Race Results
Race Date: 2010-10-30
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 NOAH LUZZI
- 2 NOAH TANKER
- 3 BOBBY DELLERT
- KIERAN JACOBSON
District / 16 / Cruiser
- 1 DAN TRITZ
- 2 ANDREW HURLEY
- 3 ALEX TUCKER
- MAX RAMIREZ
District / 41-45 / Cruiser
- 1 RON MEYER
- 2 DOUGLAS BROWN
- 3 RICK CZERNIAK
- 4 JOSEPH DELPINO
- 5 HERB SEALS
- 6 TONY LUZZI
- 7 CHRIS HAMILTON
- ALFONSO MARCIANTE
District / 46-50 / Cruiser
- 1 ROBERT KIKKERT
- 2 SCOTT SANDOVAL
- 3 JOHNNY BROWN
District / 5 & Under / Novice
- 1 DREW MEYER
- 2 BRUNO GIL
- 3 GARRETT HALAHAN
- 4 JAKE TERLECKI
- 5 CHRISTOPHER RATLIFF
- 6 JONATHAN RUSSELL
- 7 KAMDYN HALVORSON
- JUSTIN CLOUTIER
District / 6 / Novice
- 1 MASON PIPER
- 2 GAVIN HALAHAN
- 3 SPENCER SANDOVAL
- 4 KADE BRADBURY
- 5 TYLER SMAGA
- JULIA OLSON
District / 7 / Novice
- 1 BLANE SUTHERLAND
- 2 RONDI ELO
- 3 BRODAN MCCARTHY
- ROCCO CHIARITO
District / 16 / Novice
- 1 LINDEN JONES
- 2 CHELSEY LOTTS
- 3 DAKOTA PARIS
District / 28-35 / Novice
- 1 RICHARD TANZYMORE
- 2 DAN MCGLONE
- 3 NATE SWAIN
- 4 CHRIS RATLIFF
- CHARLES WOLF
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 ALEK ELO
- 2 CAMERON CHUDZIK
- 3 CHRISTIAN CHUDZIK
District / 6 / Intermediate
- 1 LIAM ELO
- 2 JC LOTTS
- 3 WYLAND BROWN
District / 7 / Intermediate
- 1 HENRY CHUDZIK
- 2 MICAH ROBERTS
- 3 CLAYTON CLOUTIER
- 4 ZACHARY STAHL
- DOMINICK LEONE
District / 8 / Intermediate
- 1 BEN SMITH
- 3 CHASE HOVING
- OLIVIA OLSON
District / 11 / Intermediate
- 1 BRANDON SUTHERLAND
- 2 ANDREW STAHL
- 3 RONALD SWAIN
District / 12 / Intermediate
- 1 ANDY JAKOBSONS
- 2 NICHOLAS TANZYMORE
- 3 TYLER TANZYMORE
- 4 ZACHARY MORRISON
- MALYC PENNINGTON
District / 13 / Intermediate
- 1 BENJAMIN ROBERTS
- 2 TYLER LIVINGSTON
- 3 RICK FRANCIS
- BRYSON BIERMANN
District / 14 / Intermediate
- 1 DARRIN BROWN
- 2 TY TANKER
- 3 CORVON JEFFERSON
- HUNTER BOWMAN
District / 16 / Intermediate
- 1 JOSEPH DELPINO
- 2 JACOB BROWN
- 3 DALTON CAMPBELL
District / 17-18 / Intermediate
- 1 ROBERT WOJTOWICH
- 2 KEVIN PETO
- 3 BRADLEY SOSNOWSKI
- MATT NORTON
District / 28-35 / Intermediate
- 1 THOMAS VELENTZAS
- 2 ZACH ATHA
- 3 DAN BIERMANN
- 4 DON MULVIHILL
- JOHNNY BROWN
District / 10 / Girls
- 1 ALAYNA BROWN
- 2 EMMA ROBERTS
- 3 KATIE LOHSE
District / 13 / Girls
- 1 ALLAINA DELLERT
- 2 ADDISYN BRADBURY
- 3 KIELE BROWN
District / 15 / Girls
- 1 HEATHER COLLMAN
- 2 NICOLE MASLANKA
- 3 MEAGAN WAMPLER
- 4 MORGAN WRIGHT
- KIMBERLY PARKINSON
District / 9 / Expert
- 1 BOBBY DELLERT
- 2 JEDIAH CLOUTIER
- 3 RONALD SKIBINSKI
- DENVER VAUGHN
District / 10 / Expert
- 1 PATRICK BLAKE
- 2 ETHAN REESE
- 3 KIERAN JACOBSON
- JUAN GONZALEZ
District / 11 / Expert
- 1 CHRISTIAN CLOUTIER
- 2 NOAH LUZZI
- 3 SETH MICHALOWSKI
- 4 NOAH TANKER
- KEVIN PARKINSON
District / 14 / Expert
- 1 ZACK ROTHFAHN
- 2 JOSHUA PETO
- 3 MAX RAMIREZ
- ZANE BRADBURY
District / 16 / Expert
- 1 ALAN STRUNA
- 2 DAN TRITZ
- 3 JUSTICE KING
- 4 ANDREW HURLEY
- 5 TYLER NORTON
- JORDAN GRIDER
District / 28-35 / Expert
- 1 JEFF DEEKE
- 2 TONY CALL
- 3 GENE BEDINGER
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MEAGAN WAMPLER
- 2 JONI BROWN
- 3 JACKIE ALTIZER
Social