Race Results
Race Date: 2012-03-10
Rider Results
Rider Results
District / 15 / Cruiser
- 1 AUSTIN TRADUP
- 2 WYATT SCHMIDT
- 3 JOSH KIRKBY
- CHASE SHORT
District / 31-35 / Cruiser
- 1 MYLES FERGER
- 2 RON TEAGARDEN
- CHRIS MILLER
District / 7 / Novice
- 1 MAX GUERZON
- 2 GAVIN SHORT
- 3 IAN MARTINEZ
- 4 ANTHONY VELTRI
- CHASE HAYNES
District / 8 / Novice
- 1 LOGAN ANDREWS
- 2 RAYCE GEISER
- 3 CONNER GREENER
- 4 BRENNAN PERRIN
- NATE HERTZING
District / 9 / Novice
- 1 COBY NAIL
- 2 CODY BROWN
- 3 KENNY CLANCY
- 4 NATHAN WHEATCRAFT
- 5 WILLIAM BREHM
- SAVANNAH HAYNES
District / 10 / Novice
- 1 SETH BARNES
- 2 CARSON GOETZ
- 3 ANDREW BROOKS
- 4 JAMES NEWNUM
- 5 JACK DOLAN
- MICHAEL BRYANT
- RYAN CLANCY
District / 12 / Novice
- 1 MICHAEL TEAGARDEN
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 ALEX LAUREANO
- 4 TYLER BURGESS
- 5 NATE GREENER
- 6 CAMERON NAIL
District / 13 / Novice
- 1 AUSTIN LAUREANO
- 2 TAYLOR HELM
District / 16 / Novice
- 2 MATTHEW STOKES
- 3 ARIANA HAGERTY
District / 19-27 / Novice
- 2 GAVIN PETERS
- 3 DYLAN HAGERTY
- 4 ALAN BRAA
- ANDREANA SALAZAR
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 JOHN SAXTON
- 2 NOAH MCGUIRE
- 3 FRANKIE MAYES
- CYRUS HEMBREE
District / 7 / Intermediate
- 1 DYLAN ECCLESTON
- 2 DYLAN NIEMEYER
- 3 PHILLIP SANDOVAL
- TREVOR MCGUIRE
District / 8 / Intermediate
- 1 GARRETT WEIDMAN
- 2 JUSTIN EVANS
- 3 RHYS HOLTORF
- DYLAN TATUM
District / 9 / Intermediate
- 1 GAVIN HARRIS
- 2 DYLAN SCHALOW
- 3 EVAN TEAGARDEN
District / 10 / Intermediate
- 1 BRANDON SHARP
- 2 JEREMY BRILES
- 3 TOMMY NEAL
District / 11 / Intermediate
- 1 TREVOR HOLTORF
- 2 NATHAN EDWARDS
- 3 HENRY POWERS
District / 12 / Intermediate
- 1 JR MARTIN
- 2 TUCKER MAXON
- 3 GAGE ABNEY
District / 13 / Intermediate
- 1 JOSH MUENCHOW
- 2 ZACKARY PELLS
- 3 GAVIN WEIDMAN
District / 15 / Intermediate
- 1 ANTHONY SALAZAR
- 2 DAVID DEHERRERA
- 3 WESLEY PRICE
- PATRICK ENGLAND
District / 9 / Girls
- 1 MADISON BOARDMAN
- 2 KATE SIFFORD
- 3 DEMMAREE DEHERRERA
District / 13 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 TAYLOR SAXTON
District / 16 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 KAITLYN OURA
- 3 ALANNA BOARDMAN
District / 11 / Expert
- 1 THANE HOLTORF
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 NOAH THOMPSON
District / 14 / Expert
- 1 PAUL SCHALOW
- 2 AARON KIRKBY
- 3 DUSTIN VAVRINAK
District / 16 / Expert
- 1 PRICE SANDOVAL
- 2 AUSTIN TRADUP
- 3 SAGE CARLSON
District / 19-27 / Expert
- 1 TIM DEROSSETT
- 2 SHANE SCHMITZ
- 3 ORION COLLINS
- ANTHONY PICKETT
Social