Race Results
Race Date: 2013-12-07
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 HAYDEN SWIM
- 2 LOGAN ZUREK
- 3 DAVID HOYT
- LINDA ZUREK
District / 11 / Cruiser
- 1 NOAH SALISBURY
- 2 GEORGE COLBERT
- 3 EMILY PACHECO
District / 12 / Cruiser
- 1 DECLAN MOORE
- 2 BILLY GILLIO
- 3 LEVI TOPPING
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ZACHARY SWIM
- 2 EARL ROGERS
- 3 SAMUEL KIKKERT
District / 41-45 / Cruiser
- 1 SCOTT SANDOVAL
- 2 BRUCE JONES
- 3 JESSE SALINAS
- BILL D BESTOW
District / 5 & Under / Novice
- 1 RAYCE ROGERS
- 2 LOGAN GIL
- 3 DALLAS ROSENBARGER
- 4 LILY HINTON
- NICOLE ARNN
District / 6 / Novice
- 1 CAMERON VOYLES
- 2 JACKSON NOVAK
- 3 ALEXANDER SMITH
- 4 GRACE DELONG
District / 7 / Novice
- 1 DEAGEN SMITH
- 2 OLIVE HINTON
- 3 CASSIDY THORSEN
District / 8 / Novice
- 1 TALAN ZOLLERS
- 2 ELI ROGERS
- 3 JAMES OCONNOR
District / 9 / Novice
- 1 ANTHONY BOXLEY
- 2 RYAHN ROGERS
- 3 CHASE JONES
District / 11 / Novice
- 1 SKYLAR MARTIN
- 2 CARTER GONZALEZ
- 3 TYLER LOCKHART
- JOSIE HOEKSTRA
District / 14 / Novice
- 1 PARKER NIEWALD
- 2 JOSEPH RAJSKI
- 3 NICHOLAS GATELY
- TREVOR CORLE
District / 16 / Novice
- 1 DEVIN DOAN
- 3 BRYAN RIPPLE
District / 8 / Intermediate
- 1 MEMPHIS KREBS
- 2 ZACHARY DOOM
- 3 CODY MICHALOWSKI
- BECK BRANDSTETTER
District / 9 / Intermediate
- 1 SPENCER SANDOVAL
- 2 HUDSON FARLEY
- 3 PABLO PACHECO
- MASON PIPER
District / 10 / Intermediate
- 1 WYATT SILLS
- 2 BLANE SUTHERLAND
- 3 HUNTER VITOLKA
District / 12 / Intermediate
- 1 MADISON JACKSON
- 2 MICHAEL GATELY
- 3 LEVI TOPPING
- 4 JACOB EADS
- 5 KURTIS MAISH
- LUCAS JASKULSKI
District / 14 / Intermediate
- 1 RONALD SWAIN
- 2 KOTA CORLEW
- 3 GRACIE SHARBER
District / 36-40 / Intermediate
- 1 TONY CLAAR
- 2 PHILIP BOUDREAU
- 3 JASON RATACZAK
- 4 RON ZUREK
- 5 JESSE SALINAS
- CHARLES FAENZA
District / 9 / Girls
- 1 ADA BRANDSTETTER
- 2 LINDA ZUREK
- 3 SUSIE DOOM
District / 11 / Girls
- 1 CHEYENNE DELONG
- 2 SUMMER DUNN
- 3 EMILY PACHECO
District / 5 & Under / Expert
- 1 EASTON TRIMOLT
- 2 JASON STERLING
- 3 MIGUEL RIVERA
District / 7 / Expert
- 1 KEYEN CROWDER
- 2 BRAYDEN BENNETT
- 3 KADEN PETERSON
District / 8 / Expert
- 1 ETHAN POPOVICH
- 2 LANCE CROWDER
- 3 JOSHUA STERLING
District / 9 / Expert
- 1 HAYDEN SWIM
- 2 DYLAN LOCKHART
- 3 BRUNO GIL
- 4 CAMERON CHUDZIK
- CHRISTIAN CHUDZIK
District / 10 / Expert
- 1 HENRY CHUDZIK
- 2 JAMES LYNCH
- 3 MAX ROBBINS
- LOGAN ZUREK
District / 12 / Expert
- 1 BOBBY DELLERT
- 2 LUCAS MALLORY
- 3 DECLAN MOORE
- 4 JACK JOHNSON
- MYAHR ROGERS
District / 14 / Expert
- 1 SETH MICHALOWSKI
- 2 MARKWANE BILLINGSLEY
- 3 BRANDON SUTHERLAND
District / 15 / Expert
- 1 TYLER TANZYMORE
- 3 ZACHARY SWIM
- 4 NICHOLAS TANZYMORE
- BRENT GALAMBOS
District / 17-18 / Expert
- 1 ZACK ROTHFAHN
- 2 DAKOTA PARIS
- 3 KIMBERLY PARKINSON
Social