Race Results
Race Date: 2010-08-19
Rider Results
Rider Results
District / 21-25 / Cruiser
- 1 JASON LEATHERS
- 2 ALEXX JENSEN
- 3 TATE STAPLES
- PEYTON WESSELLS
District / 36-40 / Cruiser
- 1 DUSTIN EVANS
- 2 JON NORSTOG
- 3 SHANE SOMERVILLE
District / 5 & Under / Novice
- 1 JACOBY NELSON
- 2 TEGAN NELSON
- 3 CASEN LANDON
- 4 RYKEN FALTER
- 6 SHELTON WOODS
- 7 ISAAC WHITNEY
- 8 DEEGAN HILLMAN
- JACKSON WHITNEY
- KANE BOOZER
- LUKE PASCOE
District / 6 / Novice
- 1 SOFIE LEBOW
- 2 MARIO VAZQUEZ
- 3 SKYLER RAINEY
- 4 TANNER CECIL
- 5 JACKSON JEFFS
- KAMREN LONGHURST
District / 7 / Novice
- 1 TANNER STANTON
- 2 LANCE HUNTER
- 3 MADISON WALL
- 4 HUNTER MAHONEY
- BRYSON HAYES
District / 8 / Novice
- 1 TRISTAN STANTON
- 2 ALEX ESPINOSA
- 5 MICHAEL LUCAS
- KAYDEN MAHONEY
District / 10 / Novice
- 1 CAMERON STEVENS
- 2 JD LEA
- 3 TREYSON RAINEY
District / 11 / Novice
- 1 COLE FLEGEL
- 2 CHANCE VOSK
- 3 MICHAEL NELSON
- JACOLBY RIOS
District / 12 / Novice
- 1 GAGE CROUCH
- 2 RILEY WOODHOUSE
- 3 SCOTT NELSON
District / 14 / Novice
- 1 KAYDEN CROUCH
- 2 TRAVIS SPENCER
- 3 BRADEN SWEARINGEN
- DANIEL BEADERSTADT
District / 16 / Novice
- 1 AUSTIN TABOR
- 3 SHELBY TABOR
District / 7 / Intermediate
- 1 C J REINHART
- 2 MASYN STAPLES
- 3 DOMINIQUE MARTINEZ
- GARY HUNTER
District / 8 / Intermediate
- 1 JAYDEN WAGGONER
- 2 MICHEAL BROOKS
- 3 DAMON STEELE
- 4 JORDAN MCDANIEL
- 5 JEREK BASTAR
- GRYFFIN WOOD
District / 9 / Intermediate
- 1 SHAYDEN WOODS
- 2 NICK KOLESKY
- 3 JEREMY EGBERT
District / 11 / Intermediate
- 1 PEYTON WESSELLS
- 2 JACOB WHITNEY
- 3 BROCK HULSE
- 4 R J STEELE
- 5 CHASE TABOR
- CHRISTOPHER RAINEY
District / 13 / Intermediate
- 1 TREVEN DEES
- 2 LEE KEATING
- 3 AUSTIN RASMUSSEN
District / 15 / Intermediate
- 1 BRIDGER EATON
- 2 JORDAN RIOS
- 3 KODY GADDO
- ZACK KOLESKY
District / 17-18 / Intermediate
- 1 JACOB WAGGONER
- 2 RICKY HARMISON
- 3 CARSON NORLEN
- 4 TYLER POWELL
- DAKOTA ALBERTSON
District / 10 / Girls
- 1 MADISON VOSK
- 2 MCKENZIE THOMAS
District / 13 / Girls
- 1 FANCEE FLEGEL
- 2 CASSIE STANTON
- 3 MAKAYLLA HAYES
District / 13 / Expert
- 1 BRENNAN WALL
- 2 KEITH DIXON
- 3 BRET CLARK
- 4 CONLEY GRANGE
- JORDAN SAINDON
District / 16 / Expert
- 1 JUSTIN WAGGONER
- 2 TAYLOR ADAMSON
- 3 LEVI HULSE
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 SONJA EVANS
- 2 JAIME SOMERVILLE
Social