Race Results
Race Date: 2011-10-09
Rider Results
Rider Results
District / 26-30 / Cruiser
- 1 BRADY LAVOI
- 2 AUSTIN TAST
- 3 BRETT DONAHUE
- JIM EBLEN
District / 5 & Under / Novice
- 1 CONNOR BERGSTROM
- 2 AIDAN SMITH
- 3 WILLIAM ZIMMER
- JOSHUA CLASEMAN
District / 6 / Novice
- 1 DAMIEN BLOCH
- 2 WILL JORGENSEN
- 3 SAM FINCH
- 4 ASHLEY EBLEN
- BRAYLON ALVORD
District / 7 / Novice
- 1 MASON VOIGT
- 2 SUMMER ZAMORA
- 3 CARSON SMITH
- EZEQUIEL SCHLIEF
District / 9 / Novice
- 1 CAMERON RUECKERT
- 2 LYDIA PETERS
- 3 MITCH MILLER
District / 15 / Novice
- 1 AUSTIN PULSIFER
- 2 SOPHIE JORGENSEN
- 3 ABIGAIL VOIGT
District / 28-35 / Novice
- 1 MARK JACOBSON
- 2 THOMAS PECK
- 3 JAYDEN COFER
District / 6 / Intermediate
- 1 KADEN PIEPER
- 2 NICKOLAS KRUSE
- 3 DEVON MULDER
- TRENTIN HILTNER
District / 7 / Intermediate
- 1 ETHAN STARK
- 2 ANDREW KARLS
- 3 KALEB KAMPA
- 4 TAYDEN METZGER
- 5 PARKER COMSTOCK
- REED SOLBERG
District / 9 / Intermediate
- 1 ISAAC PRIMUS
- 2 JAYSE SCHREIFELS
- 3 ETHAN PUDIL
- 4 AARON MULDER
- 5 MAX JORGENSEN
- JOSHUA CARPENTER
District / 10 / Intermediate
- 1 CONNOR COMSTOCK
- 2 JAY OLSON
- 3 NOAH BARNHART
District / 13 / Intermediate
- 1 RAYNE PEACOCK
- 2 TOMMY BARNHART
- 3 KYLE DECKER
- JEREMIAH MARTIN
District / 14 / Intermediate
- 1 TRAVIS DECKER
- 2 CONNOR BESSER
- 3 JACOB NATHE
District / 28-35 / Intermediate
- 1 NICK CAMPBELL
- 2 SCOTT HILTNER
- 3 JEREMY POST
District / 7 / Girls
- 1 MAKENZY SPRINGER
- 2 ALLI LANCTOT
- 3 MEGAN TOSSETT
District / 12 / Girls
- 1 KAYLIE LAWWELL
- 2 AMELIA KAHLHAMER
- 3 ABIGAIL GANS
District / 16 / Girls
- 1 CAITY WILSON
- 2 CHEYENNE VIOLET
- 3 NAOMI MARTIN
District / 8 / Expert
- 1 KIEGEN PERLBERG
- 2 WESTIN HILTNER
- 3 EVAN GUFFEY
District / 10 / Expert
- 1 JACOB STUNDAHL
- 2 BODEN DOERING
- 3 PETER MARTIN
District / 12 / Expert
- 1 WYATT PRIMUS
- 2 SHAWN ROBEN
- 3 ALEX BAHE
District / 14 / Expert
- 1 KELLY PETSCHEN
- 2 JEREMY NOTHOM
- 3 KOBE PERLBERG
- NICOLAS SALZL
District / 16 / Expert
- 1 AUSTIN TAST
- 2 DALLAS BARNHART
- 3 MICHAEL JENSEN
- JOE MARTIN
District / 19-27 / Expert
- 1 BRADY LAVOI
- 2 DRAKE BARNHART
- 3 TRAVIS ZERWAS
District / 17-27 / Girls
- 1 SAMANTHA DOTY
- 2 GENNA BOECKMANN
- 3 HANNAH MARTIN
District / 41-45 Girls / Cruiser
- 1 JACKIE MARTIN
- 2 CHRISTINE OLSON
- 3 DEB NATHE
- CHERYL POST
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 BRETT DONAHUE
- 2 GREG JORGENSEN
- 3 PATRICK ZERWAS
Social