Race Results
Race Date: 2013-11-16
Rider Results
Rider Results
District / 8 / Cruiser
- 1 ETHYN BARTELLI
- 2 COLE KOPCZYK
- 3 WYATT CLARK
District / 12 / Cruiser
- 1 CADEN BOWERS
- 2 JACOB EBBERT
- 3 BILLY GILLIO
District / 17-20 / Cruiser
- 1 ZACHARY SWIM
- 2 WESLEY BUTLER
- 3 JORDAN JACKSON
District / 31-35 / Cruiser
- 1 JEFF DEEKE
- 2 THOMAS VELENTZAS
- 3 CHRISTOPHER W HANCOCK
- KYLE BIDDLE
District / 41-45 / Cruiser
- 1 SCOTT SANDOVAL
- 2 RICK CZERNIAK
- 3 BRUCE JONES
- 4 RAY BLAIR
- 5 GREG JEFFRIES
- 6 RICK TERLECKI
- CHUCK CHRAPLA
District / 5 & Under / Novice
- 1 ANTHONY DIORIO
- 2 ASHLYN HUTTON
- 3 CONNOR CLARK
- 4 DANIEL TANZYMORE
- 5 LILY HINTON
- CAYDEN MIRACLE
District / 7 / Novice
- 1 CAMERON VOYLES
- 2 OLIVE HINTON
- 3 JACKSON NOVAK
- AIDEN LATELLA
District / 8 / Novice
- 1 NICHOLAS FRAZIER
- 2 KADEN PIECZYNSKI
- 3 JAMES OCONNOR
District / 9 / Novice
- 1 SANTINO SANCHEZ
- 2 ANTHONY BOXLEY
- 3 TYLER A HANCOCK
- 4 ENRIQUE RIVERA
- NOAH SABODY
District / 11 / Novice
- 1 SKYLAR MARTIN
- 2 CARTER GONZALEZ
- 3 TYLER LOCKHART
- HALEIGH SMITH
District / 12 / Novice
- 1 ALI MOBERG
- 2 ANDREW HERNANDEZ
- 3 TAYLOR RIPPLE
District / 16 / Novice
- 1 JOSEPH RAJSKI
- 2 DEVIN DOAN
- 3 BRYAN RIPPLE
District / 6 / Intermediate
- 1 EASTON TRIMOLT
- 2 JASON STERLING
- 4 BECK BRANDSTETTER
- MIGUEL RIVERA
District / 7 / Intermediate
- 1 EGAN JEFFRIES
- 2 GAVIN WARD
- 3 JASE BOWERS
District / 8 / Intermediate
- 1 CHRISTOPHER CANNATELLO
- 3 BRADEN SHELLEY
- 4 CODY MICHALOWSKI
- 5 ZACHARY DOOM
- MEMPHIS KREBS
District / 9 / Intermediate
- 1 BRANDON BREDEWEG
- 2 SPENCER SANDOVAL
- 3 WYLAND BROWN
- 4 PABLO PACHECO
- 5 CADEN HUTTON
- LOGAN BENEDICT
District / 10 / Intermediate
- 1 BLANE SUTHERLAND
- 2 HUNTER VITOLKA
- 3 VAUGHN WARD
District / 11 / Intermediate
- 1 LOGAN ZUREK
- 2 LUCAS JASKULSKI
- 3 KEN NORK
District / 36-40 / Intermediate
- 1 PHILIP BOUDREAU
- 2 JAMES LATELLA
- 3 ANDREA LIBICH
District / 9 / Girls
- 1 ADA BRANDSTETTER
- 2 SUSIE DOOM
- 3 KYLIE HUTTON
District / 11 / Girls
- 1 EMILY PACHECO
- 2 MYA TOOSON
- 3 ALEXIS BALAY
District / 14 / Girls
- 1 HOPE LLEWELLYN
- 2 FAITH LLEWELLYN
- 3 KIELE BROWN
- 4 ALAYNA BROWN
- MADISON JACKSON
District / 7 / Expert
- 1 ALEK ELO
- 2 COLE KOPCZYK
- 3 KEYEN CROWDER
District / 8 / Expert
- 1 ETHYN BARTELLI
- 2 ETHAN POPOVICH
- 3 LANCE CROWDER
- 4 CHASE FAGERSTROM
- 5 WYATT CLARK
- JOSHUA STERLING
District / 9 / Expert
- 1 LIAM ELO
- 2 LUKE BARTON
- 3 DYLAN LOCKHART
- CARTER SWIM
District / 12 / Expert
- 1 BOBBY DELLERT
- 2 CADEN BOWERS
- 3 NOAH BARTON
- 4 LEVI SHADER
- 5 BREWSTER VIDAK
- 6 JACQUIS BIEDERSTEDT
- 7 RICKY TERLECKI
- JACOB EBBERT
District / 14 / Expert
- 1 JOHN JILBERT
- 2 SETH MICHALOWSKI
- 3 NOAH TANKER
- 4 KEVIN PARKINSON
- 5 BRANDON SUTHERLAND
- CHASE STANTON
District / 15 / Expert
- 1 TYLER TANZYMORE
- 2 NICHOLAS TANZYMORE
- 3 ZACHARY SWIM
District / 17-18 / Expert
- 1 ZACK ROTHFAHN
- 2 SHANNON TAYLOR
- 3 WESLEY BUTLER
- KALEB BUCKNER
District / 17-20 / Girls
- 1 NOELLE VIDAK
- 2 KIMBERLY PARKINSON
- 3 JESSICA BALAY
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 NICOLE MIROWSKI
- 2 EMILY PACHECO
- 3 ANDREA LIBICH
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 ROSS HINTON
- 2 RUSSELL ORTEGA
- 3 CHUCK CHRAPLA
- RAY BLAIR
District / 41 & Over / Novice
- 1 TONY SUTHERLAND
- 2 TIM WALACH
- 3 ROBERT ANGLIN
Social