Race Results
Race Date: 2012-02-24
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 SHAWN HARMON
District / 17-20 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 TIM DEROSSETT
- 3 ORION COLLINS
District / 31-35 / Cruiser
- 1 CHRIS SUTTON
- 3 GAVIN MATTINGLY
- MIKE JUDGES
District / 41-45 / Cruiser
- 1 ED SCHNEIDER
- 2 DAVID LARRABEE
- 3 ROBERT GEORGE
District / 5 & Under / Novice
- 1 CYRUS HEMBREE
- 2 JOEY PABUSTAN
- 3 LILA GEORGE
- 4 ELIJAH NELSON
- 5 NATHAN EFESTIONE
District / 7 / Novice
- 1 JEREMY SMITH
- 2 MAX GUERZON
- 3 DEKLAN MCGAREY
- 4 ALEX ELAM
- 5 AUSTIN WIPPRECHT
- 6 CARTER TISUE
- 7 DEREK WIPPRECHT
- AIDEN GEORGE
District / 8 / Novice
- 1 TONY JEFFERY
- 2 LOGAN ANDREWS
- 3 BRENNAN PERRIN
- 4 BRADY SHINSAKO
- TRAVIS WIPPRECHT
District / 9 / Novice
- 1 CODY COOPER
- 2 MATTHEW RAMIREZ
- 3 MICHAEL PERKINS
- WILLIAM BREHM
District / 11 / Novice
- 1 BAILEY EMERY
- 2 RAYELIN SCHMITT
- 3 SETH BARNES
- 4 RYAN NIEMEYER
- 5 EVAN LARUE
- JAMES NEWNUM
District / 14 / Novice
- 1 DOMINIC STORNELLI
- 2 KATELYN SAUBER
- 3 ALEXANDER BOWEN
District / 19-27 / Novice
- 1 ARIANA HAGERTY
- 2 DYLAN HAGERTY
- 3 GAVIN PETERS
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 BROGEN MATHIS
- 2 TALEN TURNAGE
- 3 HUNTER CLARK
- NOAH MCGUIRE
District / 6 / Intermediate
- 1 KAYDEN PETITT
- 2 DREW ELAM
- 3 TREVOR MCGUIRE
District / 7 / Intermediate
- 1 CHASE ROATH
- 2 COLIN MCELYEA
- 3 LANDON TURNAGE
- 4 DYLAN NIEMEYER
- 5 DYLAN ECCLESTON
- 6 COOPER ADAMS
- GABRIELLE JOLICOEUR
District / 8 / Intermediate
- 1 JUSTIN EVANS
- 2 KOLTEN SAUBER
- 3 DEEGAN BIRDSONG
District / 9 / Intermediate
- 1 JACK SCHNEIDER
- 2 MADISON BOARDMAN
- 3 DYLAN SCHALOW
- 4 ANTHONY GARZA
- EVAN TEAGARDEN
District / 10 / Intermediate
- 1 WILLIAM PETITT
- 2 JEREMY BRILES
- 3 SHAWN HARMON
- 4 TOMMY NEAL
- MAX MATTINGLY
District / 11 / Intermediate
- 1 TREVOR HOLTORF
- 2 SHAWN MONTILLA
- 3 ZACHARY OGRAM
- HUNTER WATKINS
District / 12 / Intermediate
- 1 JOHNNY BASTIN
- 2 MICHAEL KINSLINGER
- 3 GAGE ABNEY
District / 13 / Intermediate
- 1 JOSH MUENCHOW
- 2 AUSTIN SIMMONS
- 3 CHRISTOPHER BLACKWELL
- SEAN SLACK
District / 15 / Intermediate
- 1 JUSTIN HASELHORST
- 2 ANTHONY SALAZAR
- 3 WESLEY PRICE
- 4 ANDREW CLARK
- AARON FROST
District / 14 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 COURTNEY ATWATER
District / 9 / Expert
- 1 CHASE BIRDSONG
- 2 LEO HILE
- 3 DAWSON DEHERRERA
- 4 BRANDON SHARP
- PRESTON CONNOLLY
District / 10 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 DYLAN WALTON
- 3 CORBIN CONNOLLY
District / 14 / Expert
- 1 CODY BATTEN
- 2 ANTHONY DOYLE
- 3 MASON BERRY
- 4 PAUL SCHALOW
- AARON KIRKBY
District / 16 / Expert
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 ZACH JOLICOEUR
- 3 WYATT SCHMIDT
- 4 SAGE CARLSON
- 5 BRENT SCHMIDT
- ALANNA BOARDMAN
Social