Race Results
Race Date: 2012-05-04
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 LEO HILE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DYLAN ECCLESTON
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 SCOTT MOONEY
- 3 SEBASTIAN BOBBITT
District / 41-45 / Cruiser
- 1 ERIK GAUHAROU
- 2 ED SCHNEIDER
- 3 JACK RUEF
- 4 BOB CUMMINS
- MICHAEL PRICE
District / 5 & Under / Novice
- 1 JORDEN BAILEY
- 2 TREY YOUNGKER
- 3 QUINTON BREUER
- 4 KALEB NELSON
- 5 GAVIN YOUNGKER
- OWEN HALL
District / 7 / Novice
- 1 JAKE OLSON
- 2 AUSTIN WIPPRECHT
- 3 DEREK WIPPRECHT
- 4 ANTHONY VELTRI
- 5 JACK SHAFFER
District / 8 / Novice
- 1 TRAVIS WIPPRECHT
- 2 BRADY SHINSAKO
- 3 TONY JEFFERY
- 4 ISAAC RUPLEY
- NOLAN HOUSER
District / 9 / Novice
- 1 KENNY CLANCY
- 2 EZRA CURIEL
- 3 MICHAEL PERKINS
- 4 CAMERON BERNARDS
- WILLIAM BREHM
District / 10 / Novice
- 1 JONNY MOONEY
- 2 THOMAS HARDING
- 3 NICHOLAS EGELHOFF
- 4 SCOTT BERNARDS
- CAMERON DEMECS
District / 11 / Novice
- 1 RYAN CLANCY
- 2 JASON DAILEY
- 3 RYAN NIEMEYER
- 4 JAMES NEWNUM
- TYLER FRANKLIN
District / 12 / Novice
- 1 TISON JOHNSON
- 2 KELLI KRUSHINSKY
- 3 SEBASTIAN BOBBITT
- 4 GARRET BOWEN
- JACOB MILLS
District / 14 / Novice
- 1 ZACHERY WHITMAN
- 2 TRISTAN DEMECS
- 3 KATELYN SAUBER
District / 7 / Intermediate
- 1 DYLAN ECCLESTON
- 2 DYLAN NIEMEYER
- 3 LUKAS GAUHAROU
- 4 MAX GUERZON
- 5 JAYDEN YOUNGKER
- 6 PHILLIP SANDOVAL
- JOHN SAXTON
District / 8 / Intermediate
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 JUSTIN EVANS
- 3 KOLTEN SAUBER
- DEEGAN BIRDSONG
District / 10 / Intermediate
- 1 JACK SCHNEIDER
- 2 ANDREW BROOKS
- 3 ANTHONY GARZA
- ERIC OLSON
District / 12 / Intermediate
- 1 JR MARTIN
- 2 TREVOR HOLTORF
- 3 RYAN KESSLER
- 4 JOHNNY BASTIN
- 5 TUCKER MAXON
- 6 BRANDON ROBBINS
- 7 CONNER HAWS
- STRAHINJA RADOSAVLJEVIC
District / 13 / Intermediate
- 1 GAGE PAYNE
- 2 JOSH MUENCHOW
- 3 LUKE NORRIS
District / 14 / Intermediate
- 1 TYLER RUEF
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 SEAN SLACK
District / 9 / Girls
- 1 MIA GAUHAROU
- 2 CARLIE SAXTON
- 3 EMMA THRON
District / 8 / Expert
- 1 TREVOR HALL
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 PRESTON CONNOLLY
District / 9 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 DAWSON DEHERRERA
- 3 CHASE BIRDSONG
- BRANDON SHARP
District / 10 / Expert
- 1 CORBIN CONNOLLY
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DYLAN WALTON
District / 14 / Expert
- 1 MASON BERRY
- 2 AARON KIRKBY
- 3 PAUL SCHALOW
District / 16 / Expert
- 1 PRICE SANDOVAL
- 2 WESLEY PRICE
- 3 SAGE CARLSON
District / 19-27 / Expert
- 1 CARTER ONEAL
- 2 ROY YAGER
- 3 DEAN WATSON
- 4 BRENT SCHMIDT
- 5 DYLAN HAGERTY
- ARIANA HAGERTY
Social