Race Results
Race Date: 2010-11-20
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 COOPER SHELDON
- 2 BOBBY DELLERT
- 3 KIERAN JACOBSON
District / 13 / Cruiser
- 1 DRAKE PUSATERI
- 2 NOAH TANKER
- 3 NOAH LUZZI
District / 16 / Cruiser
- 1 LAYNE GAINER
- 2 DAN TRITZ
- 3 COLE OBRIEN
District / 36-40 / Cruiser
- 1 JUSTIN BOBOR
- 2 TONY LUZZI
- 3 DOUGLAS BROWN
- 4 SCOTT GOFF
- JOHN ENTLEY
District / 41-45 / Cruiser
- 1 HERB SEALS
- 2 JAMES OBRIEN
- 3 CHRIS HAMILTON
- RICK CZERNIAK
District / 46-50 / Cruiser
- 1 ALAN GAINER
- 2 JOSEPH DELPINO
- 3 CRAIG POWERS
District / 5 & Under / Novice
- 1 GARRETT HALAHAN
- 2 DREW MEYER
- 3 JONATHAN RUSSELL
- 4 CHRISTOPHER RATLIFF
- 5 ELI MILLER
- 6 KAMDYN HALVORSON
- KEAGAN JACOBSON
District / 6 / Novice
- 1 GAVIN HALAHAN
- 2 MASON PIPER
- 3 TYLER SMAGA
- 4 AZIO MAZZARESE
- GAVIN POLLOCK
District / 8 / Novice
- 1 ZACHARY BROWN
- 2 ADAM PASTERNAK
- 3 KURTIS MAISH
- 4 RONDI ELO
- 5 CHRISTIAN MIHAL
- CALLIE MASTERSON
District / 10 / Novice
- 1 COLE SNUFFER
- 2 GAGE HINE
- 3 BRENT PASTERNAK
District / 13 / Novice
- 1 MATTHEW FITZGIBBON
- 2 CALEB PHILIPP
- JOAQUIN SIMS
District / 28-35 / Novice
- 1 RICHARD TANZYMORE
- 2 CHRIS RATLIFF
- 4 CHARLES WOLF
- 5 CHARLES MUNDY
District / 6 / Intermediate
- 1 LIAM ELO
- 2 JC LOTTS
- 3 JAMES GILBERT
- ALEK ELO
District / 7 / Intermediate
- 1 CAMERON JORGENSEN
- 2 LOGAN ZUREK
- 3 ZAK MILLER
- 4 JAMES LYNCH
- 5 HARLAN COLBERT
- 6 BLANE SUTHERLAND
- 7 ZACHARY STAHL
- ZACHARY SULLIVAN
District / 12 / Intermediate
- 1 TYLER TANZYMORE
- 2 NICHOLAS TANZYMORE
- 3 KYLE SNUFFER
- BRANDON SUTHERLAND
District / 13 / Intermediate
- 1 TYLER RYS
- 2 KAMERON GOFF
- 3 ANDY JAKOBSONS
- RICK FRANCIS
District / 14 / Intermediate
- 1 TYLER LIVINGSTON
- 2 GRIFIN MASTERSON
- 3 CORVON JEFFERSON
- DARRIN BROWN
District / 16 / Intermediate
- 1 JOSEPH DELPINO
- 2 MIKE KLEIN
- 3 IVAN REID
- 4 TOM POWERS
- 5 DALTON CAMPBELL
- CHELSEY LOTTS
District / 17-18 / Intermediate
- 1 DAN TRITZ
- 2 KEVIN PETO
- 3 AIDAN CLANCY
District / 28-35 / Intermediate
- 1 TONY CLAAR
- 2 TONY CALL
- 3 RYAN DREGER
- 4 THOMAS VELENTZAS
- 5 LARRY DOBSON
- 6 CHAD JONES
- 7 TIMOTHY TIMPE
- JAMES OBRIEN
District / 10 / Girls
- 1 MATTIE PUSATERI
- 2 ALAYNA BROWN
- 3 AUTUMN SIGLE
District / 12 / Girls
- 1 BRITTANY HARDER
- 2 ALLAINA DELLERT
- 3 ELLERY PAZANIN
District / 15 / Girls
- 1 SAMANTHA BROWN
- 2 SAMANTHA BRUNGART
- 3 NICOLE MASLANKA
- 4 NICOLE MIROWSKI
- 5 MEAGAN WAMPLER
- 6 HANNAH PUSATERI
- MADOLYN SULLIVAN
District / 8 / Expert
- 1 COOPER SHELDON
- 2 GEORGE COLBERT
- 3 BEN SMITH
District / 10 / Expert
- 1 BOBBY DELLERT
- 2 KYLE RITTENHOUSE
- 3 PATRICK BLAKE
- 4 ETHAN REESE
- 5 LORENZ JORDAN
- 6 KIERAN JACOBSON
- 7 DENVER VAUGHN
- ANDREW STAHL
District / 11 / Expert
- 1 NOAH LUZZI
- 2 SETH MICHALOWSKI
- 3 NOAH TANKER
District / 13 / Expert
- 1 AUSTIN LARSON
- 2 CHASE PAUZA
- 3 JACOB GEISSLER
- KEVIN PARKINSON
District / 15 / Expert
- 1 LAYNE GAINER
- 2 EUGENE MASLANKA
- 3 ZACK ROTHFAHN
- KOLBEE GIVENS
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 SAMANTHA BRUNGART
- 2 MEAGAN WAMPLER
- 3 KOBY OBRIEN
Social