Race Results
Race Date: 2012-06-11
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 AUSTIN TAST
- 2 KIEGEN PERLBERG
- 3 JOSH LANCTOT
- 4 TYLER BRAEGELMANN
- 5 KASSANDRA CHRISTEN
- GABE GERHARDT
District / 5 & Under / Novice
- 1 ISAAC SCHROERS
- 2 AIDAN SMITH
- 3 JAMES HARTKOPF
- 4 RYAN KARLS
- GRETCHEN SCHROERS
District / 6 / Novice
- 1 KIAN GRABINSKI
- 2 BRAYLON ALVORD
- 3 ASHLEY EBLEN
- WILLIAM ZIMMER
District / 7 / Novice
- 1 CALEB HODNEFIELD
- 2 SAM FINCH
- 3 CADEN HARTKOPF
- JACK DEVAAN
District / 8 / Novice
- 1 JON THAYER
- 2 CONNOR STEINKE
- 3 EZEQUIEL SCHLIEF
- 4 ANNA MILLER
- 5 CARSON SMITH
- 6 BRANDON BONACH
District / 9 / Novice
- 1 CARTER PINER
- 2 MORGAN HODNEFIELD
- 3 JESSE KYLANDER
- 4 NATHAN FINCH
- 5 JAYDE WHITTERS
- 6 ELISA SMITH
- TEAGAN HUNTINGTON
District / 11 / Novice
- 1 NICK POZORSKI
- 2 BRODERICK ASPLING
- 3 DONNIE ROEHL
District / 12 / Novice
- 1 HALEY HODNEFIELD
- 2 COREY RIESNER
- 3 ALYSSA STEINKE
- VINNIE ARIOLA
District / 14 / Novice
- 1 SKYLER ELLSON
- 2 BRENT LINDGREN
- 3 WESTON SCHUELLER
- 4 AARON RIESNER
- CODY SCHROEDER
District / 6 / Intermediate
- 1 JOEY RAE KUHLMAN
- 2 JETT WHEELER
- 3 WYATT HANSON
District / 7 / Intermediate
- 1 TAYDEN METZGER
- 2 PARKER COMSTOCK
- 3 NICKOLAS KRUSE
- 4 BRENT WITTMER
- 5 GRANT SCHROERS
- 6 KADEN PIEPER
- DAMIEN BLOCH
District / 8 / Intermediate
- 1 ANDREW KARLS
- 2 GABE GERHARDT
- 3 ROSS GEHLING
- 4 LEO WERSCHAY
- RILEY ELLIOTT
District / 9 / Intermediate
- 1 WILLIAM HOULE
- 2 TYLER BRAEGELMANN
- 3 MYLES WOCHNICK
- MORGAN HARTKOPF
District / 11 / Intermediate
- 1 NATE LAMPERT
- 2 CONNOR COMSTOCK
- 3 TREVER WEISSER
- 4 KOLE JACOBS
- 5 MARCO CUTHBERT
- CAMERON RUECKERT
District / 12 / Intermediate
- 1 VINCENT KAHLHAMER
- 2 JON HALL
- 3 ALEX BAHE
- NATE SALZL
District / 14 / Intermediate
- 1 RAYNE PEACOCK
- 2 JOSEPH CHRISTEN
- 3 TANNER BRUDWICK
- KYLER MATHEWS
District / 16 / Intermediate
- 1 NICHOLAS CHRISTEN
- 2 WILL DAHL
- 3 AUSTIN PULSIFER
- JACOB NATHE
District / 17-18 / Intermediate
- 1 JOE MARTIN
- 2 SHANDA SCHWANKL
- 3 CODY DUNCAN
District / 28-35 / Intermediate
- 1 JEREMY POST
- 2 MARK JACOBSON
- 3 AARON SCHLIEF
District / 8 / Girls
- 1 MAKENZY SPRINGER
- 2 LYDIA PETERS
- 3 JADYN ROLLINS
- SUMMER ZAMORA
District / 11 / Girls
- 1 ALEXYS PERSSON
- 1 ALEXYS PERSSON
- 2 SAPHIRE WERKHOVEN
- 2 SAPHIRE WERKHOVEN
- 3 AMELIA KAHLHAMER
- 3 AMELIA KAHLHAMER
District / 14 / Girls
- 1 KAITLYN ANFINSON
- 2 MYKENZIE JACOBS
- 3 KASSANDRA CHRISTEN
District / 10 / Expert
- 1 KIEGEN PERLBERG
- 2 PETER MARTIN
- 3 ISAAC PRIMUS
- 4 ETHAN PUDIL
- JAYSE SCHREIFELS
District / 12 / Expert
- 1 ALEK SEMERAD
- 2 TYLER TELLERS
- 3 COLTON ANFINSON
- SHAWN ROBEN
District / 13 / Expert
- 1 AUSTIN SCHREINER
- 2 WYATT PRIMUS
- 3 MAX HELM
District / 15 / Expert
- 1 RILEY NOVAK
- 2 TRAVIS HEINEN
- 3 NICOLAS SALZL
District / 17-18 / Expert
- 1 CORY FRANZWA
- 2 JIMMY GRAY
- 3 DEREK MUMM
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 NICK CAMPBELL
- 2 TODD HAVEN
- 3 JIM EBLEN
Social