Race Results
Race Date: 2010-08-05
Rider Results
Rider Results
District / 17-20 / Cruiser
- 1 ALEXX JENSEN
- 2 TYLER PLUM
- 3 JON NORSTOG
- 4 PEYTON WESSELLS
- SHANE SOMERVILLE
District / 5 & Under / Novice
- 1 KADEN LANDON
- 2 JACOBY NELSON
- 3 TEGAN NELSON
- 4 JACKSON LANDON
- 5 ISAAC WHITNEY
- 6 LUKE PASCOE
- DEEGAN HILLMAN
- RYKEN FALTER
- KANE BOOZER
- OWEN HOLLEY
District / 6 / Novice
- 1 AUSTIN SCHWABE
- 2 MICHAEL PROCTOR
- 3 SOFIE LEBOW
- 4 SKYLER RAINEY
- 5 KAGEN PEREZ
- 6 TANNER CECIL
- 7 JACKSON JEFFS
District / 7 / Novice
- 1 TRISTAN STANTON
- 2 TANNER STANTON
- 3 CONNER SWEARINGEN
- 4 BRADEN OWENS
- 5 MADISON WALL
- 6 LANCE HUNTER
- BRYSON HAYES
District / 8 / Novice
- 1 TYLER LANDON
- 2 BRADEN VOLLMAN
- 3 ALEX ESPINOSA
- 4 MICHAEL LUCAS
- PHILIP KREIMANN
District / 10 / Novice
- 1 CAMERON STEVENS
- 2 KENTEN PEREZ
- 3 JD LEA
- TREYSON RAINEY
District / 11 / Novice
- 1 CHANCE VOSK
- 3 MICHAEL NELSON
District / 12 / Novice
- 1 GAGE CROUCH
- 2 JESSE MALLOY
- 3 SCOTT NELSON
District / 13 / Novice
- 1 TRAVIS SPENCER
- 2 BRADEN SWEARINGEN
- 3 PORTER BANKHEAD
- BRIAN WILLIAMS
District / 14 / Novice
- 1 KAYDEN CROUCH
- 2 TANNER EILANDER
- 3 DANIEL BEADERSTADT
District / 7 / Intermediate
- 1 C J REINHART
- 2 MASYN STAPLES
- 3 DOMINIQUE MARTINEZ
- 4 CHRISTIAN VOLLMAN
- GARY HUNTER
District / 8 / Intermediate
- 1 JAYDEN WAGGONER
- 2 DAMON STEELE
- 3 JEREK BASTAR
- 4 COLTON REIFSCHNEIDER
- 5 MICHEAL BROOKS
- 6 GRYFFIN WOOD
- BRENDAN SMITH
District / 9 / Intermediate
- 1 NICK KOLESKY
- 2 BRODY OWENS
- 3 JEREMY EGBERT
- DONTE WESSELLS
District / 10 / Intermediate
- 1 BRYCEN BARRUS
- 2 NELSON TALLMAN
- 3 R J STEELE
- 4 CHRISTOPHER RAINEY
- MADISON VOSK
District / 11 / Intermediate
- 1 GARY RAINEY
- 2 AUSTIN RASMUSSEN
- 3 JACOB WHITNEY
- 4 BRAXTON CALL
- 5 PEYTON WESSELLS
- 6 BROCK HULSE
- CHASE TABOR
District / 12 / Intermediate
- 1 JORDAN SAINDON
- 2 BRADY EATON
- 3 TREVEN DEES
- CASSIE STANTON
District / 14 / Intermediate
- 1 TANNER TALLMAN
- 2 ZACK KOLESKY
- 3 SKYE MURPHY
District / 15 / Intermediate
- 1 BRIDGER EATON
- 2 JORDAN RIOS
- 3 JACOB WILLIAMS
District / 17-18 / Intermediate
- 1 RICKY HARMISON
- 2 TYLER POWELL
- 3 CARSON NORLEN
District / 13 / Expert
- 1 BRAYDEN BARRUS
- 2 BRENNAN WALL
- 3 MIKHAIL LEBOW
- 4 BRET CLARK
- 5 CONLEY GRANGE
- KEITH DIXON
District / 16 / Expert
- 1 JUSTIN WAGGONER
- 2 LEVI HULSE
- 3 TAYLOR ADAMSON
District / 19-27 / Expert
- 1 COLIN REINERT
- 2 CHANDLER LEBOW
- 3 RYAN VAN GILDER
Social