Race Results
Race Date: 2012-02-25
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 LEO HILE
- 2 BEAUDIE TRADUP
- 3 CHASE ROATH
District / 15 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 AUSTIN TRADUP
District / 31-35 / Cruiser
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 ROY YAGER
- 3 CHRIS MILLER
- 4 RON TEAGARDEN
- 5 SUZANNE BORLAND
- CHRIS KNAPP
District / 5 & Under / Novice
- 1 RAFE REICHMUTH
- 2 CYRUS HEMBREE
- 3 JOEY PABUSTAN
- 4 HAYDEN SINCLAIR
- 5 CHASE HAYNES
- 6 NOAH SCHROEDER
- JACK DARZA
District / 7 / Novice
- 1 MAX GUERZON
- 2 JAKE OLSON
- 3 ANTHONY VERGOPIA
- 4 SHAWN HUTTO
- 5 BRAYDEN CAJTHAML
- 6 AUSTIN WIPPRECHT
- 7 IAN MARTINEZ
- 8 DEREK WIPPRECHT
- CARTER TISUE
- MASON SINCLAIR
District / 8 / Novice
- 1 LOGAN ANDREWS
- 2 CONNER GREENER
- 3 ZONE WIERENGA
- 4 RAYCE GEISER
- 5 TRAVIS WIPPRECHT
- NATE HERTZING
District / 9 / Novice
- 1 CHRISTOPHER LAURITANO
- 2 BRYCE MAIN
- 3 NATHAN WHEATCRAFT
- 5 TANNER FOXX
- 6 CALEB JOHNSON
- 7 WILLIAM BREHM
- SAVANNAH HAYNES
District / 11 / Novice
- 1 BRANDON ROBBINS
- 2 ALEX LAUREANO
- 3 SETH BARNES
- 4 NATE GREENER
- 5 RYAN NIEMEYER
- 6 OLIVER CASTLE
- EVAN LARUE
District / 12 / Novice
- 1 TISON JOHNSON
- 2 BILLY BALL
- 3 MICHAEL TEAGARDEN
District / 13 / Novice
- 1 DALTON FOXX
- 2 ELIZABETH OLSON
- 3 KATELYN SAUBER
District / 19-27 / Novice
- 2 SEAN GEISER
- 3 DUSTIN WATSON
- 4 DYLAN HAGERTY
- 5 LEWIS BLISS
- 7 ALAN BRAA
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 SIMON LOPEZ
- 2 BROGEN MATHIS
- 3 JOHN SAXTON
- NOAH MCGUIRE
District / 6 / Intermediate
- 1 PHILLIP SANDOVAL
- 2 MYLES SANCHEZ
- 3 ANDREW GOULET
- 4 CILUS CABRAL
- TREVOR MCGUIRE
District / 8 / Intermediate
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 KOLTEN SAUBER
- 3 DYLAN ECCLESTON
District / 9 / Intermediate
- 1 BRANDON SHARP
- 2 DYLAN SCHALOW
- 3 KRISTOPHER GRAY
- 4 EVAN TEAGARDEN
- ANTHONY GARZA
District / 11 / Intermediate
- 1 HUNTER WATKINS
- 2 BRANDON WILLIS
- 3 TREVOR HOLTORF
- 4 NATHAN EDWARDS
- 5 STRAHINJA RADOSAVLJEVIC
- 6 JEREMY BRILES
- BRANDON HILL
District / 12 / Intermediate
- 1 THANE HOLTORF
- 2 NATHAN MILLER
- 3 GAGE ABNEY
- PAYTON HILL
District / 14 / Intermediate
- 1 COLE BAILES
- 2 BRANDON WARREN
- 3 DESIREA HOLMGREEN
District / 15 / Intermediate
- 1 ANTHONY SALAZAR
- 2 WESLEY PRICE
- 3 SAMANTHA USERY
District / 9 / Girls
- 1 MADISON BOARDMAN
- 2 MYRA LOPEZ
- 3 KATE SIFFORD
District / 14 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 SEARA FERNANDEZ
- SARAH WEESE
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DYLAN WALTON
District / 13 / Expert
- 1 MASON BERRY
- 2 DAMON VOTTA
- 3 RYAN RECK
- 4 OWEN FITE
- JOSH MUENCHOW
District / 15 / Expert
- 1 WILL FLAHERTY
- 2 AUSTIN TRADUP
- 3 WYATT SCHMIDT
- 4 SAGE CARLSON
- 5 PAUL SCHALOW
- 6 KYLE WILLIS
- AARON KIRKBY
District / 16 / Expert
- 1 PRICE SANDOVAL
- 2 BRENDAN OBRIEN
- 3 ALANNA BOARDMAN
District / 19-27 / Expert
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 ROY YAGER
- 3 TIM DEROSSETT
- 4 STEPHEN USERY
- ANTHONY PICKETT
Social