Local Race Single
August 06, 2014
- Registration Begins: 5:00 PM
- Registration Ends: 6:00 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2014-08-06
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 MARK AUTREY
- 2 DOMINIC KARAU
- 3 MICHAEL MANDUJANO
- CAMERON DAWSON
District / 5 & Under / Novice
- 1 TRISTAN ANDERSON
- 2 ABIGAIL MANDUJANO
- 3 CHRISTIAN SAKOLARI
- 4 JESSE J GRIDER
- 5 LOGAN D PERSON
- 6 BRAYDON BLACK
- NIGEL S STEWART JR
District / 6 / Novice
- 1 AUSTIN RINEHART
- 2 COLIN DAWSON
- 3 CARSON AKINS
- 4 NOAH WRIGHT
- JACOB MOORE
District / 9 / Novice
- 1 MIKHAIL MADAUS
- 2 RILEY SHANKS
- 3 ELISE WARD
- 4 TRISTAN BELL
- BRET LETTON
District / 11 / Novice
- 1 SKYLAR WRIGHT
- 2 NOAH ROACH
- 3 KATELYN MOORE
District / 14 / Novice
- 1 JUSTIN WRIGHT
- 2 JOHNA DURNS
- 3 COLTON STEPHENS
- 4 ADRIANA SHERWOOD
- KAYLEE BLOCKER
District / 16 / Novice
- 1 ROMAN STEWARD
- 2 JAYSON SLEPCEVICH
- 3 ANNA LAWLER
- MARIAH WIRTH
District / 7 / Intermediate
- 1 NICOLAS HARE
- 2 DEAGEN SMITH
- 3 CHRISTIAN TAYLOR
- 4 GEORGE ANDREWS
- 5 MAVERICK SEIDEL
- AIDAN BLOCKER
District / 8 / Intermediate
- 1 ASHTON SWANEY
- 2 JAXEN TANK
- 3 DANE WHIDBY
District / 10 / Intermediate
- 1 NICK PETERSON
- 2 JUSTYN HOLMES
- 3 HAYDEN WARD
- 4 BEN ARMATO
- NICK WIRTH
District / 17-18 / Intermediate
- 1 ZACKERY FORTENER
- 2 JAYDON MULLINS
- 3 EHREN GRENLUND
- 4 BILLY STANGE
- 5 ANDREW AUTREY
- TORYNN DANIELEWICZ
District / 10 / Girls
- 1 KAYLIN DILLEY
- 2 CALISSA CHAPPELL
- 3 EMERSON SWANEY
- ZYNIA STEWART
District / 10 / Expert
- 1 DOMINIC KARAU
- 2 ETHYN BARTELLI
- 3 CAMERON DAWSON
District / 11 / Expert
- 1 GAVIN FREEWALT
- 2 RYDER WARD
- 3 TAYLOR GOODWIN
- MICHAEL MANDUJANO
District / 13 / Expert
- 1 RYAN WOLLNY
- 2 JUSTIN WOLOWICKI
- 3 COLE SLEPCEVICH
- 4 ETHAN FORTENER
- EDDIE LAWLER
District / 14 / Expert
- 1 BRENNAN BURKHART
- 2 RONALD SWAIN
- 3 MICHAEL STANGE
District / 17-18 / Expert
- 1 NATHAN HATHCOCK
- 2 DAKOTA PARIS
- 3 JAKE ALEXANDER
District / 19-27 / Expert
- 1 JUSTICE KING
- 2 NATE SWAIN
- 3 TYLER GOODWIN
- 4 AARON LEHRMANN
- 5 PAUL MCNALLY
- ZACH ALEXANDER
District / 17-20 / Girls
- 1 HEATHER COLLMAN
- 2 LYNDSEY GRENLUND
- 3 TRINITY HENSLEY
- FRANKI ROGALSKI
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 HEATHER COLLMAN
- 2 SUZY CARMODY
- 3 STEPHANIE WHIDBY
Social