Race Results
Race Date: 2011-04-16
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 NOAH LUZZI
- 2 BOBBY DELLERT
- 3 LOGAN ZUREK
District / 26-30 / Cruiser
- 1 LARRY DOBSON
- 2 TYLER KIRKSEY
- 3 MEAGAN WAMPLER
District / 36-40 / Cruiser
- 1 DOUGLAS BROWN
- 2 TONY LUZZI
- 3 RICHARD TANZYMORE
- TONY SUTHERLAND
District / 41-45 / Cruiser
- 1 BOB FUGATE
- 2 CHRIS HAMILTON
- 3 TROY JORGENSEN
- 4 BRIAN O'LEARY
- 5 JOHN KROGEL
- ALFONSO MARCIANTE
District / 46-50 / Cruiser
- 1 SCOTT SANDOVAL
- 2 JOSEPH DELPINO
- 3 ROBERT KIKKERT
- 4 BRETT GILBERT
- CRAIG POWERS
District / 51-55 / Cruiser
- 1 JOHNNY BROWN
- 2 DOUG OREILLY
- 3 JACKIE ALTIZER
District / 6 / Novice
- 1 GARRETT HALAHAN
- 2 TYLER SMAGA
- 3 JONATHAN RUSSELL
- 4 KAIDEN LATULIP
- DINO BARBANENTE
District / 7 / Novice
- 1 ROCCO CHIARITO
- 2 CONNOR O'LEARY
- 3 GABE KIRKPATRICK
District / 11 / Novice
- 1 KYLE KIRKPATRICK
- 2 BILLY GILLIO
- 3 SEAN MURPHY
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 ALEK ELO
- 2 JUSTIN CLOUTIER
- 3 CHRISTOPHER RATLIFF
District / 7 / Intermediate
- 1 LIAM ELO
- 2 JAMES GILBERT
- 3 GAVIN HALAHAN
- 4 WYLAND BROWN
- 5 SPENCER SANDOVAL
- 6 COLE ROSEMAN
- MASON PIPER
District / 8 / Intermediate
- 1 CAMERON JORGENSEN
- 2 DAVID HOYT
- 3 BLANE SUTHERLAND
- WYATT SILLS
District / 10 / Intermediate
- 1 JOHN CARROTHERS
- 2 COLIN HANSON
- 3 BRENT PASTERNAK
- 4 LEVI SHADER
- ROSS SCHAFFITZEL
District / 12 / Intermediate
- 1 NICHOLAS TANZYMORE
- 2 BRENT GALAMBOS
- 3 TYLER TANZYMORE
- 4 BRANDON SUTHERLAND
- COLE SNUFFER
District / 16 / Intermediate
- 1 JOSHUA PETO
- 2 GARRET COUCH
- 3 TOM POWERS
District / 17-18 / Intermediate
- 1 ROBERT WOJTOWICH
- 2 KEVIN PETO
- 3 DEVIN MUELLER
District / 28-35 / Intermediate
- 1 CHAD JONES
- 2 LARRY DOBSON
- 3 RON ZUREK
District / 9 / Girls
- 1 JESSICA CARROTHERS
- 2 RONDI ELO
- 3 MADISON JACKSON
District / 12 / Girls
- 1 DAMARIS THOMASON
- 2 ALLAINA DELLERT
- 3 KIELE BROWN
- KATIE LOHSE
District / 16 / Girls
- 1 MEAGAN WAMPLER
- 2 NICOLE MASLANKA
- 3 MADOLYN SULLIVAN
- KIMBERLY PARKINSON
District / 10 / Expert
- 1 RONALD SKIBINSKI
- 2 BOBBY DELLERT
- 3 JACQUIS BIEDERSTEDT
District / 13 / Expert
- 1 NOAH LUZZI
- 2 JACOB GEISSLER
- 3 LUCAS SAVOY
- KEVIN PARKINSON
District / 14 / Expert
- 1 AUSTIN LARSON
- 2 DARRIN BROWN
- 3 ZACK ROTHFAHN
- 4 JORDAN JACKSON
- CHLOE DELLERT
District / 19-27 / Expert
- 1 TONY CLAAR
- 2 TONY CALL
- 3 T J MARTIS
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 RICHARD TANZYMORE
- 2 JOHNNY BROWN
- 3 BRETT GILBERT
District / 41 & Over / Novice
- 1 MIKE MURPHY
- 2 HOWARD K SVOBODA III
- 3 CHARLES MUNDY
- 4 HAROLD SILLS
- DOUG OREILLY
Social