3 BRANDON COLE
- TYLER HICKEY
District / 10 / Expert
- 1 WYATT JONES
- 2 DAKOTA SMITH
- 3 JEFFREY RIDGE
- ZAKKARY CAMPBELL
District / 11 / Expert
- 1 TAYLOR STEPHENS
- 2 AARON BEATY
- 3 DYLLAN CORNO
- 4 SAGE GREEN
- AUSTIN BURLESON
District / 12 / Expert
- 1 CODY NELINGER
- 2 TRAVIS PETERSON
- 3 COLE HARMESON
- MARK JENKINS
District / 14 / Expert
- 1 AUSTEN CORNO
- 2 FRANK MARTINEZ
- 3 JEREMY WILLIAMS
- 4 TOM TURNER
- ALLEN KEENEY
District / 15 / Expert
- 1 KRISTIAN COOPER
- 2 MYLES RIDGE
- 3 PHILIP KAISER
- RYAN ARMSTRONG
District / 16 / Expert
- 1 DERIK HITESMAN
- 2 NATHAN MUNOZ
- 3 NATHAN ALPERS
- THOMAS HARGETT
District / 28-35 / Expert
- 1 DAVID MILLER
- 2 ROBERT PURKEY
- 3 COLBY HAMMOND
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 KRISSI CLARK
- 2 DAWN LEHTO
- 3 SARAH ANDERSON
District / 36-40 Girls / Cruiser
- 1 DENISE CAMPBELL
- 2 KELLI NORTON
- 3 DOLLY BEELER
District / 9 & Under / Cruiser
- 1 CALEB HANSEN
- 2 BRANDON COLE
- 3 TYLER HICKEY
Social