Race Results
Race Date: 2010-10-23
Rider Results
Rider Results
District / 13 / Cruiser
- 1 ALEX TUCKER
- 2 NOAH LUZZI
- 3 NOAH TANKER
District / 26-30 / Cruiser
- 1 DAN TRITZ
- 2 ANDREW HURLEY
- 3 MATT ELLIS
District / 36-40 / Cruiser
- 1 TONY LUZZI
- 2 DOUGLAS BROWN
- 3 JAMES LYNCH
- 4 SCOTT GOFF
- 5 SEAN CONLEY
- 6 SEAN MARLEY
- 7 PAUL OLSON
- GREG JONES
District / 41-45 / Cruiser
- 1 HERB SEALS
- 2 CHRIS HAMILTON
- 3 ALFONSO MARCIANTE
- 4 JOSEPH DELPINO
- STEVE LYTHGOE
District / 46-50 / Cruiser
- 1 SCOTT SANDOVAL
- 2 JOHNNY BROWN
- 3 CRAIG POWERS
District / 5 & Under / Novice
- 1 ANTHONY DACORTE
- 2 BRUNO GIL
- 3 ELI MILLER
- 4 RIVER JONES
- 5 PARKER DIXON
- 6 LIAM CONLEY
- 7 KAMDYN HALVORSON
- 8 KYLE DACORTE
- JUSTIN CLOUTIER
District / 6 / Novice
- 1 SPENCER SANDOVAL
- 2 MASON PIPER
- 3 NOAH DEITRICH
- 4 KELLEN LYTHGOE
- JULIA OLSON
District / 8 / Novice
- 1 BLANE SUTHERLAND
- 2 OLIVIA OLSON
- 3 KURTIS MAISH
- 5 CHRISTIAN MIHAL
- 6 CONNOR MACDONALD
- CALLIE MASTERSON
District / 9 / Novice
- 1 MADISON GILBERT
- 2 KATIE LOHSE
- 3 BILLY GILLIO
- ALIESE MARLEY
District / 13 / Novice
- 1 SUZANNE MARLEY
- 2 CALEB PHILIPP
- 3 MATTHEW FITZGIBBON
- DAKOTA JONES
District / 16 / Novice
- 1 IVAN REID
- 2 CHELSEY LOTTS
- 3 LINDEN JONES
- DAKOTA PUCKETT
District / 28-35 / Novice
- 1 MATTHEW PUSATERI
- 2 CHARLES FAENZA
- 3 RICHARD TANZYMORE
- SKIP BACON
District / 6 / Intermediate
- 1 ZAK MILLER
- 2 HAYDEN SWIM
- 3 CARTER SWIM
- 4 JC LOTTS
- 5 JAMES GILBERT
- 6 HARLAN COLBERT
- CHASE PUCKETT
District / 7 / Intermediate
- 1 CAMERON JORGENSEN
- 2 JAMES LYNCH
- 3 LOGAN ZUREK
- 4 KEEGAN ROWLEY
- 5 CLAYTON CLOUTIER
- DOMINICK LEONE
District / 11 / Intermediate
- 1 MICHAEL BOOTON
- 2 BRANDON SUTHERLAND
- 3 JOHN CARROTHERS
District / 12 / Intermediate
- 1 ANDY JAKOBSONS
- 2 TYLER TANZYMORE
- 3 NICHOLAS TANZYMORE
- 4 KYLE SNUFFER
- 5 RICK FRANCIS
- ZACHARY SWIM
District / 13 / Intermediate
- 1 TYLER RYS
- 2 TYLER LIVINGSTON
- 3 KAMERON GOFF
District / 14 / Intermediate
- 1 GRIFIN MASTERSON
- 2 TY TANKER
- 3 DARRIN BROWN
District / 15 / Intermediate
- 1 GARRET COUCH
- 2 JACOB BROWN
- 3 TOM POWERS
District / 17-18 / Intermediate
- 1 STEVEN KURZWEIL
- 2 JOSEPH DELPINO
- 3 KEVIN PETO
- 4 ROBERT WOJTOWICH
- 5 AIDAN CLANCY
- KOREY KURZWEIL
District / 28-35 / Intermediate
- 1 THOMAS VELENTZAS
- 2 RICK TERLECKI
- 3 BEN POPPER
- 4 RON ZUREK
- JOHNNY BROWN
District / 10 / Girls
- 1 MATTIE PUSATERI
- 2 ALAYNA BROWN
- 3 JESSICA CARROTHERS
District / 14 / Girls
- 1 NICOLE MASLANKA
- 2 KIELE BROWN
- 3 ELLERY PAZANIN
District / 9 / Expert
- 1 JACQUIS BIEDERSTEDT
- 2 JEDIAH CLOUTIER
- 3 GEORGE COLBERT
- RICKY TERLECKI
District / 10 / Expert
- 1 JARED WRIGHT
- 2 KYLE RITTENHOUSE
- 3 PATRICK BLAKE
District / 11 / Expert
- 1 NOAH LUZZI
- 2 CHRISTIAN CLOUTIER
- 3 NOAH TANKER
- KEVIN PARKINSON
District / 14 / Expert
- 1 JOSHUA PETO
- 2 AUSTIN LARSON
- 3 JORDAN JACKSON
District / 17-18 / Expert
- 1 DAN TRITZ
- 2 ANDREW HURLEY
- 3 ZACH ATHA
District / 28-35 / Expert
- 1 TONY CALL
- 2 TONY CLAAR
- 3 JEFF DEEKE
District / 17-20 Girls / Cruiser
- 1 JONI BROWN
- 2 NICOLE MASLANKA
- 3 MADISON JACKSON
District / 17-27 / Girls
- 1 MORGAN WRIGHT
- 2 HANNAH PUSATERI
- 3 KIMBERLY PARKINSON
Social