Race Results
Race Date: 2012-01-13
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 BEAUDIE TRADUP
- 3 CHASE SHORT
District / 26-30 / Cruiser
- 1 AUSTIN TRADUP
- 2 ROY YAGER
- 3 CHRIS KNAPP
- 4 COLE BAILES
- 5 PAUL CHAMBERS
- TODD BERRY
District / 6 / Novice
- 1 KAYDEN PETITT
- 2 TYLER HOYLER
- 3 TREY YOUNGKER
- 4 DREW ELAM
- 5 SETH MCCLUE
- 6 GAVIN SHORT
- 7 HAYDIN HOVERSON-WILSON
- ISAIAH GUNTER
District / 7 / Novice
- 1 JAKE OLSON
- 2 CODY NEFF
- 3 ALEX ELAM
- 4 SHAWN HUTTO
- 5 EVAN KELLEY
- 6 DEREK WIPPRECHT
- AUSTIN WIPPRECHT
District / 8 / Novice
- 1 LOGAN ANDREWS
- 2 TONY JEFFERY
- 3 JACOB STEPHENS
District / 9 / Novice
- 1 DYLAN SCHALOW
- 2 MICHAEL PERKINS
- 3 EVAN TEAGARDEN
District / 10 / Novice
- 1 JEREMY BRILES
- 2 NICHOLAS EGELHOFF
- 3 JAMES NEWNUM
District / 11 / Novice
- 1 CONNER HAWS
- 2 NATHAN EDWARDS
- 3 DYLAN KIDD
- 4 BRANDON ROBBINS
- COLE NEFF
District / 12 / Novice
- 1 GAGE ABNEY
- 2 MICHAEL TEAGARDEN
- 3 KATELYN SAUBER
District / 14 / Novice
- 1 JACOB MCBRIDE
- 2 JOHN GUNSALUS
- 3 BRANDON WARREN
District / 7 / Intermediate
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 DEEGAN BIRDSONG
- 3 DYLAN NIEMEYER
- 4 BRYCE PHILLIPS
- 5 JAYDEN YOUNGKER
- MATTHEW PASSARELLI
District / 8 / Intermediate
- 1 JUSTIN EVANS
- 2 AXEL GEREDA
- 3 KOLTEN SAUBER
- TC ROCKWELL
District / 10 / Intermediate
- 1 HAYDEN GANGL
- 2 SETH GUNDERSON
- 3 WILLIAM PETITT
- 4 ANTHONY GARZA
- 5 TOMMY NEAL
- 6 SHAWN HARMON
- ERIC OLSON
District / 11 / Intermediate
- 1 NOAH THOMPSON
- 2 DYLAN WALTON
- 3 SHAWN MONTILLA
- 4 TREVOR HOLTORF
- 5 HUNTER WATKINS
- 6 TUCKER MAXON
- BRANDON HOURIHAN
District / 12 / Intermediate
- 1 MICHAEL KINSLINGER
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 JORDAN MCCLOUD
- 4 MATTHEW PLOUFFE
- 5 CHANCE BRYANT
- 6 JOHNNY BASTIN
- 7 ISAAC THORPE
- 8 KAYCIE ZERFAS
- ARIC CLARK
District / 13 / Intermediate
- 1 RYLEE SARNA
- 2 AUSTEN GUNDERSON
- 3 GAGE PAYNE
- 4 COLBY MCBROOM
- 5 JOEY KRASUSKI
- 6 JOSH MUENCHOW
- 7 LUKE NORRIS
- CHRISTOPHER BLACKWELL
District / 14 / Intermediate
- 1 PAUL SCHALOW
- 2 MASON BERRY
- 3 ANDREW CLARK
- 4 JUSTIN HASELHORST
- 5 COLE BAILES
- DAVID DEHERRERA
District / 16 / Intermediate
- 1 ANTHONY SALAZAR
- 2 WESLEY PRICE
- 3 ALANNA BOARDMAN
- ARIANA HAGERTY
District / 9 / Girls
- 1 LEXIS COLBY
- 2 MADISON BOARDMAN
- 3 DEMMAREE DEHERRERA
- KATE SIFFORD
District / 9 / Expert
- 1 CHASE BIRDSONG
- 2 DAWSON DEHERRERA
- 3 RYDER COLVIN
District / 15 / Expert
- 1 CHANCE MCBROOM
- 2 SAGE CARLSON
- 3 AUSTIN TRADUP
- AARON KIRKBY
District / 17-18 / Expert
- 1 CARTER ONEAL
- 2 SANTI WRIGHT
- 3 ORION COLLINS
- NICKOLAS HANLON
District / 19-27 / Expert
- 1 TIM DEROSSETT
- 2 ROY YAGER
- 3 SHELBY ROBERTS
- DYLAN HAGERTY
Social