Race Results
Race Date: 2010-12-04
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 JESSE WELCH
- 2 GARRET GRIGGS
- 3 ZACHARY MOODY
- 4 ASHLYNN WILSON
- JOSEPH MOODY
District / 21-25 / Cruiser
- 1 CARL DIXON
- 2 JOSHUA TURNER
- 3 PAUL PANKOW
- 4 SETH HARTGRAVE
- RYLINDE COLE
District / 46-50 / Cruiser
- 1 KEVIN ALLAN
- 2 RON NEIDHARDT
- 3 STEVEN WILLIAMS
District / 5 & Under / Novice
- 1 JORGE ESTRADA
- 2 LOGAN ELLIS
- 3 JOSEPH GAYTAN
- 4 TY DIXON
- 5 DAKOTA SVATOS
- DYLAN SVATOS
District / 6 / Novice
- 1 BROOKE CRAFT
- 2 FINLEY DONOHO
- 3 SERGIO GAYTAN
District / 8 / Novice
- 1 BRYCE MARKING
- 2 RICHARD HERMOSA
- 3 BRANDON POPE
- 4 RYAN DIMMITT
- 5 RYAN GUZMAN
- SIMONA FLORES
District / 14 / Novice
- 1 LEVI VERMUELEN
- 2 CAMERON PAYNE
- 3 JETT CLOUD
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 STEVEN PEREZ
- 2 PAXTON POPE
- CALEB DOWNES
District / 6 / Intermediate
- 1 WILLIAM INNES
- 2 RYAN BEARD
- 3 DYLAN FROETSCHER
- 4 TYLER KNIGHT
- 5 ANDREW MORALES
- CHRISTOPHER WARDEN
District / 7 / Intermediate
- 1 CALEB HOLLAND
- 2 KADEN PANKOW
- 3 JASON MERCADO
- 4 STEPHEN WILLIAMS
- 5 MASON WHITEHEAD
- 6 VANCE VARCASIA
- QUINLAN STARNES
District / 8 / Intermediate
- 1 ARTURO SALAS
- 2 CADEN PAYNE
- 3 AUSTIN DIXON
- VINCENT CUTTINO
District / 10 / Intermediate
- 1 JONATHAN PUDER
- 2 PRESTON POPE
- 3 DOUGLAS VARCASIA
- 4 SPENCER HUGHES
- CAITLYN HAWN
District / 11 / Intermediate
- 1 DUSTIN HESS
- 2 NOAH TRENT
- 3 EDRED MARSH
- BRITTNEY PERT
District / 19-27 / Intermediate
- 1 ALEX RUICKER
- 2 BILLY WEBSTER
- 3 BOBBY LLOYD
- MARK LUJAN
District / 28-35 / Intermediate
- 1 MIKE SAVAGE
- 2 JOHN STUTZMAN
- 3 RON NEIDHARDT
District / 8 / Girls
- 1 MCKENNA MERTEN
- 2 ASHLYNN WILSON
- 3 ASHLEY BEARD
District / 12 / Girls
- 1 HAYLEE MEDLIN
- 2 ASHLEY LOPEZ
- 3 JESSICA FARMER
District / 7 / Expert
- 1 JOSEPH MOODY
- 2 ANDREW LOWRY
- 3 ROBERT BARRERAS
- 4 WILLIAM PINCE
- 5 JAMES BEESON
- NATHAN LUNA
District / 8 / Expert
- 1 JOEL WILLIAMS
- 2 BRETT YATCO
- 3 ZACHARY MOODY
- GARRET GRIGGS
District / 9 / Expert
- 1 JESSE WELCH
- 2 ALEXANDER WARDEN
- 3 CHARLIE OPENSHAW
- CORY HESS
District / 10 / Expert
- 1 JUSTIN HAILEY
- 2 TYLER MCGUIRE
- 3 DEREK SIMS
- 4 ANTHONY MORENO
- GABRIEL FLORES
District / 12 / Expert
- 1 RYAN SIMS
- 2 ANTHONY MARTINEZ
- 3 RYLINDE COLE
- 4 AUSTIN KENDALL
- 5 NOLAN KECKLEY
- WALKER MITCHELL
District / 13 / Expert
- 1 JOHNNIE MCINTYRE
- 2 SAMUEL KENDALL
- 3 ZACHARY BIONDO
- 4 DALE RANDALL
- 5 JONATHAN FARMER
- 6 ETHAN STARNES
- SEARA FERNANDEZ
District / 14 / Expert
- 1 GARET SEJKORA
- 2 CODY MEDLIN
- 3 BRENNA STARNES
Social