Local Race Single
May 10, 2015
- Registration Begins: 12:30 PM
- Registration Ends: 1:30 PM
- Race Time: 1:45 PM
- Entry Fee: $$10 USD
- Description: Trophy Race
Race Results
Race Date: 2015-05-10
Rider Results
Rider Results
District / 17-20 Women / Cruiser
- 1 CASSIE PUBILLONES
- 2 ISABELLE BURTARD
- 3 HEATHER JONES
District / 26-30 Women / Cruiser
- 1 VIRGINIA SODERSTROM
- 2 BRANDI FRIAR
- 3 AMANDA ROGERS
District / 31-35 Women / Cruiser
- 1 TANYA MIDDLETON
- 2 LAURIE MILES
- 3 KAREN JONES
- 4 CHEYENNE WARD
- VAL BARNEY
District / 11 / Cruiser
- 1 BENNO SCHEIDEGGER
- 2 CORBIN BURTARD
- 3 FINN JOHNSON
District / 16 / Cruiser
- 1 BRANDEN HOLCOMB
- 2 AARON BLEE
- 3 SPENCER ADAMS
District / 36-40 / Cruiser
- 1 STEVEN ADAMS
- 2 BART PIPER
- 3 EMORY BLEE
- 4 TRAVIS THOELE
- DON SOMERS
District / 5 & Under / Novice
- 1 BRODY MCDERMOTT
- 2 SAM SCHMIDT
- 3 KARTER MCCAIN
- 4 WESTON CLOSE
- HALEIGH LOCKYER
District / 6 / Novice
- 1 LANDEN RAMSEY
- 2 DYLAN MCNALLY
- 3 KAYLEB BORGARDS
District / 7 / Novice
- 1 JORDAN STEWART
- 2 HOUSTON BENVENUTO
- 3 CASSIDY CRIBARI
- 4 KALEB MCCAIN
- KAYDEN YATES
District / 8 / Novice
- 1 TY ROSINSKI
- 2 OWEN DECROW
- 3 TYLER CHISM
District / 10 / Novice
- 1 BLAKE HOOKER
- 2 DRAKE MCNALLY
- 3 MIKAYLEE RAMSEY
- 4 PRYCE SKINNER
- AUTUMN GARRINGER
District / 11 / Novice
- 1 NOAH THOELE
- 2 CARSON TOTTY
- 3 BOBBY JOHNSON
- HUNTER GARRINGER
District / 15 / Novice
- 1 NOAH RINDERLE
- 2 SHANE ROBINSON
- 3 KYLER WITHROW
- SAGE ROBINSON
District / 7 / Intermediate
- 1 ETHAN TAYLOR
- 2 FINNEGAN MCDERMOTT
- 3 NATHAN BARNEY
- 4 JUNIOR REIGLES
- HOLDEN MUHR
District / 9 / Intermediate
- 1 ISABELLE BURTARD
- 2 RYAN YOUNG
- 3 JONAH PEET
- 4 ROMAN DIAZ
- SERENITY BLEE
District / 8 / Girls
- 1 MICKIE JOSEPH
- 2 KIRA SCHEIDEGGER
- 3 KEIRA GILBERT
District / 8 / Expert
- 1 JADEN REEVES
- 2 KASTON A KAIL
- 3 PAXTON MILES
District / 9 / Expert
- 1 RHETT WARD
- 2 FINN JOHNSON
- 3 JOHNNIE NELSON
- 4 GAVIN GOIKE
- CAMERON PIPER
District / 10 / Expert
- 1 BENNO SCHEIDEGGER
- 2 JACOB MOORE
- 3 RYAN LUNK
- THEO CORWIN
District / 12 / Expert
- 1 AARON BLEE
- 2 CORBIN BURTARD
- 3 JASON MCNALLY
District / 15 / Expert
- 1 CAMRON SODERSTROM
- 2 BRANDEN HOLCOMB
- 3 NAKOTA WICKHAM
District / 16 / Expert
- 1 STEVEN ADAMS
- 2 OLIVER GODFREY
- 3 CASSIE PUBILLONES
- 4 VIRGINIA SODERSTROM
- TREVOR HAWKS
Social