Race Results
Race Date: 2011-01-08
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 BOBBY DELLERT
- 2 ERIK JOHNSON
- 3 LOGAN ZUREK
District / 16 / Cruiser
- 1 ANDREW HURLEY
- 2 NOAH LUZZI
- 3 ALEX TUCKER
District / 26-30 / Cruiser
- 1 KODI KLOCINSKI
- 2 JASON STEWART
- 3 RON ZUREK
District / 36-40 / Cruiser
- 1 DOUGLAS BROWN
- 2 TERRY EVANS
- 3 TONY LUZZI
- 4 SEAN MARLEY
- ERIC ROTHFAHN
District / 41-45 / Cruiser
- 1 HERB SEALS
- 2 BRIAN SCHULZ
- 3 GENE BEDINGER
District / 46-50 / Cruiser
- 1 ROBERT KIKKERT
- 2 SCOTT SANDOVAL
- 3 JOHNNY BROWN
District / 5 & Under / Novice
- 1 CHRISTOPHER RATLIFF
- 2 JAKE TERLECKI
- 3 TYLER BROWN
- 4 JUSTIN CLOUTIER
- 5 HUNTER MALDONADO
- JACKSON OKON
District / 6 / Novice
- 1 ANTHONY DACORTE
- 2 BRUNO GIL
- 3 PARKER SENA
District / 7 / Novice
- 1 DAVID HOYT
- 2 WYATT SILLS
- 3 SPENCER SANDOVAL
- 4 GRAYSON HILL
- 5 CONNOR O'LEARY
- 6 ROCCO CHIARITO
- BRYNN PAZANIN
District / 9 / Novice
- 1 JOSIAH WILDMAN
- 2 BILLY GILLIO
- 3 CHRISTIAN MIHAL
- 4 KYANA MALDONADO
- DAVIS QUARLES
District / 16 / Novice
- 1 CHELSEY LOTTS
- 2 SUZANNE MARLEY
- 3 AUSTIN OLSON
District / 28-35 / Novice
- 1 MATTHEW PUSATERI
- 2 CHARLES MUNDY
- 3 PETER WIESE
District / 6 / Intermediate
- 1 WYLAND BROWN
- 2 JC LOTTS
- 3 CHRISTIAN CHUDZIK
- 4 CAMERON CHUDZIK
- 5 ALEK ELO
- 6 CAMERON BEASLEY
- KAYDEN SCHULTZ
District / 7 / Intermediate
- 1 LIAM ELO
- 2 LOGAN ZUREK
- 3 CADE MANGEL
- 4 HENRY CHUDZIK
- 5 HARLAN COLBERT
- 6 BRADY FUGATE
- 7 DAVID MACPHERSON
- ANTHONY FORBES
District / 8 / Intermediate
- 1 CAMERON JORGENSEN
- 2 GEORGE COLBERT
- 3 CHASE STEPHENS
- DOMINICK LEONE
District / 10 / Intermediate
- 1 COLE SNUFFER
- 2 LEVI SHADER
- 3 KALEB SENA
- 4 RICKY TERLECKI
- NICHOLAS VANDERKELEN
District / 12 / Intermediate
- 1 KYLE SNUFFER
- 2 TYLER TANZYMORE
- 3 BRENT GALAMBOS
- 4 NICHOLAS TANZYMORE
- CODY GILL
District / 14 / Intermediate
- 1 DARRIN BROWN
- 2 GRIFIN MASTERSON
- 3 LINDEN JONES
District / 15 / Intermediate
- 1 ZACK ROTHFAHN
- 2 JACOB BROWN
- 3 JORDAN JACKSON
District / 17-18 / Intermediate
- 1 ROBERT WOJTOWICH
- 2 MIKE KLEIN
- 3 KEVIN PETO
- JOSHUA VEGA
District / 28-35 / Intermediate
- 1 TONY CLAAR
- 2 TONY CALL
- 3 LARRY DOBSON
- 4 RICK TERLECKI
- 5 RICK CZERNIAK
- 6 DON MULVIHILL
- 7 CHAD JONES
- JOHNNY BROWN
District / 11 / Girls
- 1 KIELE BROWN
- 2 ELLERY PAZANIN
- 3 ARKADIA KLOCINSKI
- 4 ALAYNA BROWN
District / 14 / Girls
- 1 NICOLE MASLANKA
- 2 NICOLE MIROWSKI
- 3 ALLAINA DELLERT
District / 9 / Expert
- 1 BOBBY DELLERT
- 2 NOAH BARTON
- 3 RONALD SKIBINSKI
District / 11 / Expert
- 1 CHRISTIAN CLOUTIER
- 2 KENNAN JOHNSON
- 3 PATRICK BLAKE
District / 13 / Expert
- 1 ALEX TUCKER
- 2 DRAKE PUSATERI
- 3 JACOB GEISSLER
- 4 ANDY JAKOBSONS
- 5 NOAH LUZZI
- KEVIN PARKINSON
District / 17-18 / Expert
- 1 ANDREW HURLEY
- 2 CODY PARKINSON
- 3 ZACH ATHA
District / 17-27 / Girls
- 1 SAMANTHA BROWN
- 2 MORGAN WRIGHT
- 3 MEAGAN WAMPLER
- JONI BROWN
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 TAYIA KOSSMAN
- 2 MADISON JACKSON
- 3 TAMARA SCHULZ
Social