Race Results
Race Date: 2014-02-22
Rider Results
Rider Results
District / 11-12 Girls / Cruiser
- 1 ANDREA LIBICH
- 2 EMILY PACHECO
- 3 BROOKE CAVNER
- 4 ADA BRANDSTETTER
- LINDA ZUREK
District / 11 / Cruiser
- 1 LOGAN ZUREK
- 2 GEORGE COLBERT
- 3 COLE KOPCZYK
District / 14 / Cruiser
- 1 SETH MICHALOWSKI
- 2 DECLAN MOORE
- 3 JACOB EBBERT
District / 41-45 / Cruiser
- 1 SCOTT CRAMER
- 2 DON FOGLER
- 3 GENE BEDINGER
- 4 TED WEISCOPE
- 5 COREY TRIMOLT
- 6 CORY NOVAK
- JAY JENKINS
District / 5 & Under / Novice
- 1 CONNOR CLARK
- 2 CHASE D MIKELS
- 3 KOLBY ELO
District / 6 / Novice
- 1 EMMA CAVNER
- 2 ALEXANDER SMITH
- 3 GRACE DELONG
District / 7 / Novice
- 1 LUKE STAPLETON
- 2 AIDEN LATELLA
- 3 IZABELLE BEHRENDS
District / 9 / Novice
- 1 SAMUEL FRANCO
- 2 JACK STAPLETON
- 3 NOAH SABODY
District / 11 / Novice
- 1 CARTER GONZALEZ
- 2 TYLER LOCKHART
- 3 JORDAN SWANEY
District / 14 / Novice
- 1 PARKER NIEWALD
- 2 NICHOLAS GATELY
- 3 DREW BAGAN
District / 6 / Intermediate
- 1 JASON STERLING
- 2 JACKSON NOVAK
- 3 ASHLYN HUTTON
District / 8 / Intermediate
- 1 CODY MICHALOWSKI
- 2 LINDA ZUREK
- 3 BECK BRANDSTETTER
District / 9 / Intermediate
- 1 PABLO PACHECO
- 2 MEMPHIS KREBS
- 3 PARKER SENA
- 4 GAVIN BOUDREAU
- 5 NICHOLAS FRAZIER
- CAYDEN EADS
District / 10 / Intermediate
- 1 SPENCER SANDOVAL
- 2 MATTHEW VANDERVEEN
- 3 CADEN HUTTON
District / 12 / Intermediate
- 1 WYATT SILLS
- 2 MICHAEL GATELY
- 3 COLIN NIEWALD
District / 13 / Intermediate
- 1 MAX CRAMER
- 2 JOSH SIZEMORE
- 3 JACOB EADS
District / 11 / Girls
- 1 EMILY PACHECO
- 2 CHEYENNE DELONG
- 3 ADA BRANDSTETTER
District / 14 / Girls
- 1 KIELE BROWN
- 2 MADISON JACKSON
- 3 ALAYNA BROWN
District / 7 / Expert
- 1 ALEK ELO
- 2 KEYEN CROWDER
- 3 COLE KOPCZYK
- EASTON TRIMOLT
District / 8 / Expert
- 1 ETHAN POPOVICH
- 2 CHASE FAGERSTROM
- 3 WYATT CLARK
- JOSHUA STERLING
District / 10 / Expert
- 1 HENRY CHUDZIK
- 2 LIAM ELO
- 3 LOGAN ZUREK
- DYLAN LOCKHART
District / 12 / Expert
- 1 BOBBY DELLERT
- 2 GAVIN FREEWALT
- 3 DECLAN MOORE
- JAMES LYNCH
District / 14 / Expert
District / 15 / Expert
- 1 NICHOLAS TANZYMORE
- 2 KEVIN PARKINSON
- 3 JOSEPH RAJSKI
District / 19-27 / Expert
- 1 TONY CLAAR
- 2 RICHARD MALDONADO
- 3 LOGAN PADILLA
- DEVIN DOAN
District / 36-40 / Expert
- 1 PHILIP BOUDREAU
- 2 TED WEISCOPE
- 3 JAMES LATELLA
- 4 TIM WALACH
District / 17-20 / Girls
- 1 NICOLE MIROWSKI
- 2 ANDREA LIBICH
- 3 HOLLY WEISCOPE
- 4 KIMBERLY PARKINSON
- BROOKE CAVNER
Social