Race Results
Race Date: 2008-07-14
Rider Results
Rider Results
District / 31-35 / Cruiser
- 1 JOEL STARK-HAWS
- 2 ELI STARK-HAWS
- 3 JASON FIERST
District / 5 & Under / Novice
- 1 EVAN GUFFEY
- 2 EVAN FLORES
- 3 WREN SCOTT-LUMBAR
- 4 CHARLEY DOBLE
- 5 LAURA LENTZ
- 6 KALEB KAMPA
- 7 JON THAYER
- 8 JAY THAYER
- ISABELLE ROGHOLT
District / 6 / Novice
- 1 BODEN DOERING
- 2 BRET THAYER
- 3 AMELIA KAHLHAMER
- ELIZABETH RUDSER
District / 7 / Novice
- 1 TENNESSEE SCOTT-LUMBAR
- 2 SHELBY GATELY
- 3 ALLEN LENTZ
- 4 SYDNEY FABER
- SOREN PITT
District / 8 / Novice
- 1 ALEK SEMERAD
- 2 NICHOLAS MUNTIFERING
- 3 DAWSON WELESKI
- COLE ZORMEIER
District / 9 / Novice
- 1 KAYLIE LAWWELL
- 2 PHILLIP OPATZ
- 3 AMANDA OPHOVEN
- 4 ALINE GLAZOS
- GRANT TERHAAR
District / 10 / Novice
- 1 AUSTIN SCHREINER
- 2 KOBE PERLBERG
- HARVEY DOBLE
District / 11 / Novice
- 1 TRAVIS HEINEN
- 2 CODY DRUSSELL
- 3 DEVIN WESTGARD
- 4 MATTHEW BETHKE
- 5 MATSON COURRIER
- NOAH SCHERMERHORN
District / 15 / Novice
- 1 CHELSEY BETHKE
- 2 BENTON NEIS
- 3 TYLER KOOPMEINERS
- CODY HUNTINGTON
District / 28-35 / Novice
- 1 JEFF RIEDER
- 2 JASON FIERST
- 3 JILL LENTZ
District / 6 / Intermediate
- 1 DALLAS LIGHT
- 2 DEREK STANOCH
- 3 KIEGEN PERLBERG
District / 7 / Intermediate
- 1 BLAKE CANNON
- 2 JOHN LILLEODDEN
- 3 T J VOSS
- 4 ALEX SCHUBERT
- 5 CONNOR COMSTOCK
- JAXON HEWETT
District / 9 / Intermediate
- 1 ZACHARY VOSS
- 2 HAROLD WILSON
- 3 ANDREW FLORES
- JACOB RICHTER
District / 10 / Intermediate
- 1 ZACKERY SELLNER
- 2 ALEX STANGER
- 3 NICOLAS SALZL
District / 11 / Intermediate
- 1 BEN LILLEODDEN
- 2 LUKE VOSS
- 3 ERIC FRANZWA
- 4 SAMUEL KMITCH
- 5 JACKSON KMITCH
- 6 RILEY NOVAK
- JACOB NATHE
District / 12 / Intermediate
- 1 KYLE WAGNER
- 2 JEREMY NOTHOM
- 3 ELI STARK-HAWS
- ALEXANDER FABER
District / 14 / Intermediate
- 1 CORY FRANZWA
- 2 AUSTIN GOEDKER
- 3 JOSHUA NATHE
- GARICK NOTHOM
District / 19-27 / Intermediate
- 1 JOEL STARK-HAWS
- 2 CHAD KALSCHEUER
- 3 TRAVIS ZERWAS
- 4 RONALD GROSS
- HALSEY DAVIS
District / 8 / Girls
- 1 KYLIE SCHWARTZ
- 2 MOLLY OPHOVEN
- 3 ELISE KMITCH
District / 13 / Girls
- 1 CAITY WILSON
- 2 SHANDA SCHWANKL
- 3 NICOLE GATELY
- ROWAN SALZL
District / 16 / Expert
- 1 NATE WIELKIEWICZ
- 2 NICK PLEIMLING
- 3 DEVAN BRACHT
Social