Local Race Single
October 20, 2013
- Registration Begins: 10:30 AM
- Registration Ends: 12:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $12.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-10-20
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 RYDER WARD
- 2 MICHAEL MANDUJANO
- 3 CADEN ORRIS
- 4 ETHYN BARTELLI
- AZIO MAZZARESE
District / 17-20 / Cruiser
- 1 JACOB SZYMANSKI
- 2 JORDAN GRIDER
- 3 ZACH ALEXANDER
- 4 JAKE ALEXANDER
- AARON LEHRMANN
District / 36-40 / Cruiser
- 1 ANDY FORTENER
- 2 MATT DUTZ
- 3 TONY MOCK
District / 46-50 / Cruiser
- 1 JAMES DAVIS
- 2 JERRY HEXOM
- 3 BRYAN DICKERSON
District / 5 & Under / Novice
- 1 CARTER ANDERSON
- 2 KINGSTON WALLIN
- 3 AIDAN BLOCKER
- 4 COLIN DAWSON
- 6 ABIGAIL MANDUJANO
- 7 DYLAN ADAMS
- FRANCESCA MAZZARESE
District / 7 / Novice
- 1 ZYNIA STEWART
- 2 MAXIMUS WOELFFER
- 3 CHRISTIAN TAYLOR
- 4 GEREN STAPLETON
- TRISTAN BELL
District / 8 / Novice
- 1 DANE WHIDBY
- 2 MAZEY KNOX
- 3 TRAYVION BOWMAN
- 4 BRENDEN MUNOZ
- BROOKLYNN WINDNAGLE
District / 9 / Novice
- 1 AHMAJINAY SAFFORD
- 2 MIKHAIL MADAUS
- 3 JACOB STANFORD
- TALON TRANTER
District / 11 / Novice
- 1 BRADYN WINDNAGLE
- 2 PAYTON OLSON
- 3 AUSTIN KETTWICH
- 4 ETHAN ADDINGTON
- SARAH PETERSON
District / 12 / Novice
- 1 NATALIE ST JOHN
- 2 CHRIS PODSCHWEIT
- 3 JONATHAN JENSEN
District / 17-18 / Novice
- 1 ANDREW AUTREY
- 2 JAYSON SLEPCEVICH
- 3 KEEGAN KNOX
District / 28-35 / Novice
- 1 DAVID ST CLAIR
- 2 JASON PERKINS
- 3 ANTHONY BELLONE
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 DYLAN ROWLEY
- 2 NICOLAS HARE
- 3 DANE MILLER
District / 8 / Intermediate
- 1 CAMERON DAWSON
- 2 HAYDEN WARD
- 3 BODEE REDIESKE
District / 9 / Intermediate
- 1 NICK PETERSON
- 2 JUSTYN HOLMES
- 3 MICHAEL STUPEK
- NATHAN WHEELER
District / 11 / Intermediate
- 1 EDDIE LAWLER
- 2 BEN KRAMER
- 3 CLAYTON STEINWAND
District / 12 / Intermediate
- 1 AUSTIN WALSH
- 2 JACOB CHAPMAN
- 3 ETHAN FORTENER
- CRAIG STUPEK
District / 13 / Intermediate
- 1 COLE SLEPCEVICH
- 2 BRENNAN BURKHART
- 3 TRINITY HENSLEY
- COLTON STEPHENS
District / 15 / Intermediate
- 1 MICAH BELLING
- 2 BILLY RUNDLE
- 3 AUSTIN CHAPMAN
District / 17-18 / Intermediate
- 1 HEATHER COLLMAN
- 2 JAYDON MULLINS
- 3 DAKOTA PARIS
- HAYDEN KETTWICH
District / 11 / Girls
- 1 TAYLOR GOODWIN
- 2 MADELINE DUTZ
District / 15-16 / Girls
- 1 EVELYN WHEELER
- 2 LYNDSEY GRENLUND
- 3 MORGAN STEINWAND
- 4 ALEXIS GARCIA
- KRISTYN HOLMES
District / 6 / Expert
- 1 JAXEN TANK
- 2 GABRIAN TRANTER
- 3 CHRISTIAN LUTZ
District / 8 / Expert
- 1 ETHYN BARTELLI
- 2 BRYCE SHACKLETON
- 3 COLE KOPCZYK
- ASHTON LUTZ
District / 10 / Expert
- 1 RYDER WARD
- 2 SETH SHACKLETON
- 3 MICHAEL MANDUJANO
- 4 DOMINIC KARAU
- CADEN ORRIS
District / 12 / Expert
- 1 GRANT RICE
- 2 JUSTIN WOLOWICKI
- 3 JACOB WAIN
- 4 MATT ST JOHN
- IAN MCKENZIE
District / 14 / Expert
- 1 ZACKERY FORTENER
- 2 EHREN GRENLUND
- 3 NOAH TANKER
District / 16 / Expert
- 1 JACOB SZYMANSKI
- 2 CASEY RAUHUT
- 3 JAKE ALEXANDER
- TYLER QUEEN
District / 17-18 / Expert
- 1 NATHAN HATHCOCK
- 2 JORDAN GRIDER
- 3 GARRETT WOLF
- TYLER GOODWIN
District / 19-27 / Expert
- 1 NATE SWAIN
- 2 JUSTIN TRATNIK
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 IMAGIN NELSON
- 2 TAYLOR GOODWIN
- 3 STEPHANIE WHIDBY
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 JAMES DAVIS
- 2 PAUL MCKENZIE
- 3 DAVID BLUM
- 4 JEFF HILL
- 5 CHAD FORD
- 6 KIM RUNDLE
- JAKE STEPHENITCH
Social