Race Results
Race Date: 2014-03-22
Rider Results
Rider Results
District / 8 / Cruiser
- 1 LINDA ZUREK
- 2 HEATH BLAIR
- 3 COLE KOPCZYK
District / 11 / Cruiser
- 1 HAYDEN SWIM
- 2 LOGAN ZUREK
- 3 BRADY FUGATE
- EMILY PACHECO
District / 17-20 / Cruiser
- 1 ZACK ROTHFAHN
- 2 ZACHARY SWIM
- 3 CALEB DIERZEN
District / 41-45 / Cruiser
- 1 SAMUEL MARASCO SR
- 2 RICK TERLECKI
- 3 GREG JEFFRIES
- 4 DAVID WEIS
- JUSTIN STELL
District / 46-50 / Cruiser
- 1 SCOTT SANDOVAL
- 2 JOHNNY BROWN
- 3 JOHN KROGEL
District / 5 & Under / Novice
- 1 RYAN TERLECKI
- 2 LILY HINTON
- 3 DALLAS ROSENBARGER
- 4 NATHAN FRAZIER
- 5 KEYGAN MARASCO
- 6 HUNTER COLE
- 7 CHASE D MIKELS
- COLE TERLECKI
District / 7 / Novice
- 1 OLIVE HINTON
- 2 TRISTAN PUSATERI
- 3 MADISYN MIKELS
- 4 ALEXANDER SMITH
- HUNTER REID
District / 9 / Novice
- 1 TJ WATSON
- 2 ELYSIAH NAVARRO
- 3 JAMES OCONNOR
District / 11 / Novice
- 2 MADISON GUTIERREZ
- 3 TYLER LOCKHART
- JOSIE HOEKSTRA
District / 7 / Intermediate
- 1 EASTON TRIMOLT
- 2 JASON STERLING
- 3 IZAAK ALEXANDER
- SAMUEL MARASCO
District / 8 / Intermediate
- 1 CADEN SCHMIDGALL
- 2 NATHANIEL WEIS
- 3 EGAN JEFFRIES
- HEATH BLAIR
District / 9 / Intermediate
- 1 MEMPHIS KREBS
- 2 GAVIN BOUDREAU
- 3 PABLO PACHECO
- NICHOLAS FRAZIER
District / 10 / Intermediate
- 1 AIDAN ANDERSEN
- 2 CADEN HUTTON
- 3 CADE MANGEL
District / 14 / Intermediate
- 1 AUSTIN WALSH
- 2 LOGAN ROHRER
- 3 CALEB DIERZEN
- KENDRA KREBS
District / 16 / Intermediate
- 1 ZACHARY SWIM
- 2 KEVIN PARKINSON
- 3 DEVIN DOAN
- BRYAN RIPPLE
District / 41-45 / Intermediate
- 1 PHILIP BOUDREAU
- 2 HANS SCHMIDGALL
- 3 ROSS HINTON
- 4 JEFF HOEKSTRA
- HOWARD K SVOBODA III
District / 46 & Over / Intermediate
- 1 JOHNNY BROWN
- 2 JOHN KROGEL
- 3 MICHAEL PRITCHARD
District / 8 / Girls
- 1 LINDA ZUREK
- 2 KYLIE HUTTON
- 3 ASHLYN HUTTON
District / 8 / Expert
- 1 JOSHUA STERLING
- 2 JAKE TERLECKI
- 3 COLE KOPCZYK
District / 10 / Expert
- 1 DYLAN LOCKHART
- 2 HAYDEN SWIM
- 3 SPENCER SANDOVAL
- 4 CHASE FAGERSTROM
- 5 WYLAND BROWN
- CARTER SWIM
District / 12 / Expert
- 1 CAM BARTLETT
- 2 MICHAEL GATELY
- 3 EMILY PACHECO
- 4 BRADY FUGATE
- NICHOLAS GATELY
District / 19-27 / Expert
- 1 TONY CLAAR
- 2 RICHARD MALDONADO
- 3 COREY TRIMOLT
District / 17-20 / Girls
- 1 NICOLE MIROWSKI
- 2 KIELE BROWN
- 3 KIMBERLY PARKINSON
Social