Race Results
Race Date: 2012-01-06
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 RYAN GOULET
- 3 CHASE SHORT
District / 14 / Cruiser
- 1 AUSTIN TRADUP
- 2 COLE BAILES
- 3 MATTHEW PLOUFFE
District / 26-30 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 ROY YAGER
- 3 CHRIS PECKHAM
District / 36-40 / Cruiser
- 1 DONALD FISHER
- 2 BOB CUMMINS
- 3 JEFFREY GANGL
District / 5 & Under / Novice
- 1 TREY YOUNGKER
- 2 JACE PINA
- 3 HAYDEN SINCLAIR
- 4 COLBY GUNN
- GAVIN YOUNGKER
District / 6 / Novice
- 1 KAYDEN PETITT
- 2 TYLER HOYLER
- 3 DREW ELAM
- 5 AARON VANHORN
- 6 LUCAS MONTOYA
- 7 MASON SINCLAIR
- AUDREY BERG
District / 7 / Novice
- 1 ALEX ELAM
- 2 SHAWN HUTTO
- 3 EVAN KELLEY
District / 8 / Novice
- 1 TYLER ANDERSON
- 2 BRADY SHINSAKO
- 3 LOGAN ANDREWS
- MAXWELL SERKE-SMITH
District / 9 / Novice
- 1 DYLAN SCHALOW
- 2 EVAN TEAGARDEN
- 3 MATTHEW RAMIREZ
District / 11 / Novice
- 1 JEREMY BRILES
- 2 GAGE ABNEY
- 3 CALE HOLDEN
District / 12 / Novice
- 1 KAYCIE ZERFAS
- 2 TYLER BURGESS
- 3 MICHAEL TEAGARDEN
- 4 KATELYN SAUBER
- 5 JACOB POWELL
- DYLAN GROSS
District / 13 / Novice
- 1 JACOB MCBRIDE
- 2 JOHN GUNSALUS
- 3 BROOK REDD
- DOMINIC STORNELLI
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 BROGEN MATHIS
- 2 JOHN SAXTON
- 3 NOAH MCGUIRE
District / 6 / Intermediate
- 1 DYLAN NIEMEYER
- 2 ANDREW GOULET
- 3 TREVOR MCGUIRE
District / 7 / Intermediate
- 1 CHASE ROATH
- 2 COLIN MCELYEA
- 3 BRANDON ROBBINS
- JAYDEN YOUNGKER
District / 8 / Intermediate
- 1 LOGAN BALLARD
- 2 JUSTIN EVANS
- 3 KOLTEN SAUBER
- 4 DYLAN TATUM
- 5 RYAN GOULET
- LOGAN GANGL
District / 9 / Intermediate
- 1 DANTE OLIVERIO
- 2 ANTHONY GARZA
- 3 TANNER VANHORN
District / 10 / Intermediate
- 1 EMILY MONTOYA
- 2 HAYDEN GANGL
- 3 COLE GOODWIN
- 4 WILLIAM PETITT
- 5 DEVIN FIEDLER
- JOSEPH GUNN
District / 11 / Intermediate
- 1 TREVOR HOLTORF
- 2 DIEGO OLIVERIO
- 3 HUNTER WATKINS
District / 12 / Intermediate
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 MICHAEL KINSLINGER
- 3 RYAN KESSLER
- 4 ARIC CLARK
- 5 JORDAN MCCLOUD
- 6 CHANCE BRYANT
- ISAAC THORPE
District / 13 / Intermediate
- 1 PAUL SCHALOW
- 2 GAGE PAYNE
- 3 SEAN SLACK
- 4 LUCAS ROBERTS
- 5 LUKE NORRIS
- 6 JOEY KRASUSKI
- RYLEE SARNA
District / 14 / Intermediate
- 1 COLE BAILES
- 2 JUSTIN HASELHORST
- 3 ANDREW CLARK
- 4 JOSHUA DHOOGE
- ALEXANDER BOWEN
District / 6 / Girls
- 1 GABRIELLE JOLICOEUR
- 2 JAYDEN HART
- 3 KATE SIFFORD
- JORDAN HART
District / 9 / Girls
- 1 MIA GAUHAROU
- 2 OLIVIA MONTOYA
- 3 DEMMAREE DEHERRERA
District / 15 / Girls
- 1 COURTNEY ATWATER
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 RACHEL MYDOCK
- SAMANTHA USERY
District / 6 / Expert
- 1 TYLER VANMETER
- 2 TRENT VANMETER
- 3 KARSTEN KALIN
District / 9 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 DAWSON DEHERRERA
- 4 XAVIER FLORES
- BRANDON SHARP
District / 11 / Expert
- 1 BRYCE BATTEN
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DYLAN WALTON
District / 14 / Expert
- 1 CODY BATTEN
- 2 MASON BERRY
- 3 AUSTIN TRADUP
- AARON KIRKBY
District / 15 / Expert
- 1 ZACH JOLICOEUR
- 2 WYATT SCHMIDT
- 3 SAGE CARLSON
- 4 ANTHONY SALAZAR
- WESLEY PRICE
District / 17-18 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 SANTI WRIGHT
- 3 CARTER ONEAL
- ORION COLLINS
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 TIM DEROSSETT
- 2 ROY YAGER
- 3 SHELBY ROBERTS
Social