Local Race Single
March 23, 2016
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $10.00 USD
- Description: Striders $5
Race Results
Race Date: 2016-03-23
Rider Results
Rider Results
District / 4 Balance / Bike
- AVA BACK
- ARAYAH CASPER
- HUNTER HALL
- LILY MAE CHRISTIANSEN
District / 1-2 Balance / Bike
- BRENDEN WING
- LUCAS JOHNSTON
- HARLOW GRENIER
- JUSTICE CALLAHAN
- RIVER GASKILL
District / 9 / Cruiser
- 1 QUIN DURAN
- 2 MATT HINZ
- 3 ALEX PANORA
- 4 LIAM HOLMAN
- 5 BRODE TILFORD
- CRISTIANO NEVES
District / 13 / Cruiser
- 1 JAMES CANEVARI
- 2 NICHOLAS WACKFORD
- 3 RYDER MAIRANI
District / 36-40 / Cruiser
- 1 KENT ELLIOTT
- 2 JACOB SOUTH
- 3 RYAN WESNER
- BUD ROBERTS
District / 5 & Under / Novice
- 1 GAGE ALMBERG
- 2 CASH GRENIER
- 3 DYLAN JOHNSTON
- SIMON KENNEDY
District / 7 / Novice
- 1 CAMERON TAFOYA
- 2 KAMDYN GASKILL
- 3 DYLAN LOUTHIAN
- 4 LANDON SEEVERS
- 5 LENNON CULVER
- NICHOLAS NAPPEN
District / 10 / Novice
- 1 ZOEY HAYDEN
- 2 ALICIA ALMEDA
District / 13 / Novice
- 1 ADAM BARNETT
- 2 EMILIO ROSALES
- 3 ALEX MULLAN
District / 6 / Intermediate
- 1 BLAKE FREEHLING
- 2 REESE HUNT
- 3 FRANK REMPFER
- 4 TAHLON HAYDEN
- CIARA FORD
District / 7 / Intermediate
- 1 CURTIS ROBERTS
- 2 DYLAN TEITGEN
- 3 DUSTIN HALL
District / 8 / Intermediate
District / 9 / Intermediate
- 1 BRODE TILFORD
- 2 CARSON CORGIAT
- 3 RYAN SYPNIESKI
- 4 RYAN ROSS
- KAYDENCE FORD
District / 13 / Intermediate
- 1 AMYA RAVEN
- 2 JAMES CANEVARI
- 3 LANDON NORTON
- 4 RYLAN SANTOS
- JAYDEN MILLER
District / 28-35 / Intermediate
- 1 DAWSON OGORMAN
- 2 JUAN LOPEZ
- 3 NATASHA FULKS
District / 46 & Over / Intermediate
District / 7 / Expert
- 1 ACEN MAIRANI
- 2 DIEZEL JONES
- 3 ROWDY HOLZER
District / 8 / Expert
- 1 RYDER SANTOS
- 2 DYLAN BACK
- 3 ELIJAH VERDUGO
- 4 CAMERON STINGER
- 5 DAMON PORTLOCK
- LINCOLN SCHNEIDER
District / 10 / Expert
District / 12 / Expert
- 1 JOSHUA VERON
- 2 AUSTIN WALTERS
- 3 MICHAEL KARMAZIN
- RONNIE VESCI
District / 13 / Expert
- 1 AUSTIN PEEBLES
- 2 BEN PATTERSON
- 3 DJ CLARK
District / 16 / Expert
- 1 JACKSON ELLIOTT
- 2 NICKOLAS ELLIOTT
- 3 ANDREW SYPNIESKI
District / 41-45 / Expert
- 1 RICK LOWRY
- 2 KAITLYN WHITE
Social